Ürün Bulunamadı.

3 Tekerlekli bebek arabası, özellikle bebek taşımacılığı alanında konfor ve rahatlık sağlıyor. Bir yerden bir yere giderken güvenlik emniyeti sayesinde, istenilen alanlarda kullanılabiliyor.

3 Tekerlekli Bebek Arabası Avantajları Nelerdir?

Üç tekerlekli bebek arabaları, tıpkı dört tekerlekli arabalar gibi bir konfora sahip. Peki üç tekerlekli bebek arabalarının özellikleri nelerdir?

15 kiloya kadar ağırlık kaldırabilme yeteneği

Yatış bölümlerinin ayarlanabilme özelliklerine sahip olması.

5 adet çocuk emniyet kemerinin olması

Dört tekerlekli arabaya göre ön tekerleğinin daha kolay dönebilmesi.

Arka tekerleklerinin emniyet frenine sahip olması.

Tentelerinin geniş ve uzun olmasının yanında, yıkanmaya elverişli olması.

360 derece dönme özelliğine sahip olması.

3 tekerlekli bebek arabaları ön tekerleğinin bir adet olmasından dolayı çift yönlü sürülemez. Ancak bu arabaların dönüş şeffaflığının diğer dört tekerlilere göre daha kolay olduğunu söyleyebiliriz.

Neden 3 Tekerlekli Araba Modelini Seçmelisiniz?

Üç tekerlekli bebek arabaları son zamanlarda daha fazla tercih ediliyor. Özellikle 360 derecelik dönüş imkanının olması, sürüşünü bir hayli kolaylaştırıyor. Bununla birlikte güvenliği de ön planda sağlıyor.

3 Tekerlekli Bebek Arabası Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Her şeyden önce alacağınız arabanın güvenlik sertifikasının olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Ayrıca alacağınız yer konusunda araştırma yapmalı, güvenli noktalarda satın almalısınız. Bunun yanında iade garantisinin olup olmadığına dikkat etmeniz gerekiyor.

İç konfor özelliklerinden olan emniyet kemerinin 5 noktalı olmasına dikkat etmelisiniz. Bu özellikte olanlar bebeğin boyun bölümüne hiçbir zarar vermemektedir.

Aparat tentesinin olmasına özellikle dikkat etmelisiniz. 3 tekerlekli bebek arabasının kış, yağmur şartlarına uygun olması önem arz ediyor.

Kumaşının kaliteli olmasına dikkat etmelisiniz. Üç tekerlekli bebek arabalarında kumaş kalitesiz olursa, bebeğinizi terletebilir.

Üç tekerlekli bebek arabasının kolay bir şekilde katlanabilir olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Bununla birlikte kullanımının rahat ve konforlu olmasına dikkat etmelisiniz.

Ön tekerleklilerde fren sisteminin olmasına dikkat edin. Üç tekerlekli bebek arabalarında özellikle itme kol bölümüne takılan frenleyici olmalıdır.

Kısacası alacağınız üç tekerlekli bebek arabası seçimi yaptığınız zaman güvenlik, dayanıklılık, konfor, kolay açılıp kapanma gibi özelliklerine sahip olmasına dikkat etmeniz gerekiyor.

Üç Tekerlekli Bebek Arabası Fiyatları?

3 tekerlekli bebek arabası fiyatları genellikle arabanın özelliklerine göre değişiyor. Otomatik koltuk sistemine sahip olan bebek arabasıyla, diğer türler arasında fark olabiliyor. Aynı zamanda hassas fren kollarına sahip olan üç tekerlekli bebek arabası fiyatları yine değişiklik gösterebiliyor.

Üç Tekerlekli Bebek Arabaları Ne Kadar Süre Dayanır?

Bebek arabalarında en önemli konuların başında dayanıklılık geliyor. Sağlam bir iskelete sahip olan bebek arabaları, güvenlik açısından yıllarca dayanabiliyor. Aynı şekilde 3 tekerlekli bebek arabasında en önemli diğer dayanıklılık noktası arabanın kumaşı. Eğer araba kumaşı ve diğer aksesuarlar dayanıklıysa, araba 5 yıla kadar kolay kullanım fırsatı sunmaktadır.

En İyi Üç Tekerlekli Araba Hangisidir?

Birçok üründe olduğu gibi kullanıcıların en çok merak ettikleri konuların başında en iyi 3 tekerlekli bebek arabası hangisidir, sorusu oluyor. Fakat buna tam olarak yanıt vermek biraz güçtür. Çünkü her üç tekerlekli arabanın kendine has özellikleri bulunuyor. Ancak alım sırasında özellikle kaliteli bir ürün isteniyorsa, aksesuarlarına dikkat edilmesi, güvenlik sertifikasının olması gerekiyor. Ayrıca eğer en iyi üç tekerlekli bebek arabası isteniyorsa, yukarıda saydığımız özelliklere dikkat edilmesi gerekiyor.

Bebek Arabalarında Konfor Önemli Mi?

Üç tekerlekli bebek arabalarında en önemli nokta konfordur. Eğer bebeğin rahatını sağlayabiliyorsa, yol şartlarında sarsılma yaşamıyorsa, konforlu olduğu söylenebilir.