Anasayfa Hakkimizda

Hakkımızda

Çetin Teknoloji olarak hayata geçirdiğimiz projelerin birçoğu Türkiye’de bir ilkti. 2000’ li yılların başlarında arama motorlarının popülerleşmesi sonucunda ortaya çıkan fırsatlardan en önemlisi internet üzerinden ürün satışı yani e-ticaret sektörüydü. E-ticaret hayatımıza girdikten sonra piyasanın tüm dengeleri değişmişti.

Tamda bu noktada bizimle çalışan birçok şirket sahibinin start-up projesini oluşturduk. Çalışmaları hem teknik anlamda, hem pazarlama anlamında destek vererek sektörde yer almasını sağladık.

2006 yılından bu yana, 50’nin üzerinde e-ticaret projesinden edindiğimiz deneyimler ile hem satıcı hem alıcı’nın yaşadığı problemleri analiz ettik. Bunun sonucunda alıcı ve satıcı’ yı Lazimbana.com’da buluşturmaya karar verdik.

Çetin Teknoloji, e-ticaret, pazarlama ve teknoloji alanında edindiği bilgi ve birikimi başarıya ulaşmada en iyi şekilde değerlendirir. Sektör gereksinimlerini belirleyip, keşfederek, satıcı kar marjını olumlu etkileyecek bir vizyonla çalışmalarına devam eder.

Ekibimiz

Taner ÇETİN

Kurucu Ortak

Tuğçe SEZGİN

İş Geliştirme Uzmanı

Tarık TAŞDELEN

Yazılım Geliştirici

Yağmur DEMİR

Bayi Sorumlusu