Fiyat Aralığı

Marka

Beden / Numara

Renk

0 Ürün Listeleniyor

    Aramnıza uygun ürün bulunamadı. Lütfen yeni bir arama yapınız.
  • Açıklama
  • Diğer Kategoriler

AGV

AGV kask markaları içinden en bilinen isimlerdendir. Motosiklet kaskının lider üreticilerinden biri olan AGV  İtalyan markasıdır. 1946 yılındaki kuruluşundan bu yana yenilikçi tasarım anlayışıyla kask üretmektedir.  1954 yılında ilk İtalyan fiberglas kaskını üreterek başladığı araştırmacı ve yenilikçi yolculuğa hala başarıyla devam etmektedir.

Giacomo Agostini’nin de aralarında bulunduğu ünlü ve başarılı motosiklet yarışçılarına kariyerleri boyunca onlara eşlik etmiştir. Hala çeşitli kask modelleriyle profesyonel ve amatör motorcuların ilgisini çekmeye devam ediyor.

AGV’nin altı adet koleksiyonu vardır. Kasklar her bir kategori için ayrı özellikler düşünülerek tasarlanmıştır. Sürücülerin konfor ve güvenliği ve motorun kullanım şartları göz önüne alınmıştır.

AGV Kask Modelleri

Yarış kategorisinde Pista GP R ve Corsa R kask modelleri bulunuyor. Bir motosiklet yarışçısı için en önemli iki kriter oran hafiflik ve dayanıklılığı sağlamaktadır. Bu nedenle ileri teknoloji malzemeler kullanılarak üretilmektedir. 

Spor katerogisinde Veloce S, K5 S, K3 SV, AX-8 Naked Carbon ve AX-8 Evo Naked  modelleri bulunmaktadır. Bu modeller sürücülere yüksek konfor ve performans sağlamak için üretilmişlerdir. AGV K5 en yeni modellerden biridir. Aerodinamik yapısı, hafif ve dayanıklı dış kabuğu, hassas bölgelerde kaçınılan dikişlerle konforu ve güvenliği bir arada sunmaktadır.

AGV gezinti koleksiyonu, her türlü hava, hız ve yol şartına uyumlu olmak üzere tasarlanmıştır. Özellikle uzun yolculuklarda sürücülerin konforu ve performansını maksimumda tutacak şekilde dizayn edilmiş kask modellerinden oluşmaktadır. Seri, AX-8 Dual Carbon, AX-8 Dual Evo, Sport Modular, Compact ST ve K-5 Jet modellerinden oluşmaktadır. Bu seride Sportmodular modeli dünyadaki ilk tam kask performansı sağlayan modüler kask olarak dikkat çekmektedir.

Şehir koleksiyonunda bulunan Fluid modeli ise, şehir hayatında motosiklet kullanan kişiler için bir tercih nedeni olabilir. Konfor, şıklık, güvenlik ve performansı şehir hayatında maksimuma çıkaran bu AGV kask modeli, şehir hayatına uyum sağlıyor.