Airoh Kask, 60’dan fazla ülkeye satış yapan, bir motosiklet kaskı üreticisidir. Kurucusu Antonio Locatelli’nin deneyimi ve tutkusu ile küresel çapta bir firmaya dönüştü. Airoh, motosiklet aksesuarları satan lider şirketlerden biridir.

Airoh, kask üretim ve ürün geliştirme sürecini 5 aşamada yapıyor. Bu aşamalar sanal ortamda yaratılan kask modellerinin rüzgar tünellerinde testini, yetenekli ustalar tarafından ürünün ortaya çıkarılışını ve dayanıklılık testini de içeriyor. Şirket, araştırma, gelişim ve güvenliğin Airoh için en önemli üç şey olduğunu belirtiyor.

Şirketin ayrıca Airoh H-Lab ismini verdiği, en zorlu yarışçılarla en yetenekli çalışanlarının ortak çalışıp en iyi performansı sağlayan kaskı yaratmak için çalışmalar yaptığı bir laboratuar projesi mevcut. Antonio Cairoli, Marvin Musquin ve daha birçok profesyonel motorcu bu projeye dahil.

Yalnızca 15 yıldır faaliyette olan Airoh, bu kısa süre içerisinde çeşitli motor sporları disiplinlerinde 83 dünya şampiyonluğu ünvanı kazandı.
Kapalı kask modelleri arasından Movement S modeli, ünlü Alman motor dergisi Motorrad’dan “Kauftipp” yani satın alma önerisini kazandı.
Airoh her model için çeşitli renk ve desen çeşidi de sunuyor. Böylelikle her kişi için tarzına uygun bir kaska sahip olmak mümkün olabiliyor.

Airoh kask modelleri arasında on-off başlığını taşıyan, 360 derece hareket imkanı sunan kask çeşitleri de mevcut. Böylelikle gün içerisinde sık sık dur-kalk yapan ve kaskını çıkarmadan hareket etmesi gereken kişiler için maksimum konforun sağlanması amaçlanmış.

Şehir, off-road için ayrı tasarımları bulunan Airoh, çocuklara uygun kask da sunmayı ihmal etmiyor. Böylelikle çocuklu sürücülerin, çocuklarıyla beraber daha güvenli bir seyahat geçirmesine yardımcı oluyor.

Şirketin satış sonrası felsefesi müşteri memnuniyetinin sağlanmasını içeriyor. Bu nedenle yaşanan herhangi bir motosiklet ekipmanı problemini çözmek için güçlü bir müşteri hizmeti servisine sahip. Airoh, kendi ürünleriyle alakalı oluşan her sorunu çözmek için en kısa zamanda en iyi çözümü sunacağını garanti ediyor.

Airoh Kask Fiyatları

Airoh kask fiyatları 300-2000₺ arasında değişebiliyor. Her kişiye uygun tasarımı ve fiyatıyla motosiklet sürücülerine maksimum güvenlik sağlamaya devam ediyor.

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /data/lazimbana/public_html/wp-includes/functions.php on line 3743