Lenco CRW-4GY Bluetoothlu Radyolu Işıklı Çalar Saat Hoparlör Gri

26% 469,00 ₺

349,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Everton RT-855 USB-SD-FM Işıklı Nostaljik Radyo

135,30 ₺

Ücretsiz Kargo

Lenco CR550SI Stereo Saatli Radyo Alarm Çalar Saat Gümüş Kablosuz

17% 419,00 ₺

349,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Roxy RXY-150 Radyo

82,50 ₺

Ücretsiz Kargo

Everton Şarjlı Nostaljik Bluetooth Radyo Mp3 Müzik Çalar Bt Usb

159,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Everton VT-3054 USB-SD-FM Radyolu Dijital Müzik Kutusu

150,15 ₺

Ücretsiz Kargo

Lenco CRW-4BY Bluetoothlu Radyolu Işıklı ÇalarSaat Hoparlör Bordo

26% 469,00 ₺

349,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Alarm Saatli Radyo Fiyatları

Müzik keyfi hayatın her alanında vazgeçilemeyen bir keyif haline gelmiştir. İnsanlar evlerinde, seyahatlerinde, iş çıkışlarında ya da okul dönüşlerinde kısacası fırsat buldukları her anda müzikle rahatlamaya ihtiyaç duyarlar. Ortaya çıkan ürünler de müzikle uyumlu şekilde üretilmiş olan ürünlerdir. Bunlardan bir tanesi de alarm saatli radyolardır. Alarm saatli radyo çeşitleri sayesinde istenilen zaman müzik dinleme keyfine erişilebilecek, bunun yanı sıra zaman en güzel şekilde takip edilebilecektir. 

Saat ve Alarm Özellikler

Güne başlarken radyo müziğiyle uyanmak ya da en sevilen şarkının eşliğinde gözleri açmak şüphesiz ki harika hissettiren bir eylem olur. Alarm saatli radyo çeşitlerinde bu mümkündür. Saat ve alarm özellikler sayesinde zaman akışı kolaylıkla takip edilebilir. Bu ürünler genelde ışıklı ürünlerdir ve kurulan alarm zamanına göre ışığın tonu ayarlanabilir. Alarm zamanında istenen şarkının çalınması kişilere ayrı bir pozitiflik yükler. Bu sayede günün her saati çok daha keyifli ve verimli geçer.

Her Yerde Müzik Dinleme İmkânı

Alarm saatli radyo modeller radyo müziği sunmanın yanı sıra bluetooth bağlantılı olduklarından dolayı her parçayı rahatlıkla dinleme imkânı sunarlar. Saat ve alarm özelliklerinin yanında günün her saatinde müzik dinleme keyfi yaşatırlar. Zaman programlaması yapılırken bu ürünlerin saat ve alarmından yararlanmak çok daha keyifli olur. Her hatırlatma sevilen müzikler eşliğinde kişilere sunulur ve alarmla yapılacak olan iş her neyse bu işin öncesinde pozitif bir an yaşanmış olur. Bu da kişilere tüm gün boyu enerji ve verim sağlar.