Bayan Motosiklet Pantolonu

Fiyat Aralığı

Marka

Beden / Numara

Renk

    Ürün Bulunamadı.
  • Açıklama
  • Diğer Kategoriler

Bayan Motosiklet Pantolonu

Bayan Motosiklet Pantolonu kış aylarında ve yaz aylarında, motosiklet sürerken, olumsuz hava korunmanıza yardımcı olur. İlk bahar aylarında sıcak hava ve yağmur, kış aylarında soğuk ve kar yağışı, motosiklet sürücülerini zor durumda bırakır. bayan motosiklet pantolonu kategorisinde özel üretilen ürünler, kış aylarında dizlerin üşümesini önler. Cepli olması ve bel kısmının ayarlanabilmesi, kullanım kalitesini artırmaktadır. Ayrıca nem ve ısı izolasyonu sayesinde pratik kullanım özelliklerine sahiptir.

Yağmurlu havalarda ve sıcak yaz günlerinde, vücudunuzu maksimum koruyan bu pantolonlar, paça ve kemer bölümleri ayarlanabilir. Termal özelliği ile vücudun ısı dengesini koruyan bu ürünler, rahat hareket edecek şekilde dikilmektedir. İçi pamuklu dışı ise yalıtım özelliğine sahiptir. Renk seçenekleri bulunmaktadır. Erkek ve kadınlar için özel tasarlanan modeller, model ve renk bakımından farklıdır. Motosikletinizin dış tasarımı ile uyumlu özel modeller, estetik bütünlüğü sağlamaktadır. Normal bir pantolonla kıyaslanmayan bu ürünler, bir motosiklet sürücüsünün ihtiyaç duyduğu bütün özelliklere sahiptir. Dizlik, sırtlık ve bellik gibi özel aksesuarlarla uyumlu bir şekilde kullanılabilir. 

Temiz ve Hijyen

Motosiklet üstü açıktır ve bütün olumsuz hava koşullarından etkilenebilir. Bu nedenle, motosiklet ürünlerinin hijyenik olması gerekir. Kir tutmayan bayan motosiklet pantolonu seçenekleri, kolay temizlenebilir. Yıkama veya silme ile temizlenebilir özelliklere sahiptir. Dışarıda sürekli gezen motosikletliler bu pantolonla çok daha güvenli bir şekilde araç kullanabilir. İki renk seçeneği, özel şekilsel seçenekler, cep ve fermuar ayrıntıları, paçalardaki cırtlar ve özel kemer tasarımları, kadın ve erkek kategorisinde özel tasarlanmaktadır. Yağmur, kar, fırtına ve ayaz gibi olumsuz hava koşullarında, dizlerini en iyi şekilde korur. Dizleri romatizma olan birçok motosiklet sürücüsü, bu ürünleri kullanmamaktadır. Sıradan pantolonlar, sürekli açık havada soğuk havaya maruz kalan sürücülerin romatizma olmasına neden olur. Isı ve nem izolasyon özelliğine sahip özel motosiklet pantolonları, bu problemi ortadan kaldırıyor. Cildi tahriş etmeyen ve cildin hava almasında etkili rol oynayan bu pantolonlar, uzun yıllar pratik bir şekilde kullanılabilmektedir. 

Uzun Yıllar Kullanın

Dayanıklı kumaş özelliğine sahip olan bu ürünler, profesyonel işçilik ve kaliteli malzeme seçenekleriyle satışa sunuluyor. Malzeme özelliği bakımından birinci sınıf kullanım özelliğine sahip bu ürünler, dört mevsim kullanılabilmektedir. Ucuz ve kalitesiz mallara nazaran daha dayanıklı olan bu tasarımlar, sürücüye güven veren özelliklere sahiptir. Uzun yıllar problemsiz bir şekilde kullanılabilen bu ürünler, diğer motosiklet aksesuarları ile uyumlu özelliklere sahiptir. Motosikletinizin renk yapısına göre ürün tercihi yapabilirsiniz. 

İki Kategoride Üretiliyor

Kadın ve erkek kategorisinde ayrı ayrı üretilen bu tasarımlarda, erkeklerin ve kadınların vücut yapıları dikkate alınıyor. Ayrıca kadınlara özel renkler ve erkeklere özel renkler bu ürünlerde ön planda tutuluyor. Erkeklerde koyu renkler, kadınlarda ise daha çok kadınlara özel renkler göze çarpıyor. Online satın alma kategorisi ile adrese ulaştırılan bayan motosiklet pantolonu ürünleri, yakıcı güneşin olumsuz etkisine karşı dayanıklıdır. Sıcak havanın ve soğuk havanın etkisiyle renk özelliğini kaybetmez. 

Neden Motosiklet Pantolonu?

Bu ürünleri normal giysilerle karıştırmamak gerekir. Normal giysiler, olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı değildir. Kışlık birçok giysi, terlemeyi önlemez. Ayrıca ısı ve nem izolasyon problemi meydana getirir. Motosiklet sürücülerine özel olarak tasarlanan bu ürünler, hareket kolaylığı sağlayan ve vücudu en iyi şekilde saran tasarım özellikleri mevcuttur. Termal özelliği nedeniyle yağmur, kar ve fırtına gibi bütün olumsuz koşullarda etkili koruma sağlamaktadır. Motosiklet sürücüleri için oldukça şık olan bu tasarımlar, estetik bakımından da oldukça ilgi çekicidir.