Chipolino Desta Çift Yönlü Bebek Arabası

33% 899,00 ₺

599,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Chipolino Motto Travel Sistem Bebek Arabası Seti

31% 1.799,00 ₺

1.249,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Comfymax Çift Yönlü Bebek Arabası - Gri

491,51 ₺

Ücretsiz Kargo

Quinny Zapp Xtra2 - Red Rumour

2.286,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Bebek Arabası Plakaları

59,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Tripper Puset Cippy - Kırmızı

1.107,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Chipolino Sofia Bebek Arabası

40% 699,00 ₺

419,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Tripper Puset Cippy - Siyah

1.107,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Sevi Bebe Bebek Arabası Sinekliği

26,67 ₺

Ücretsiz Kargo

ZEREN TAM YATAR BASTON PUSET, ÇOCUK ARABASI, PUSET

34% 499,00 ₺

329,00 ₺

Ücretsiz Kargo

ZEREN EKONOMİK BASTON PUSET, PRATİK ÇOCUK ARABASI

23% 349,00 ₺

269,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Comfymax Çift Yönlü Bebek Arabası - Kırmızı

591,05 ₺

Ücretsiz Kargo

Eren Baby Puset Yağmurluğu

10% 30,00 ₺

27,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Lava Baby Puset Yağmurluğu

10% 25,00 ₺

22,50 ₺

Ücretsiz Kargo

Müslin Örtü (Puset Örtüsü,Battaniye)-Prenses Pembe

17% 41,78 ₺

34,81 ₺

Ücretsiz Kargo

Quinny Zapp Xtra2 - Rocking black

2.490,63 ₺

Ücretsiz Kargo

Bebek arabası ve puset ebeveynlere bebeklerini taşımada oldukça kolaylık sağlayan ürünlerdir. Annelerin her türlü ihtiyacı ve güvenlik talebi baz alınarak imal edilen bu ürünler çok yönlü, pratik ve güvenli kullanımların da yeni merkezini ihtiva ediyor. Aynı zamanda sade ve şık tasarımları ile birlikte her yerde rahatlıkla kullanılan bebek arabası ürünlerinin garanti süresi 2 yıldan başlayıp 5 yıla kadar uzanmaktadır. Annelerinin işini kolaylaştırmak ve bebeklerin konforunu pekiştirmek için piyasaya sürülen bu ürünlerde kredi kartına taksit ve kapıda ödeme avantajları da artılar arasında gösteriliyor. Bunun dışında renk ve tasarımlarıyla erkek ve kız bebeklerine özel alternatifler de arz edilmektedir.

Yolculuk Sistemine Sahip Bebek Arabaları

Yolculuk sistemine sahip bebek arabası gold ve gümüş renkleri ile alıcılara yepyeni alternatifler sunuyor. Paslanmaz gövdesi sadece güneşli havalarda değil yağışlı günlerde de herhangi bir bozulmaya karşı direnç oluşturacak kadar dirençlidir. Bu arabaların en büyük özelliği çift yönlü olarak kullanılabiliyor olmasıdır. Tek bir tuşuna basarak yönü çevrilen bu arabalar oturma ünitesinin rahatlığı ile bebeklerin de memnuniyetini de büyük oranda sağlamaktadır. İtme sapı sayesinde özenli ve pratik kullanımlara da açıktır. Oturma ve yatırma pozisyonu da tek bir tuş vasıtasıyla istenilen hızda sağlanmaktadır. Pusetin taşıma kapasiteleri 15 kilodan 30 kiloya kadar değişkenlik göstermektedir. Uzun ve kısa soluklu yolculuklarda annelerin bir numaralı tercihi olan bu modeller tekerlek sistemleri ile de fark yaratıyor. Özel bilyeli tekerlek sistemleri her türlü yolda rahat ve özgür hareket alanları oluşturmaktadır.

Özel 3 Tekerlekli Bebek Arabaları

Özel 3 tekerlekli bebek arabası yeni doğan bebeklerden 48 aylık bebeklere kadar kullanılma şansına sahip olmaktadır. Aynı zamanda peşin fiyatına alınan bu arabalar sunduğu birçok hediyeyle de müşteri memnuniyetini sağlıyor. Tercihe ve markaya bağlı olarak yağmurluk ve özel bebek çantaları ekstra ücrete tabi olmadan söz konusu adreslere gönderiliyor. Tek bir tuş ile tekerlekleri içeri çekilen bu arabalar yer kaplamadan evlerin istenilen bölümlerinde muhafaza edilebilir.

Ortopedik Taşıma Ayrıcalığına Sahip Pusetler

Ekstra dolgulu ve pedli oturma sistemi ile birlikte bebeklerin hem konforunu hem de güvenliğini ekstra sağlayan bu pusetler aynı zamanda ortopedik taşıma ayrıcalığını sunuyor. Sadece yağışlı havalarda değil rüzgarlı havalarda da kılıfı sayesinde tüm talep edilenleri yerine getiriyor. El tutacağı yumuşak bir materyal ile birlikte desteklenmiştir. Paket içeriğinde ek olarak elyaflı yastık kılıfları da yer alıyor. Bu da bebeklerin çok daha yumuşak bir ortamda taşınmasını sağlıyor. Rüzgarlık ve tenteler iyi olan havalarda saniyeler içerisinde çıkarılıp bu şekilde de kullanılabilir.

360 Derece Dönebilen Bebek Arabaları

360 derece dönebilen bebek arabaları son zamanlarda alışveriş listelerinde sıklıkla tercih ediliyor. Bu yüksek dönüşü bebek arabaları aynı zamanda kilitlenebilir tekerlek sistemine de sahip. Bu sayede hareket edilmediği takdirde zamanlarda güvenli bir şekilde sabitlenebilir. Geniş hacimli sepetlerinde her türlü oyuncak ve temel gıda malzemeleri korunaklı bir şekilde saklanabilir. Bu ürünler sağlıklı kullanımlara açık olup hiçbir şekilde kanserojen madde içermez. Puset hediyeli olan bebek arabaları aynı zamanda ayak örtülerini de ürün paketlerinde alıcılarına sunuyor. Alışverişi tamamlamadan önce favorilere ekle ya da fiyat düşünce haber ver gibi seçenekler de mevcut. İsteyenler arabaları ve pusetleri kullandıktan sonra memnuniyetlerini ürün yorumlarında diğer potansiyel alıcılarla paylaşabilir. Türkiye'nin her bölgesine ve her şehrine kargo gönderimi mevcuttur. Kargolar ücretsiz olup aynı hafta içerisinde adreslere gönderilmektedir.