İKİLİ TENİS OYUN SETİ TOP DAHİL

14,00 ₺

İKİLİ TENİS OYUN SETİ TOP DAHİL

14,00 ₺

Renkli Balıklar Oyunu

15,01 ₺

R/C 1:18 ROCK CRAWLER 4X4 WD UZAKTAN KUMANDALI ARABA BUGGY JEEP

202,08 ₺

Renkli Zürafa Düdük

6,61 ₺

Şekerli Zürafa Düdük

6,98 ₺

STRES YAYI SÜPER

7,75 ₺

Masa Tenis Seti

14,00 ₺

Petrol Slim Barrel Şaka Oyunu

7,20 ₺

R/C 1:18 ROCK CRAWLER 4X4 WD UZAKTAN KUMANDALI ARABA BUGGY JEEP

202,08 ₺

Petrol Slim Barrel Şaka Oyunu

7,20 ₺

STRES YAYI SÜPER

7,75 ₺

Renkli Balıklar Oyunu

15,01 ₺

Renkli Zürafa Düdük

6,61 ₺

Masa Tenis Seti

14,00 ₺

Led Işıklı Sapan Asorti

2,55 ₺

54 Parça Denge ve Beceri Oyunu Wiss Toy

22,81 ₺

Candy Machine Mini Şeker Makinesi ve Kumbara Asorti

18,77 ₺

Fun Slides Halı Kaykayı

10,66 ₺

Erkek Çocuk Oyun Çadırı Oyun Evi (97 cm x 97 cm x 67 cm)

95,71 ₺

Kız Çocuk Oyun Çadırı Oyun Evi (97 cm x 97 cm x 67 cm)

95,71 ₺

MonopFull İş Dünyası Oyunu

6,41 ₺

Barrel Slime Şaka Hamur (36 Adet Birden)

74,11 ₺

Şişirilebilir Pilates Hayvanları Asorti

40,37 ₺

Ahşap Bloklar Kare

35,80 ₺

Ahşap Bloklar Dikdörtgen

35,80 ₺

ÇINGIRAKLI AYICIK (SARI)

9,99 ₺

ÇINGIRAKLI AYICIK (KIRMIZI)

9,99 ₺

Bambino Tutma Saplı Sulu Diş Halkası

13,49 ₺

Infantino Titreşimli Arkadaşlar - Yeşil Topsy

66,14 ₺

Taf Toys İlk Fil Arkadaşım

62,07 ₺

Taf Toys Kooky Piramit Puset Dönence

94,49 ₺

Taf Toys Kooky Boy Aktivite Oyuncağı

85,04 ₺

Taf Toys Uzun Kuyruklu Kedicik

94,49 ₺

Chicco Kaplumbağa Çıngırak 3 ay+

37,79 ₺

First Classroom Manyetik Rakamlar ve Öğrenme Çantası

74,57 ₺

Chicco Peynir Kraker ve Fare Oyuncak

36,44 ₺

Spy Gear Mikro Casus Cihazları (Dinleme Cihazı)

43,99 ₺

Ouatoo Müzikli Işıklı Top

36,74 ₺

Ouatoo Baby Activite Topu

31,04 ₺

Bondigo Gülen Titrek Arkadaşım-İnek

82,34 ₺

Bondigo Gülen Titrek Arkadaşım-Eşek

82,34 ₺

Chicco Gökkuşağı Küp Projekör - Pembe

209,24 ₺

Playgro Banyo Oyun Seti

66,14 ₺

Playgro 20. Yıl Activite Oyuncak- Çıngırak Fil

49,94 ₺

Playgro 20. Yıl Activite Oyuncak- Çıngırak Aslan

48,09 ₺

Ouatoo Redbox Elektronik Gitar

51,74 ₺

Bondigo Renkli Kovalar +6 Ay

31,04 ₺

Bebek oyuncağı 0-24 yaş için oldukça önemlidir. Teknoloji ile harmanlanmış, eğlendirici olduğu kadar eğitici olma özelliği de taşıyan bebek oyuncağı en çok satılan anne - bebek ürünleri arasında yer almaktadır. Hızlı ve sağlıklı üretim koşulları baz alınarak bu ürünler doğal kullanımlara da son derece açıktır. Sanal platformlarda online olarak bu ürünleri incelemek ve sepete eklemek suretiyle siparişleri tamamlamak mümkündür. Toplu alımlarda indirimler yapılmakta ve 2 al 1 öde gibi kampanyalar ile bu fırsatlara çeşitlilik katılmaktadır.

Özel Kıyafetli Bebek Modelleri

Birden fazla kıyafeti ürün paketinde bulunan oyuncak bebek modelleri özellikle kız çocukları için klasik kabul edilen bir oyuncaktır. Beşten fazla kıyafeti giydiren çocukların motor becerilerinin geliştirilmesi de bu şekilde sağlanmaktadır. Her kıyafetin rengi farklı olduğu için renk seçimi ve ayırt edilmesi konusunda da öğretici olan bebek modelleridir. Yeni nesil bebek oyuncakları ses çıkarma özelliğine de sahiptir. ''Acıktım'', ''Çok hastayım'' gibi cümleler ile birlikte konuşma güçlüğü çeken çocuklara rehberlik eden çok yönlü ürünlerdir. Termometre ve steteskop hediyeli olan bebek çeşitleri yeni nesil oyuncaklar kategorisinde yer alıp dünya çapında en çok satan ürünler arasında yer almaktadır.

Parmaklara Takılabilen Maymun Oyuncakları

CE Belgeli olan bu oyuncaklar parmaklara takılarak konuşturulabilir. Ebeveynler ve bebeklerin aynı anda oynamasını sağladığı için tercih sebebi olarak görülmektedir. Sesleri taklit edebilme özelliği de bulunan maymunlar sevimli görünümleriyle de dikkat çekiyor. Erkek çocukları için siyah, beyaz ve mavi renk seçenekleri mevcut iken, kız çocukları için bu renkler, pembe ve mor olarak belirlenmiştir. Toplamda 50'ye yakın ses çıkarabilen bu modeller 2 yıllık garanti kapsamındadır. 6 - 9 yaş arası çocuklar için uygundur. Pil vasıtası ile pratik bir şekilde kullanılabilir. Piller tükenme noktasına geldiğinde değiştirilerek aynı hızda kullanılmaya devam edilebilir.

Eğitici Aktivite Masaları ve Ürün Özellikleri

Çıktığı ilk günden bu yana milyonlarca satan aktivite masaları eğitici olma özelliği taşımaktadır. Önceleri sadece İngilizce konuşan bu evlerin yeni örneklerinde sadece Türkçe konuşan versiyonlarını da fiyat farkı ödenmeksizin satın almak mümkün hale getirilmiştir. Konuşma fonksiyonu dışında müzikli sesler iletme yönü de mevcuttur. Yüzeyinde yer alan her tuş farklı sesler ya da müzikler çıkararak kullanılır. Test edilerek piyasaya sürülen bu aktivite masaların herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Kanserojen etkilere kapalı özel yapısı sayesinde sağlıklı bir şekilde uzun yıllar boyunca oyuncak dolaplarının vazgeçilmezi olabilirler. Her düğmesi ışıklı olup farklı bir renge sahiptir. Alfabenin öğretilmesi açısından da gerekli donanıma sahip olan bu ürünlerde yüzde otuza varan indirimler de söz konusu. Türkiye'nin her yerine aynı hafta içerisinde kargo gönderilmektedir. Kullanım kılavuzu ile birlikte gönderilen bu ürünler son yıllarda bebeklerin ve çocukların en çok sevdiği modellerin başında geliyor. Harfleri ve sayıları öğretmek için de kullanılabilir.

Birçok Fonksiyona Sahip Eğlence Sirkleri

Artık birden fazla fonksiyona sahip olan çok yönlü oyuncaklar üretilmektedir. Bunun en büyük örneği olarak eğlence sirkleri gösterilebilir. Bu sirkler kendi etrafında dönerek ışıklı sistemi sayesinde gece lambası olarak da kullanılmaktadır. Aynı zamanda ses sistemi sayesinde uykuya dalmadan önce çocuklara masal anlatma işlevi de taşımaktadır. Masalların sayısı sekiz adet olup biri birince biri başlayacak düzeyde çalışmaktadır. Otomatik kapanma özelliği sayesinde kurulduğu saatte kendi kendine kapanabilir. Bu sayede enerji tasarrufu da sağlanmaktadır. Özel kutusunda güvenli bir şekilde adreslere gönderilen eğlence sirkleri masaların üstünde sabitlenerek korunaklı bir şekilde değerlendirilebilir. Pille çalışmaktadır ve çok yönlü seçenekleriyle tercih sebebidir.