Ninniline Papilio Doğal Vişne - Kiraz Çekirdekli Yastık

39,00 ₺

King EB-817 Dijital Baskül Yeşil

71,00 ₺

King EB-817 Dijital Baskül Mor

71,00 ₺

King EB-817 Dijital Baskül Yeşil

74,42 ₺

King EB-817 Dijital Baskül Mor

71,00 ₺

King EB-817 Dijital Baskül Yeşil

71,00 ₺

MİLKWAY BURUN ASPİRATÖR YEDEK UCU YUMUŞAK 50 ADET

49,90 ₺

MİLKWAY BURUN TEMİZLEME ASPİRATÖRÜ

14,90 ₺

MEDİSANA BEBEK TAKİPLİ ATEŞ ÖLÇER BLUETOOTH ALARMLI HATIRLATMA

1.073,90 ₺

BRAUN IRT 6020 KULAKTAN ATEŞ ÖLÇER

389,90 ₺

BRAUN KULAKTAN ATEŞ ÖLÇER 3030 ORJİNAL 21 ADET YEDEK FİLTRELİ

379,90 ₺

DİJİTAL TERMOMETRE DİJİTAL DERECE 10 SN DE ÖLÇÜM ULTRA HIZLI

16,90 ₺

Dijital Beden Derecesi - Çocuk

26,89 ₺

Katlanabilir Su Şişesi - 500 ML

14,54 ₺

Bilek Güçlendirme Yayı (2li Set)

21,03 ₺

WaxVac Vakumlu Kulak Temizleme Cihazı

32,09 ₺

Quiet Nites Horlama Klipsi

20,39 ₺

Horlama Önleyici Burun Aparatı - Kafesli

16,49 ₺

Kulak Temizleyici - Smart Swab - Akıllı Kulak Temizleyici

34,04 ₺

Quiet Nites Horlama Klipsi 3 çeşit

20,39 ₺

Quiet Nites Horlama Klipsi - Okaliptüs

20,39 ₺

Quiet Nites Horlama Klipsi - Kokusuz

20,39 ₺

Quiet Nites Horlama Klipsi - Lavanta

20,39 ₺

Manyetik Ağrı Giderici Dizlik ve Bileklik Seti

18,44 ₺

iRenew Enerji Bilekliği - Mavi

18,44 ₺

iRenew Enerji Bilekliği - Pembe

18,44 ₺

Haftalık İlaç Saklama Kutusu - Oval Kutu

14,54 ₺

Haftalık İlaç Saklama Kutusu

14,54 ₺

iRenew Enerji Bilekliği - Beyaz

18,44 ₺

Manyetik Bel Korsesi (16 Mıknatıslı) Siyah

37,29 ₺

Manyetik Bel Korsesi (16 Mıknatıslı) Krem

37,29 ₺

Spor Bilekliği / Medikal Bileklik

15,18 ₺

Tokyo Kokusuz Dumansız Spiral Haşere Sivrisinek Kovucu

26,89 ₺

Kulak ve Burun Tıkayıcı Havuz Seti

15,84 ₺

Buz Torbası - Yakmaz

29,49 ₺

Elastik Bilek, Avuç İçi ve Baş Parmak Destek Bandı

16,49 ₺

Kapaklı Haftalık İlaç Kutusu

13,57 ₺

Korumalı Laboratuvar Gözlüğü Sarı

15,84 ₺

Korumalı Laboratuvar Gözlüğü Şeffaf

15,84 ₺

Vücut Isıtıcı Body Warmer Hot Pack

13,89 ₺

Polar Kılıflı Termofor Sıcak Su Torbası (0.5 Lt)

22,99 ₺

9 Bilyeli Masaj Eldiveni

29,48 ₺

Vakumlu Kupa Çekme Seti (12 Parça)

29,48 ₺

Polar Kılıflı Termafor Sıcak Su Torbası (2 Litre)

28,19 ₺

Sıcak Su Torbası Termafor (1,75 Litre)

21,69 ₺

Mıknatıslı Bel Kemeri

29,49 ₺

Vakumlu Kupa Çekme Seti (6 Parça)

20,39 ₺

Bokoma Kafa Masaj Aleti

15,84 ₺

Bebek sağlığı ebeveynlerin çok önemsediği bir unsurdur. Bebeklerini kucaklarına aldıkları andan itibaren onların güvenliğini ve sağlığını korumak için, ellerinden gelen her şeyi sonuna kadar yaparlar. Mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmeleri, onların kaliteli ürünlerle doğru bir bakımdan geçmesine bağlıdır. Bunun için bazen çok uzun süre araştırma yapılır ve farklı mağazalardaki ürünler detaylıca incelenir. Bunlar içerisinde bebek bezi, bebek arabası; farklı emzik çeşitleri, bebek maması ve emzirme ürünleri gibi birçok değişik ürün yer alır. Önemli olan bünyeleri zayıf bebekler için onların gelişim sürecinde etkin bir rol üstlenecek ürünlere yönelmektir. Beslenme ve masa sandalyeleri, rengarenk; cıvıl cıvıl oyuncaklar, özel tasarımlı mama malzemeleri gibi ürünler de büyük önem taşımaktadır. Bu ürünleri elde etmek için ise dünyaca bilindik önemli markaların ürünlerine yönelmek etkin bir çözüm sunar. Örneğin gıda ürünleri açısından sağlıklı besin maddelerinin yer aldığı yiyecekler tercih edilebilir. Aynı zamanda kaliteli ve uzun ömürlü malzemeler ile hazırlanmış sağlıklı ürün çeşitleri bebek ve anne sağlığı için önemli roller üstlenirler.

Anne Ve Bebek Sağlığı İçin Kaliteli Ürünler

Anne ve bebek sağlığı için kaliteli ürünler günümüzde oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bebek doğduğu andan itibaren özellikle ilk dönemlerde hem anne hem de bebeğin bünyesi zayıf olur. Bu dönemde sağlıklı bir bakın, tamamen steril ve hijyenik ürün çeşitleri ile gerçekleştirilmelidir. Doğum anından itibaren bebeğin artık emekleme döneminde ayakları kendi başına hareket edebilecek ana gelene kadar, her ürün büyük bir önem taşımaktadır. Örneğin yürüteç araçları bebeğin hareket kabiliyetini arttırırken, onun emekleme döneminden ayağa kalkma sürecine kadar fiziksel açıdan zarar görmesine de engel olmaktadır. Tabii sadece bebek için değil anne adına da henüz bebek doğmadan önce hazırlıkların yapılması büyük önem arz eder. Rahat, konforlu ve kullanışlı hamile giyim örnekleri; aynı zamanda şık tasarımları ile mutlaka en az birkaç tane çeşidi ile hazır olarak tutulmalıdır. Hamilelik dönemi içerisinde kendinizi rahat hissedeceğiniz farklı pijama çeşitleri, hamile giyim elbiseleri; emzirme sutyenleri ve aletleri gibi daha birçok zengin ürün alternatifi kategori üzerinde sizleri bekliyor.

Yeni Doğan Bebekler İçin Güvenilir Ve Zengin Bakım Ürünleri

Tüm bebekler anneleri tarafından canları pahasına büyük bir koruma altına alınır. Bu durum maddi ve manevi tüm olanakları kapsar. Manevi olarak zaten verecekleri katkı çok büyük olsa bile, mutlaka kaliteli ürünleri gelişim süreci boyunca kullanmanın önemi de asla unutulmamalıdır. Özellikle bebeklerin hassas cildi tahriş ya da pişik gibi problemlere karşı çok açıktır. Çevre koşullarından alerji kapma gibi riskler de söz konusu olduğundan dolayı, doğru ürün tercihi en etkili çözümdür. Bu konuda önemli markaların piyasaya sunduğu bebek bezleri ve ıslak mendiller mutlaka içeriklerine bakılarak satın alınmalıdır. Herhangi bir zarar verecek madde yapısının bulunmamasına özen gösterilmesi gerekir. Bebeklerin deliksiz ve rahat bir uyku çekmesine olanak tanıyacak bezler, ayrıca onların gün içerisinde rahatça hareket etmelerine fırsat verir. Özellikle pratik ve kullanışlı günümüz bezleri, evin dışındaki farklı yerlerde de kolayca bez değişimine fırsat sunuyor. Ayrıca sivilce ve bunun gibi cilt üzerinde yaşanabilecek olası problemler karşısında kaliteli kremler, banyo yaparken değerlendirilecek göz yakmayan sağlıklı şampuan ürünleri; her daim doğal ve mineral yapılı ürünler arasından seçilmelidir.

Uygun Fiyatlarla Bebeğiniz Ve Kendiniz İçin Sağlıklı Ürünler

Bütçeye dost ve tamamen kaliteli malzeme ile hazırlanmış önemli markaların etkili ürünlerini, hemen kategori üzerinden sipariş verebilirsiniz. Anne ve bebek sağlığı konusunda özellikle yeni doğum süreci ile beraber başlayan dönem için, uzun ömürlü kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz.