Sebamed Şampuan Bebek 500 ml

90,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Sebamed Bebek Güneş Kremi 50 Faktör Ve Üstü - 75ml

91,01 ₺

Ücretsiz Kargo

Uni Baby Bebek Şampuanı 750 ml

23,90 ₺

Prima Bebek Bezi Yeni Bebek 2 Beden 2*90=180 Adet Mini Fırsat Paketi

9% 160,00 ₺

145,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Bebek temizlik ve bakım ürünleri anne ve babaların çocuk sahibi oldukları andan itibaren kullanma gereksinimi duyduğu en önemli ürünler arasındadır. Çocuk sahibi olmak ebeveynlerin hayatlarını büyük bir oranda değişir. Özellikle hissettikleri sorumluluk bambaşka bir hale dönüşür. Bebeklerini kucaklarına ilk aldıkları andan itibaren bambaşka duygular onlara ele geçirir. Bu yüzden hissedilen sorumluluk ile beraber bebeklerin bakımına büyük bir özen gösterilir.

Onların hassas bünyesi ve savunmasız halleri karşısında mutlaka güvenilir, kaliteli bebek temizlik ve bakım ürünlerinin kullanılması büyük bir öneme sahiptir. Her ne kadar bu durum ebeveynler için zor geçecek olsa bile, günümüz tasarımları ve geniş ürün seçenekleriyle bebek bakımı çok daha kolay bir hale gelmiş durumdadır. Kategori bünyesinde bebekler için özel olarak sunulmuş önemli markalar dahilindeki ürünleri, güven içerisinde sipariş verebilirsiniz.

Bebek Bakımındaki Ürünlerin Önemi Nedir?

Doğdukları andan itibaren belirli bir yaşa kadar özellikle bebeklerin cildi oldukça hassastır. İnce yapıdaki ciltlerinin üst katmanında bulunan yağ molekül oranı oldukça düşüktür. Bu yağ moleküllerinin az olması nedeniyle kullanılacak olan bebek temizlik ve bakım ürünleri, bebeklerin doğrudan nüfusuna hızlı şekilde nüfus eder. Böylece bebeklerin ciltleri kullanılacak olan maddelerden çok çabuk etkilenir. Bu sebepten bebek bakımı ve temizliği için kullanılacak ürünleri içeriklerine mutlaka dikkat edilmesi gerekmektedir.

Ürünler organik içerikli olmalıdır.

Herhangi bir kimyasal madde barındırmamalıdır.

Organik yapıda saf ürünler olması gerekir.

Bebeğin cildine sürüldüğünde yumuşak bir dokunuş hissi oluşturmalıdır.

Bütün bu olanakları ele almak suretiyle elde edeceğiz kaliteli ürünler sayesinde, bebeğin cildi adına kızarıklık ve tahrişlerden uzak durabilirsiniz. Ayrıca yaşanabilecek alerjik reaksiyonlara karşı da bebeğinizi koruma altına almanız mümkün.

Bebek Bakım Ürünleri Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Bebeğinizin cildi ve sağlığı için kullanacak olduğunuz bebek temizlik ve bakım ürünlerine dikkat etmeniz gerekir. Bebeğin cildine temas edecek ürünlerin mümkün olduğu kadar saf içeriğe sahip olmasına özen gösterilmelidir. Özellikle alkol, paraben, sodyum sülfat ile birtakım kimyasal maddelerin ürünler içerisinde yer almaması çok önemlidir. PH oranı 5.5 olan ve bitkisel katkılı sahte ürün çeşitlerinin değerlendirilmesine dikkat edilmesi gerekir. Her türlü mikrobik ve bakteriyel testlerden geçmiş olan ürünleri kullanmanız, organik ve antialerjik ürünler ile beraber bebeğinize sağlıklı bir bakım imkanı elde etmenize fırsat tanıyacaktır.

Bebeklerin Temizlik ve Bakımı İçin Farklı Ürün Çeşitleri

Bebeklerin doğdukları andan itibaren onların temizlik ve bakımı adına kullanılan ürünlere dikkat edilmesi gerekmektedir. Onların hassas bünyelerine katkı sağlayacak ürün çeşitlerinin değerlendirilmesi çok önemlidir. Örneğin güneşin zararlı etkilerinden bebekleri koruyacak; cildin nem kapasitesini yükseltecek krem çeşitleri değerlendirilmelidir. Ayrıca süt dişlerinin çürümesini ve lekelenmesini önlemek için, özel bebek diş fırçası ile diş macunları ve bu gibi farklı ürünler bakım için kullanılmalıdır.

Tabii en önemlisi ise bu dönemlerde bebekler için özel pişik kreminin kullanılmasıdır. Sürekli altı kapalı olan bebeğin cildin tahriş olmaması ve pişik veya kızarıklık yaşanmaması için, bitkisel kaynaklı bebek pudrası ve özel krem çeşitleri düzenli olarak değerlendirilmelidir. Bu gibi daha birçok değişik ürün bebek temizlik ve bakım konusunda geniş bir yelpaze altında tercih edilebilir.

Uygun Fiyatlarla Bebekler İçin Özel Temizlik ve Bakım Ürünleri

Bebeklerin her türlü bakım ve temizliği konusunda birbirinden kaliteli ürünleri, çok uygun fiyatlarla kategori bünyesinden elde edebilirsiniz. Vücut, yüz, popo, ağız ve diş bakımı ile akla gelebilecek birçok farklı kısım adına, özel bebek temizlik ve bakım ürünleri çok uygun fiyatlarla sizleri bekliyor. Bebeklerinizin bu hassas dönemi sağlıklı şekilde atlatabilmesi için geniş ürün yelpazesi arasından güvenli şekilde tercih yapabilirsiniz.