• Benq Gw2470Hl 238" 4Ms (Analog + Hdmı X2 ) Eye-Care Full Hd
 • Benq Gw2470Hl 238" 4Ms (Analog + Hdmı X2 ) Eye-Care Full Hd fiyatı
 • Benq Gw2470Hl 238" 4Ms (Analog + Hdmı X2 ) Eye-Care Full Hd özellikleri
 • Benq Gw2470Hl 238" 4Ms (Analog + Hdmı X2 ) Eye-Care Full Hd Lcd Monitör
 • Benq Gw2470Hl 238" 4Ms (Analog + Hdmı X2 ) Eye-Care Full Hd fiyatları

BenQ GW2470HL 23.8" 4ms (Analog + HDMI x2 ) Eye-Care Full HD

Ücretsiz Kargo

Benq

% 43 indirim
1.500,00 ₺
860,00 ₺
Yorum (0) | Yorum Yap

Ücretsiz kargo


Satıcı - KOYSEPETE

Ertesi gün kargoya verilir.


Paylaş:

Bu ürüne bakanların inceledikleri Tümünü Gör

BenQ GW2470HL ;  4ms (Analog + HDMI x2 ) Eye-Care  Full HD VA Led Monitör

Gündelik İş ve Eğlence için Tasarım

"Sade ve şık" minimalist tasarıma sahip olan GW2470HL, her türlü modern alanı mükemmel bir şekilde tamamlar. Form ve işlevin her yönü sadeliği ve estetiği birleştirmek için azaltılmıştır. BenQ özel eye-care teknolojisi ile görsel zevk ve optimum göz konforunu destekleyen GW2470HL, sadeliği ve modern yaşam tarzlarını, iş ve eğlence için gündelik yararlanmaya açılan bir kapı olarak kutluyor.


Sade, Şık ve Sofistike Tasarım

Üst Düzey Kapsamlılık için Minimal İnce Çerçeve Tasarımı Ev ve ofis için zarif bir şekilde rafine edilmiş olan GW2470HL, minimal engelleyici ince çerçeve tasarımıyla geniş görüş açısı sağlar.

TÜV Rheinland Sertifikasyonu

BenQ Eye-Care Monitörleri, insan görüşüne gerçekten faydalı olan Flicker-Free Low Blue Light Plus performansı ve 3000:1 Yüksek Kontrast için teknik ve güvenlik sertifikasyonu alanında dünya lideri olan TUV Rheinland tarafından onaylanmıştır. Dünyadaki ilk Eye-Care monitörleri markası olan BenQ, monitörün ürün serisine bu kalıcı ekleme ile izleme rahatlığı ve zevkini ön planda tutarak göz sağlığını korumayı ilke edinmiştir.

Sektöründe Öncü Eye-Care Teknolojisi

BenQ özel sağlığı teknolojileri, uzun bir kullanım süresinde kullanıcı rahatlığı, artırılmış verimlilik ve iş yeri güvenliği için göz yorgunluğunu azaltır.

Low Blue Light Plus Teknolojisi

Low Blue Light Plus teknolojisi, gözlere zararlı olan daha kısa, yüksek enerjili mavi-morötesi radyasyonu (420~455 nm) filtreler ve geriye faydalı mavi turkuaz renk (455~480 nm) kalır. Sıradan bilgisayar ekranları tarafından üretilen mavi spektrum ışığı, göz yorgunluğunun önde gelen nedenidir. BenQ nun GW2470HL, mavi spektrum ışığıyla ilişkili göz yorgunluğunu önlemeye yardımcı olmak için donatılmıştır. Ayarlanabilir low blue light seviyeleriyle, özellikle uzun saatler boyunca kullanımdan sonra izleme rahatlığınızı artırabilirsiniz.
Low Blue Light Plus teknolojisi ile sunulan 4 kullanıcı senaryo modu, çok çeşitli kullanıcı davranışları için en yüksek görüntü kalitesi ve en sağlıklı görüntüleme deneyimini sunmak üzere özel olarak tasarlanmıştır.

Flicker-Free

Özel flicker-free özellik, tüm parlaklık seviyelerinde titreşimi ortadan kaldırır ve göz yorulmasını etkili bir şekilde azaltır. Geleneksel LCD ekranlar saniyede 250 kez titreşir. Gözleriniz titreşimleri görmeyebilir ama kesinlikle hissedebilirler. Bu nedenle, BenQ flicker-free bir monitöre geçerek rahatsız edici titreşim etkisinden gözlerinizi kurtarın.

3000:1 Derinlik ve Çözünürlük için Ultra Yüksek Doğal Kontrast

Standart panellerden 3 kat daha yüksek ultra-yüksek 3000:1 doğal kontrast, karmaşık koyu görüntülere hassas incelik ve netlikle şaşırtıcı renk derinliği ve çözünürlük ekler. Yüksek doğal kontrast, aynı zamanda sonsuz dinamik kontrastı en yüksek beklentileri bile aşar.

178°/178° Geniş Görüş Açısı

Gelişmiş VA (Dikey Hizalama) panel teknolojisi, benzersiz bir izleme deneyimi için soldan, sağdan, yukarıdan ve aşağıdan 178°/178° görüş açılarıyla gerçekten otantik renkler ve son derece keskin detaylar sunar.

8-Bit Renkli Ekran

Aynı anda milyon renk tonu üretme kabiliyeti ile gerçek renkleri, ipeksi geçişleri ve kusursuz görüntü kalitesini bekleyebilirsiniz.

HDMI Multimedya Arabirimi

En yeni HDMI yüksek hızlı multimedya arabirimi, günümüzün kaynak cihazlarından ve yarının multimedya ekipmanlarından dijital eğlencenin keyfini çıkarmak için zahmetsiz bir kolaylık sağlar
Yorum Yaz

Yorum yazmak için önce üye olup veya giriş yapmalısınız.