Ürün Bulunamadı.

Derece ve nem ölçer, hamster ve tavşan gibi fazla nemli ortamlarda hastalanan ve hastalıktan ölen canlılar için özel olarak tasarlanmış önlem araçlarıdır. Bu nedenden dolayı derece ve nem ölçer büyük önem arzmektedir. Ortamdaki nem ölçülmekte ve hamster ile tavşana doğru bir ortam oluşturulmaktadır. Evinde beslediği hamster ve tavşanı düşünenler, nem ölçerden faydalanmaktadır. Hamster ve tavşan hassas yapılı canlılardır ve çok çabuk hastalanmaktadır.

Hamster ve tavşan evi içinde yaşayan canlıların hızlıca ölmesini engellemek isteyenler, derece veya nem ölçer ile ortam hakkında bilgi sahibi olmaktadır. Nem ölçer ile doğru sonuçlar alınmakta ve alınan sonuçlardan faydalanılmaktadır. Ortamın nemini ve derecesini takip edebilen kişiler, hamster ve tavşanını sağlıklı bir ortamda beslemiş olmaktadır. Ortamdaki yüksek nemden çok çabuk etkilenen hamster ve tavşan, depresyona girmektedir.

Derece/Nem Ölçer(Hamster-Tavşan) Fiyatları

Hamster ve tavşan için kullanılan derece/nem ölçer ortamın nem dengesinin korunmasında yardımcı olmaktadır. Sağladığı faydalar ve işlevi göz önüne alındığında nem ölçer, gayet uygun bir fiyattan satışa sunulmaktadır. Hamster ve tavşan için verimli ortamların hazırlanmasında emeği büyük olan nem ölçer, herkesin alabileceği bir fiyattan satılmaktadır. Geniş kullanım alanı olmakla birlikte hamster ve tavşan için hayati önem taşımaktadır. Nem ve ısı değerleri sürekli güncel olarak takip edilebilmekte ve hamster ile tavşanın güvenliği garanti altına alınmaktadır.

Nem ölçeri kullanan hamster veya tavşan sahibi, beslediği canlının uygun nem oranında yaşamasını sağlamaktadır. Oldukça kullanışlı olan derece/nem ölçer para ve zaman tasarrufu yapılmasında yardımcı olmaktadır. Kritik önem arz etmekle birlikte uzun süreli kullanım imkanı sunmaktadır. Satın aldıkları nem ölçere kısa sürede kavuşanlar, hamster ve tavşan için en iyi ortamı hazırlamaktadır. Ölçüm sonucunda ortaya çıkan değerleri de kaydeden hamster veya tavşan sahipleri, basit bir şekilde ısı ve nem ölçümü yapmaktadır. Ölçülen verileri değerlendirmek, hamster veya tavşan sahibinin işidir.

Derece/Nem Ölçer(Hamster-Tavşan) Özellikleri

En uygun nem oranını, derece/nem ölçer ile saptanmakta ve sağlıklı bir ortamın içerisine hamster ve tavşan yerleştirilmektedir. Nem oranının çok yüksek olmasından olumsuz etkilenen hamster ve tavşan, olumlu özellikteki nem oranlarına sahip ortamlara konulmaktadır. Kolay bir şekilde temin edilen nem ölçer, hamster veya tavşan sahibine her konuda yardımcı olmaktadır. Nemi ve ısıyı ölçen alet, oldukça hafiftir ve kullanımı basittir. Oldukça profesyonel olan nem ölçer, hamster ve tavşan sahiplerini etkilemektedir.

Hamster ve tavşanı ile uzun bir ömür sürmek isteyenler, nem ölçeri satın almaktadır. Nem ölçerde dahili bir sensör bulunmaktadır ve sensör nem oranı yükselince haber vermektedir. Büyük ekrandan nem ve ısı oranları incelenirken, tarih ve saat gösterimi de izlenebilmektedir. Nem sensörü ile birlikte ısı sensörü de bulunmaktadır. Android ile uyumlu yapısından dolayı, cep telefonuna nem oranları ile ilgili bilgi almak son derece kolaydır. Nem durumunu iyi bir şekilde hesaplayan hamster ve tavşan sahipleri, ortamın ısısını da ölçmektedir.

Derece/Nem Ölçer(Hamster-Tavşan) Satın Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Büyük renkli ekrana sahip nem ölçerler, sonuçların iyi bir şekilde takip edilmesini sağlamaktadır. Hafıza kapasitesiyse, geçmiş nem ve ısı oranları hakkında bilgi vermektedir. Verileri USB girişi sayesinde bilgisayara aktaranlar, bilgisayar ortamından verileri daha sıkı takip edebilmektedir. Verilerin okunması ne kadar kolay olursa, hamster ve tavşan sahipleri o kadar rahat inceleyebilmektedir. Cep boyutunda olması, taşınabilirliğini kolaylaştırmaktadır. İç mekandaki ortamın nem ve ısı oranlarının kolay bir şekilde belirlenmesi, hamster ve tavşan sahipleri açısından önemlidir. Geniş hafıza kayıt imkanını kullananlar, gerçek zamanlı verileri takip edebilmektedir. Alarm bildirimi, nem oranı yükseldiğinde hamster ve tavşan sahiplerinin ona göre hareket etmesini sağlamaktadır.