• El Ve Yüz Temizlik Köpüğü 1+1

El Ve Yüz Temizlik Köpüğü 1+1

Ücretsiz Kargo + 1 Hediyeli 0015

% 38 indirim
39,90 ₺
24,90 ₺
Yorum (0) | Yorum Yap

50 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo.


Satıcı - lemoda 90

En geç 2 gün içerisinde kargoya verilir.


Paylaş:

Bu ürüne bakanların inceledikleri Tümünü Gör

Kozmetik  sektörü ülkemizde çok fazla basite alınsa da insan sağlığı açısından gösterilenin çok daha üzerinde bir önemi hak eden bir sektördü; Kozmetik  ve  güzellik ürünleri  içerisinde kimyasal maddeler barındıran ve insan sağlığını tehlikeye sokan ürünlerin önünde gelmektedir. Bu nedenle kullanılacak güzellik ve  kozmetik ürünleri ne dikkat etmek gereklidir. Eğer sağlığımızı biraz olsun önemsiyor isek hangi firmanın hangi ürününde hangi katkı maddeleri içeriyor bunları detaylı bir şekilde araştırmayı göz ardı etmemeliyiz.

Orjin ve Diğer Normal Sıvı Sabunlar Arasındaki Farklar


Normal Sıvı Sabunlar
Uzun Ömürlüdür Orjin tek pompada 1/2 gram sıvı sabunu dispense eder. Normal sıvı sabunlarda kullanıcılar yaklaşık 4-5 gram sıvı sabun kullanırlar.
İsrafı önler Orjin, 1/2 gram sabunu hacminin 20-25 katı büyüklüğünde havayla karıştırarak dispense eder. Böylece sıvı sabunun hacmi beklenenden büyük olduğu için tatmin edicidir ve ikinci pompalamaya ihtiyaç duyulmaz. Normal sıvı sabunlarda bir pompalamada ele gelen miktar tatmin edici değildir. Bu durumda kullanıcı ihtiyacından daha fazla sabun almaya meyillidir.
Daha kullanışlıdır Orjin, sıvı formunda olmadığı, köpük halinde olduğu için elinizden kayıp gitmez. Ayrıca, kullanıcının elindeki sabun miktarının hacmi büyük olduğundan ellerin her tarafına kolayca ve eşit olarak yayılır. Sıvı sabunların ellerimizi ovuştururken ve hatta daha elimize yeni pompalamışken bile lavobaya akma ihtimali çok fazladır.
Kullanıma hazırdır Orjin, dispenserdan direkt köpük olarak çıktığından ayrıca ellerde köpürtülmesine gerek yoktur. Sıvı sabunlar, ele yayılması ve köpürmesi esnasında genelde lavaboya akarlar.
İleri teknolojidir Orjin çağdaş kullanımıyla diğer sıvı sabunlardan daha ileri seviyededir. Sıvı sabunların Orjin kadar efektif olması imkansızdır.
Hemen durulanır Orjin çok kolay bir şekilde durulanır ve elinizde veya vücudunuzda sabun kalıntısı kesinlikle bırakmaz. Diğer sabunların kalıntı bırakmaması için uzun süre durulanması gerekir.
PH Orjin’nin PH seviyesi insan cildinin PH seviyesi olan seviyesindedir. Bu nedenle de kesinlikle cildinizi tahriş etmez ve cildinize zarar vermez. Normal sabunların PH seviyesi 9-10 civarıdır. Bu da cilt seviyesinin cok üstündedir.
Mis kokulu tertemiz hijyen dolu günler dileğiyle …
Yorum Yaz

Yorum yazmak için önce üye olup veya giriş yapmalısınız.