Elektrik Malzemeleri

Fiyat Aralığı

Marka

Beden / Numara

Renk

    Aramnıza uygun ürün bulunamadı. Lütfen yeni bir arama yapınız.
  • Açıklama
  • Diğer Kategoriler

Elektrik Malzemeleri

Gündelik ve ev yaşamının birçok yerinde elektrikle vasıtasıyla çalışan elektrik malzemeleri aktif olarak satışa çıkarılıyor. Güvenli, hızlı ve pratik kullanım türleriyle bu malzemeler ışık, aydınlatma, bilgisayar, tesisat gibi alt seçeneklere ayrılmaktadır. Kampanyaların ve indirimli fiyatların yanı sıra bu malzemeler özel kılıfları ve ambalajları ve kullanım talimatları ile alıcılarla buluşuyor.

Üçlü Prizler ve Kullanım Alanları

Aynı anda birden fazla elektronik aracın çalışmasını sağlayan üçlü prizler 1 metreden başlayıp 5 metreye kadar uzanan geniş bir seçkiye sahip. Özel topraklama yöntemi ile birlikte güvenli bir şekilde kullanılan bu gereçler hem evlerde hem de ofis ortamlarında kullanıma açıktır. Dört ve beş priz girişine sahip olan ve fabrika ve üretim tesislerinde kullanılmak için elverişli olan modelleri de ekstra ücretleri ile birlikte satışa çıkarılıyor.

Led Ampuller ve Ürün Özellikleri

Genelde 9 waltluk olarak satılan led ampuller gözü yormayan ışığı ve farklı renk seçenekleri ile birlikte elektrik malzemelerinin kategorisinde sunulmaktadır. Her ne kadar yeni nesil ürünler olsa da duy kısmı tamamen normaldir ve pratik bir şekilde takılabilir. Üstün performansı ve kolay kolay bozulmayan yapısı ile birlikte bu ampul ürünleri toplu halde satın alınabilir. Toplu alımlarda kargo ücretsiz olduğu gibi müşteri memnuniyetini de sağlamaktadır. Vitrin ve mağaza düzenlemelerinde de iç mimarların seçimi ve tercihi olan bu ürünler çok satanlar listesinde yer alıyor.

Çalışma Masalarına Özel Lambalar

Çalışma masalarında ve ofis ortamlarında led ve yeşil olarak tasarlanan bu ürünler aynı zamanda okuma ışığı olarak da lanse edilmektedir. Çok az elektrik yakması nedeniyle de tercih sebebi olan bu ürünler kısılma ve arttırılma seçenekleri manuel olarak yapılmaktadır. Aynı zamanda baş kısmı çevrilebilir olan bu modeller 180 derecelik açıyla oynatılabilir. Gün ışığı şeklinde cereyan eden bu ışıklar göz sağlığına hiçbir olumsuz etki barındırmamaktadır. Mavi ve turuncu gibi hafif renkleri de seçeneklerinde bulunduran özel çalışma masası lambalarının süreklilik faktörü yüzde yetmişlik oranında belirlenmiştir. Kızılötesi ışınlara karşı da duyarlı olan bu lambalar 2 yıllık garanti kapsamındadır.

Modern Bir Yapıda Üretilen Kapı Zilleri

Toplamda 12 adet ile 24 arasında değişen melodi sayısıyla her çalındığında farklı çalışan kapı ziller kablosuz ve elektrik olarak çalışmaktadır. Bu ürünler evlerin antre ve hollerinde küçük ve kare yapıları ile direkt olarak diğer mobilya ve aksesuarlarla uyum içerisinde kullanılabilir. Tek bir dokunuşla hoparlöre konuşma ve oradan sesleri dinleme avantajına da sahip olan kapı zilleri, işlevsel yapılarıyla da dikkat çekmektedir.

El Fenerleri ve Kullanım Alanları

Kullanılmadan önce 24 saat şarj edilmesi gereken, daha sonrasında uzun ömürlü olarak kullanılabilen el fenerleri, hem ev hem de iş yeri ortamında yardımcı bir elektronik cihaz olarak kullanılmaktadır. 200 metreye kadar aydınlatan bu cihazlar iki farklı renk seçeneğiyle de aydınlatma sağlamaktadır. Tek bir dokunuş ile hem sarı hem de beyaz ışık veren bu cihazlar 3 yıllık garanti ile satın alınabilir. Ek olarak seçeneklerde gemici feneri adı verilen bir başka ürün daha vardır. Bu cihazlar ise daha profesyonel kullanımlara uygundur.

Sensör ve Sensör Lambalar

Ürün kataloglarında kredi kartına taksitle ve kapıda ödeme avantajı ile birlikte satılan sensör lambalar seçeneklerde yer alan bir başka ürün. Tesisat kapsamında değerlendirilebilen bu ürünlerin radar özelliği de bulunmaktadır. Montaj yüksekliği 3 metreye kadar uzanan bu cihazlar hem apartman dairelerinde hem de villalarda kullanıma açıktır. Otomatik olarak açılabilir. İnsan sesine ve ısısına karşı duyarlıdır.