Erkek Bebek Giyim

Fiyat Aralığı

Marka

Beden / Numara

Renk

    Ürün Bulunamadı.
  • Açıklama
  • Diğer Kategoriler

Erkek Bebek Giyim

Erkek bebek giyim modelleri her giyim çeşidinde olduğu gibi yıldan yıla trend parçalarla ebeveynlerin beğenisine sunulmaktadır. Özellikle kış sezonunun gelmesi ile beraber moda dünyasında erkek bebekler için de farklı kreasyonlar oluşturulmuştur. Bu kreasyonlarda erkek bebekler eskiden olduğu gibi yalnızca mavi renkle değil modanın trend haline getirdiği pek çok farklı renkle şık hale getirilmiştir. 2019 erkek bebek giyim modelleri arasında kazaktan, yeleğe, mont ve kabandan gömleğe kadar farklı pek çok giyim modeli yer almaktadır.

Erkek Bebek Giyiminde Zengin Modeller

Erkek bebek giyim modelleri özellikle renk seçeneklerinin artması ile birlikte oldukça fazla çeşide bürünmüştür. Pantolon, gömlek, kaban ya da kazaklarda erkek bebeklerine özel tasarımlar ve baskılar yapılarak çeşit anlamında bir zenginlik yaratılmıştır.

Erkek bebek giyiminde en sık tercih edilen modellerin başında pantolon ve tişört türü giyim modelleri yer almaktadır. Fakat bebek giyim sektörünün gelişmesi ile beraber erkek çocukları için kıyafet çeşitleri de oldukça fazlalaşmıştır. Bebek giyimine özen gösteren firmalar ürettikleri her giyim için kaliteye ve ürün görseline daha da dikkat verir hale gelmiştir. Bu sebeple, ebevenyler yaz ya da kış mevsiminde farklı model seçeneklerini erkek bebekleri için kolaylıkla tercih edebilmektedir. Renk algısının da yıkıldığı modellerde mavi renkler yine başta olmak üzere siyah, sarı, mor, yeşil ya da pembe renkli kıyafetler de oldukça sık tercih edilmektedir. Genellikle 1 yaşından küçük bebeklerde tulum şeklindeki kıyafetler daha fazla kullanıldığı için renkler tulumlarda biraz daha az olabilmektedir. Ebeveynler genellikle erkek bebekler için beyaz ve daha açık tonda kıyafetler tercih etmektedir.

Bebek Kıyafeti Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Erkek bebek giyim modelleri her ne kadar farklı renk ve model olarak çeşitlilik gösterse de bir ebeveyn olarak bebekler için kıyafet alırken bazı hususlara da dikkat etmek gerekir. Özellikle, bebeğiniz 1 yaşından küçükse genel olarak giydirilmesi kolay yapıda kıyafetler tercih edilmelidir. Bu nedenle 1 yaşından küçük erkek bebekler için en avantajlı ve pratik kıyafetler farklı tulum ve pantolon modelleri olmaktadır. Gerek koruyuculuk gerekse kolaylık açısından tulumlar daha rahat bir kullanım sunmaktadır. 

Bebek kıyafeti tercih edilirken erkek ya da kız bebeği farkına bakılmadan mutlaka kumaş ve kalite unsuruna da dikkat edilmelidir. 0 pamuklu kumaşlar bebek ciltlerine daha iyi uyum sağladığı için erkek bebek giyiminde mutlaka pamuklu ürünler tercih edilmelidir. Ayrıca, erkek bebek giyim modellerinde fazla baskılı ya da renkli ürünler de pek tercih edilmez. Çünkü bu ürünler dijital baskılı ya da boyama ürünler olabilmektedir. Mutlaka bebek giyim ürünleri tercih ederken araştırmayı ve ürün kalitesini incelemeyi unutmamalısınız.

Erkek Bebek Kıyafetleri Nasıl Yıkanmalıdır?

Bebek ciltleri deterjanlara ve diğer kimyasal içeriklere karşı oldukça hassas olduğu için erkek bebek giyiminde kullanılan yıkama yöntemleri de oldukça önemlidir. Bebek kıyafetleri yıkanırken mutlaka bebekler için üretilen deterjanlar ya da toz halindeki sabunlar tercih edilmelidir. Yıkama yöntemlerinde erkek ya da kız çocuğu kıyafetleri için farklı deterjan kullanımı gerekmez. Yıkama işleminden sonra kıyafetler mutlaka çok iyi şekilde durulanması gerekir. Özellikle iki kez durulama kıyafetlerin tamamen deterjandan arınması için oldukça önemlidir. Yıkama ve durulama işleminden sonra kıyafetler hiçbir şekilde nemli kalmamalı ve tamamen kurutulmaya çalışılmalıdır. Aksi halde nemli kıyafetler bakteri üretme konusunda oldukça beceriklidir. Bu nedenle, erkek bebek giyiminde yıkanan kıyafetler daha sonra kurutulmalı ve gerekirse ütülenmelidir. Ütü ile kıyafetler üzerinde yer alan bakteriler de daha kolay şekilde yok edilebilir.