Ev, Yaşam, Ofis, Kırtasiye

Fiyat Aralığı

Marka

Beden / Numara

Renk

279 Ürün Listeleniyor

  • Açıklama
  • Diğer Kategoriler

Ev, Yaşam, Ofis, Kırtasiye

Potansiyel alıcıların ev yaşam ofis kırtasiye kategorisinde görsellerini inceleyebilecekleri ve sepete eklemek suretiyle sipariş verebilecekleri ürünler adından da anlaşılacağı hem ev hem de ofis kullanımlarına uygundur. Hayatın çeşitli aşamalarında belli başlı ihtiyaçların karşılanması için özel üretim olan bu malzemeler çeşitli taksit imkanlarını da beraberinde getirmektedir. Talepleri bu yönde olan müşteriler kapıda ödeme imkanlarından da faydalanabilirler.

Ev ve Ofis Kullanımlarına Uygun Kalem Çeşitleri

Kurşun ve tükenmez kalemler bu kategoride ilk ürünler arasında yer almaktadır. Kurşun kalem paketlerinde tercihe bağlı olarak kalemtıraşlar ve silgiler de satın alınabilir. Uçlu kalemler ise 0.5, 0.7, ve 0.9 standartlarında olup kalın ve ince yazma seçeneklerini barındırmaktadır. Öğrencilerin resim dersleri için sıklıkla kullanmaya gereksinim duydukları boya kalemleri de bu kategorinin alternatif ürünleri içerisinde bulunmaktadır. 12'li ve 24'lü paketler halinde satılan boya kalemleri 2 yıl garanti kapsamında olup her tür resim pratiği için elverişlidir. Ofislerde işaretleme kalemi olarak kullanılan ve hem raporlama hem de sunum aşamalarında personellerin tüm taleplerini karşılayan markör kalemler de kırtasiye kategorilerinde bulunmaktadır. Diğer seçenekler arasında yazı tahtası kalemleri ve dolma kalemler mevcuttur. Bu kalemler yazı tahtası ile birlikte sipariş verildiği takdirde yüzde otuz beşe varan indirimler müşteri memnuniyetini büyük oranda sağlıyor.

Dosyalama ve Arşivleme Malzemeleri

Hem home office alanlarında hem de çeşitli iş yerlerinde dosyaların düzenli bir şekilde muhafaza edilmesi ve arşivlenmesi için bu alanda özel üretilmiş malzemeler sipariş edilebilir. Poşet dosyalar 100'den fazla A4 kağıdının nizami bir şekilde raporlanması için ideal ölçülere sahiptir. Son derece ucuz olan poşet dosyalar aynı zamanda az yer kaplaması nedeniyle de tercih sebebidir. Bir diğer seçenek ise karton klasörler ve de fonksiyonel dosyalar adı ile lanse edilmektedir. Fonksiyonel dosyalar kapaklı olup otomatik olarak kilitlenme seçeneğini de bünyesinde barındırmaktadır. Çanta şeklinde olan çok fonksiyonlu bu dosyaların taşınması ve çekmece içerisinde muhafaza edilmesi de son derece pratiktir. Sekreterlerin düzenli not almalarını olanaklı hale getiren sekreter dosyalarının yanı sıra sunum ve tanıtım için kullanılmak için üretilmiş olan klasörler de en uygun fiyatlarda yeni sahiplerini beklemektedir.

Her Ofise Uygun Masaüstü Gereçleri ve Ürün Özellikleri

Pratik kullanımlara elverişli olan ve vakit kaybını en aza indirgeyen masa üstü gereçleri her ofis ortamında bulunması gereken malzemeleri bünyesinde barındırmaktadır. Bunların başında dosyaların üst üste konulmasını sağlayan ataşlar yer alır. Ek olarak daksil, delgeç ve bantlar da minimal tasarımları ve küçük yapıları ile masada az yer kaplamakta ve ofis çalışanları tarafından günübirlik olarak kullanılmaktadır. Masa üstü gereçleri günümüzde sadece işlevsel değil dekoratif olarak da imal edilmektedir. Işıklı bir yapıya sahip dünya küresi, bu dekoratif ürünlerin ilk basamağını oluşturuyor. Diğer yandan dijital masa saatleri pile gereksinim duymadan bir priz ve elektrik vasıtasıyla çalıştırılabilir. Diğer seçenekler arasında masa dekorları yer almaktadır. Bu dekorlar çalışma masalarının üstünü çok daha estetik göstermektedir. Evren şeklindeki biblolar, dönme dolap biçiminde tasarlanmış masa figürleri ve çeşitli geometrik desenlerde üretilmiş kitap destekleri de hem ev hem de ofis ortamlarında değerlendirilebilir.

Son Seçenekler: Kalemlikler ve Not Kağıtları

Ofisler ve iş yerleri için toplu halde sipariş verildiğinde fiyatları yarı yarıya düşen kalemlikler ve not kağıtları bu kategorinin son seçeneklerini oluşturuyor. Sticker adı verilen not kağıtları yapışkanlı olup kullan at pratiğinde değerlendirilebilir. Kalemlikler ise çelik ve plastik malzemeleri kullanılarak imal edilmektedir. Kalemlerin bir arada tutulmasını sağlar ve dekoratif bir görünüme sahiptir.