Fırın & Kek Kabı

Fiyat Aralığı

Marka

Beden / Numara

Renk

    Aramnıza uygun ürün bulunamadı. Lütfen yeni bir arama yapınız.
  • Açıklama
  • Diğer Kategoriler

Fırın & Kek Kabı

Mutfakların ve yemek odalarının vazgeçilmez aksesuarları ve yardımcı gereçleri kapsamında ele alınan fırın ve kek kapları şimdi yepyeni özellikleri ile birlikte müşteri kitlesine sunuluyor. Özellikle teknoloji destekli, yeni nesil dizayn edilen ve üretilen fırınlar mutfak kategorisinde sıklıkla inceleniyor ve siparişleri pratik bir şekilde yapılıyor. Aynı zamanda endüstriyel mutfaklar için de ideal olan bu ürünler özel günlerde pişirilecek kek ve benzeri yiyeceklerin pişirilmesi ve muhafaza edilmesi için ideal ölçülere sahip.

Mikrodalga Fırınlar ve Ürün Çeşitleri

700 Watt'lık çalışma gücüyle bu zamana kadar imal edilen tüm fırın çeşitlerinden daha yüksek bir performans içeren mikrodalga fırınlar genellikle siyah ve beyaz gibi renkler ile alıcılara sunuluyor. Hacim alanları 10 litreden başlayıp 20 listeye kadar uzanabilmektedir. Dijital gösterge paneli sayesinde kullanışlı bir model ihtiva eden bu cihazlar yemeklerin ısıtılması ve pişirilmesi süreçlerinde pratik bir işleve sahiptir. Her birinin içerisinde döner bir tabla bulunmaktadır. Başlat düğmesine basıldıktan sonra tabak içerisindeki gıdalar dönerek ısınmaya başlar. İsteyenler söz konusu gıdaları sadece 30 saniye kadar ısıtabilirken farklı gıdalar için bu süre 10 dakikaya kadar çıkarılabilir. 3 yıl garanti süresi bulunan bu cihazlar küçük ve minimal yapıları sayesinde mutfağın her alanında tutulabilir.

Her Gıdaya Uygun Mikrodalga Fırınlar

Özellikle buz çözme fonksiyonu ile donmuş etlerin dahi dakikalar içerisinde çözülmesini sağlayan yeni nesil mikrodalga fırınlar bu kategoride yer almaktadır. Eski ürünlere oranla sağlık kriterlerini fazlasıyla yerine getiren bu cihazlarda cam saklama kapları da bulunmaktadır. Sadece çalışma esnasında değil durdurduktan sonra da yiyeceklerin taze ve sıcak kalmasını sağlayan özel bir mekanizması bulunmaktadır. Balık ürünleri dışında tavuk, sebze ve ekmek gibi ürünlerin daha taze ve sıcak bir şekilde tüketilmesini sağlar. Eko modu olan versiyonları lezzeti önemsediği kadar enerji tasarrufunu da önemsemektedir. Güç tüketimini minimal bir seviyeye çeken bu mod sayesinde elektrik az harcanmış olur. Müşterilerin her talebi baz alınarak piyasaya sürülen mikrodalga fırınlarda koku önleyici bir sistem de devreye girmektedir. Isıtılan yemekler dışarı alınırken koku içeride kalmakta ve dağıtılmaktadır.

Çok Yönlü Ankastre Fırınlar ve Ürün Özellikleri

İç yapısında kullanılan emaye sayesinde gıdaların birbirlerine ve pişirme kaplarına yapışmasını engelleyen ankastre fırınlar çok yönlü bir hizmet kalitesine sahip. Kredi kartı kullanan kişilere ise 8 aya kadar varan taksitler yapılmaktadır. Çıkarılabilir tepsisi de bulunan bu fırınlarda her türlü yemeğin pişirilmesi pratik ve dakik olarak gerçekleştirilir. Soğuk hava fanı sayesinde yiyecekler her daim taze olarak tüketilebilir. Sadece tepsilerinin yıkanması yeterli olmaktadır. Tepsileri elde de bulaşık makinesinde de temizlenebilir. İç yapısındaki aydınlatma sistemi sayesinde o anda pişmekte olan yiyeceklerin son durumu rahatlıkla gözlemlenebilir.

Klasik Tercihler İçin Davul Fırınlar

Özellikle börek ve kek yapmak için kullanılan davul fırınlar yenilenen özellikleri ile birlikte alıcılara sunuluyor. Yuvarlak ve yassı bir görünüme sahip olan bu ürünler hem yerde hem de masada muhafaza edilebilir. Otomatik kapanma sistemi sayesinde güvenli kullanımlara elverişli olan cihazlardır. İçerisinde hem emaye hem de alüminyum malzemelerin bulunduğu çift katmanlı bir yapıya sahiptir.

Çeşitli Şekillerde Olan Kek Kapları

Yuvarlak, üçgen ve kare biçiminde üretilen kek kabı ürünleri keklerin çok daha hızlı ve biçimli bir şekilde hazırlanmasını sağlıyor. 10'lu ve 20'li paketler halinde satılan bu kaplar düzenli olarak kullanılmaya elverişlidir. Kalp şeklinde olan versiyonları da ürün kataloglarından incelenip sipariş edilebilir. Büyük ve küçük boy olarak iki türde satın alınabilir.