Silverina Koruyucu Gümüş Göğüs Kapakları

Ücretsiz Kargo

Silverina Koruyucu Gümüş Göğüs Kapakları

195,00 ₺

Avent Çiftli Niplette (Göğüs Ucu Çıkartıcı

312,69 ₺

Avent Tekli Niplette (Göğüs Ucu Çıkartıcı)

222,41 ₺

Avent Göğüs Pedi 24´lü

23,60 ₺

Lansinoh Yapışkanlı Ve Steril Göğüs Pedi 60 lı -5060062992243

39,19 ₺

Chicco Silikon Göğüs Ucu Koruyucu Büyük 2 li

51,85 ₺

Chicco Alattasicura Göğüs Pedi 60 Lık (8003670820642)

44,64 ₺

Ameda Anatomik Göğüs Kalıbı - Nipple Former

194,40 ₺

Ameda Göğüs Koruyucu Kalıp ve Refill Pedler - Nipple Protector

204,89 ₺

Bebedor Göğüs Pedi (40 Adet)

26,47 ₺

Bebedor Silikon Göğüs Koruyucu

23,68 ₺

Avent Tek kullanımlık Göğüs Pedi 60lı

75,93 ₺

Wee Baby Silikon Göğüs Koruyucu (2li)

15,83 ₺

Wee Baby Göğüs Pedi (30+10lu)

27,35 ₺

Bambino Göğüs Pedi

18,72 ₺

Chicco Göğüs Kalkanı (8058664040971)

84,06 ₺

Bebedor Silikon Göğüs Koruyucu

22,19 ₺

Avent ISIS Konfor Göğüs Kalkanı Seti (2 adet)

139,75 ₺

Avent Tekli Niplette (Göğüs Ucu Çıkartıcı)

228,58 ₺

Avent Tek kullanımlık gece için pedi 20li

41,78 ₺

Wee Baby Silikon Göğüs Koruyucu (2li)

14,84 ₺

Avent Çiftli Niplette (Göğüs Ucu Çıkartıcı

343,53 ₺

Baby Time Silikon Göğüs Koruyucu

8,09 ₺

Ameda Anatomik Göğüs Kalıbı - Nipple Former

199,80 ₺

Ameda Göğüs Koruyucu Kalıp ve Refill Pedler - Nipple Protector

210,57 ₺

Avent Kelebek Göğüs Koruyucu (Small ) - ikili

62,68 ₺

Nuk Göğüs Rahatlatıcı Jelli Tampon - 2Li

71,83 ₺

Chicco Silikon Göğüs Ucu Koruyucu Büyük 2 li

48,59 ₺

40%
Lazimbana.com 40%

YENİ İNCİ 85 DESTEKLİ GÖGÜS PEDİ

11,90 ₺

19,90 ₺

Göğüs pedi hamileler ya da yeni doğum yapmış kişiler için gerekli bir üründür. Bu dönemlerde ortak şekilde mutlaka göğüs ucundan sızıntı yapan süt ile karşı karşıya kalır. Ayrıca emzirme döneminde de çok sık meydana gelen bu durum, kullanışlı ve zengin özellikleri ile göğüs pedi çeşitleri sayesinde önlenir. Göğüs koruyucu olarak da bilinen bu ürün çeşitleri, önemli markaların fonksiyonel yapılarına bağlı değişik modelleri altında tercih imkanı sunmaktadır. Farklı sebeplerden dolayı meydana gelebilen süt sızıntısı, emzirme dönemlerinin olmadığı zamanlarda da bir giysi giyildiğinde rahatsız edici bir durum ortaya çıkarabilmektedir. Tüm bunları önleyebilmek için kategori üzerinde sunulmuş olan kaliteli malzeme yapısındaki ürünleri, çok uygun fiyatlarla hemen sipariş verebilirsiniz.

Göğüs Pedleri Nedir ve Ne İçin Kullanılır?

Hamileliğin son haftalarında gelindiğinde ve doğum gerçekleştirildikten sonraki ilk aylarda, annenin hormonal yapısı büyük bir oranda süt üretme üzerine çalışır. Bu dönemlerde annenin zengin mineral yapılı yiyecekleri düzenli olarak tüketmesi gerekir. Bu da tam olarak dengeli bir beslenme planının yapılamaması anlamına gelmektedir. Yoğun süt üretimi ile de meme ucundan süt sızıntısı ortaya çıkar. Farklı giysiler tercih edildiğinde ise büyük rahatsızlık uyandıran bu problem karşısında göğüs pedleri etkin bir çözüm sunmaktadır. Islaklık ve leke gibi oluşumların tamamen önüne geçen ürünler, hızlı bir şekilde akan sütü emerek absorbe eder. Böylece gün içerisinde rahatça dolaşma şansı elde edilir. Giysiler üzerinde kötü bir görünüm ortaya çıkmadığından dolayı güvenle istenilen yere gidilebilir. Özellikle yeni doğum yapmış anneler için göğüs pedleri büyük bir önem taşımaktadır. Bu dönem içerisinde bebekler henüz düzenli bir beslenme alışkanlığı elde etmediğinden dolayı, göğüs ucundan süt sızıntısı yoğun olarak gerçekleşir. Gündelik hayat içerisinde etkin bir çözüm sunan göğüs pedleri, sızıntı yapan sütü absorbe ederek ıslaklığı sona erdirirken, bu akıntının daha fazla artış göstermesine de engel olur. Bu yüzden mutlaka önemli markaların kaliteli ürün çeşitleri, yoğun emzirme dönemi içerisinde bulundurulmalıdır.

Model Yapılarına Göre Değişik Göğüs Pedleri ve Koruyucu Ürünler

Göğüs ucundaki sızıntıyı engelleme özelliği bulunan göğüs pedlerinin yanı sıra, aynı zamanda göğüs koruyucu ürünleri de bulunmaktadır. Göz ucunu sağlıklı bir şekilde korumak için tasarıma gerçekleştirilmiş bu ürünler, diğer bir isimle göğüs kılıfı olarak da bilinir. Latex veya silikon gibi özel malzeme yapıları ile üretimleri gerçekleştirilen bu ürün çeşitleri, değişik amaçları doğrultusunda kullanım imkanı vermektedir. Bazı zamanlar bebekler anne sütünden yararlanmak için meme ucunu emmek konusunda sorun yaşayabilmektedir. Böyle dönemlerde göğüs koruyucu ürünleri bebeğinizin çok daha kolay anne sütünü emmesine ideal bir çözüm sunmaktadır. Sağlık açısından da göğüs uçlarını güvenceye alan bu ürün çeşitleri, kişisel tercihlere göre seçim imkanı sunuyor. Farklı model yapılarına göre ve özellikleri bakımından, anneler göğüs yapılarının büyüklüğüne bağlı olarak bu ürünler arasından seçim yapabilir. Görsel açıdan ıslaklık gibi problemlerin önüne geçerken, aynı zamanda bu ürün çeşitleri değişik saatlerde rahatlıkla bebeğinizi emzirmenize fırsat tanımaktadır.

Farklı Fiyatlarıyla Göğüs Pedi Modelleri

Ebatlarına ve malzeme yapıları ile modellerine bağlı olarak, göğüs pedi çeşitleri fiyat konusunda değişkenlik gösterir. Dünyaca bilindik önemli markaların kaliteli ürün seçeneklerini kategori üzerinden tercih edebilir, bütçeye dost fiyatlarla sipariş verebilirsiniz. Üstelik bu ürünler mutlaka pratik olarak yenilenmelidir. Böylece meydana gelebilecek bakteri oluşumunun önüne geçebilir, bu ürünleri sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Hem bebeğinizin sağlığını hem de kendi sağlığınızı korumak için bu ürün çeşitlerini mutlaka yanınızda bulundurmanızı öneririz. Düzenli olarak kullanmak, aynı zamanda farklı giysileri güven içerisinde ve özgüvenli şekilde giymenize olanak tanıyacaktır.