• Hikari Blood Red Parrots Mini 333 Gram Balık Yemi

Hikari Blood Red Parrots Mini 333 Gram Balık Yemi

Hikari Blood Red Parrots Mini 333 Gram Balık Yemi

99,50 ₺

Satıcı - Atlantis Petlife

Paylaş:
Ayrıntılar

Yüzen yapıda 2,5mm granül yem

Ham Protein: 40% 
Yağ: 5% 
Lif: 2%
Nem: 10% 
Kül: 15% 
Fosfor: 1,3%


Hikari  Laboratuarı Test sonuçları

Test Süresi: 67 gün Test Balıkları: Kırmızı Papağan Su sıcaklığı: 25 ° C (77 ° F) İki haftada belirgin renk gelişimi görüldü ve 67 gün içinde tamamen gelişti.


  • Blood-Red Parrot + ™, aktif kırmızı renk arzusunun istenildiği Kırmızı Papağanlar için özel olarak geliştirilmiş devrim niteliğinde bir diyettir. Hikari-Germ ™ 'ın dahil edilmesi son derece verimli besin kullanımını desteklerken, dengeli içerik profili, bağışıklık sistemi sağlığını, arzu edilen formu, öngörülen büyümeyi, yeterli enerji kaynaklarını ve geliştirilmiş renklendirmeyi destekler. Kırmızı Papağanın tam potansiyelini geliştirmesini isteyen gelişmiş hobiler için çok iyi.
  • Bilimsel olarak geliştirilen, biber, Phaffia Maya, Krill, Astaksantin, Canthaxanthin ve Marigold Çiçek Yemeği (Lutein kaynağı olarak) içeren bilimsel olarak geliştirilmiş Hikari® Su Laboratuarı tarafından doğrulanmış formülümüzden elde edilen üstün renk geliştirme etkisi, Kırmızı Papağanın gerçek doğal güzelliğini korumasına yardımcı olur. yıl boyunca.
  • Süper şarjlı bir besin karışımı artı faydalı, hızlı, yağdan arındırmadan büyüme ve arzu edilen formu teşvik eden canlı mikroorganizmalar sunar!
  • Bağışıklık sistemi sağlığını destekleyen stabilize edilmiş C vitamini içerir; böylelikle evcil hayvanınızın uzun vadeli sağlıklı olmasını sağlamak için en iyi şansını sağlar.
  • Balıklarınız için en iyi seçenekleri ararken pelet haline getirilmiş Çiçeklerdendi diyetlerinin yaratıcısı, diğer premium balık yamleri ve 135 yıldan fazla tecrübeye güvenin!
  • Yorum Yaz

    Yorum yazmak için önce üye olup veya giriş yapmalısınız.