• Hikari Cichlid Excel Sinking Mini Pellet 342 gr. Balık Yemi

Hikari Cichlid Excel Sinking Mini Pellet 342 gr. Balık Yemi

Hikari Cichlid Excel Sinking Mini Pellet 342 gr. Balık Yemi

105,00 ₺

Satıcı - Atlantis Petlife

Paylaş:

Hikari Sinking Cichlid Excel

Otçul cichlidler ve büyük tropikal balıkları için günlük diyet yemi.

 

Bitkisel madde bakımından zengin bir diyet için, her türlü otçul cichlidleriniz ve büyük tropikal balıklarınızda kullanabilirsiniz.

ÖZELLİKLER

 • Doğal içeriklerin muhteşem dengeli birleşimi neticesinde üretilen Hikari Cichlid Excel, çoğu otçul balıkların besin ihtiyaçlarını karşılamak için üretilmiştir.
 • Doğal olarak uzun vadeli sağlık ve canlılık sağlar. Ek olarak sağlıklı organlar ve üreme kapasitesi arttırımı sağlar. Linoleik asit içeriği sayesinde önemli miktarda E vitamini sunar. Buğday tohumu içerir, buğday tohumuHikari Cichlid Excel pellet yemleri ile beslenen her balıkta sindirim özellikleri, tam beslenme ve tam yararlılığa izin verir.
 • Tamamı ile doğal içerikler kullanılarak uzun süren detaylı laboratuvar çalışmaları sonucu, içinde canlı renk arttırıcı etki sağlaması amacıyla kullanılan saf kültür spirulina barındıran formül, bu format rakip firmalarda görülmemektedir.
 • Hikari Cichlid Excel balıklarınızda stres ve hayvan sağlığı bakımından bulaşıcı hastalığa karşı bağışıklık direncini sağlayan stabilize yüksek C vitaminine sahiptir.
 • BESLEME

  Balıklarınızın 2 saatte tamamı ile tüketebileceği kadar yemleme yapınız. Fazla yemlemekten kaçının. Yemleme sonrası yenmeyen yem fazlalıklarını akvaryumunuzdan alınız.


  GARANTİ EDİLEN ANALİZ LİSTESİ

  Ham Protein: Min. %37Ham Yağ: Min. %6Ham Fiber: Max. %3Nem: Max. %10Ham Kül: Max. %15Fosfat: Min. %0,8
  Yorum Yaz

  Yorum yazmak için önce üye olup veya giriş yapmalısınız.