Ürün Bulunamadı.

Radyatör, hem bütçeyi korumak hem de gün içerisinde farklı saatlerde kaliteli ve konforlu bir ısınma elde etmek için sizlere yeterli gelecektir. Radyan ve konvektif enerjiyi iç mekana yayma özelliği ile kullanılan bu ürünler, sağladıkları eşit düzeydeki ısı kalitesi ile yaşam standartlarını koruyucu bir avantaj sunmaktadır. Çift panel ya da tek panel tasarımları altıda elde edilebilirler.

Tek panelli üretimle hazırlanmış radyatörler daha çok açık yüzeylidir. Konvektör paletli bu ürünler tek ya da çift kurulumuyla elde edilebilir ya da hiç montajı gerçekleştirilmemiş şekilde değerlendirilebilir. Özellikle panel ısıtıcı arasından seçim yaparken üst kısımlarına bakmak yeterlidir. Bu bölümlerde farklılık gösteren ürünler, yuvarlak ya da rulo tasarımlarda iç kısım görünebilir. Üst kısmı kompakt olanlar ise daha çok ızgara modelli olanlardır ve genelde en çok bilinen seçenekler arasında yer alır. İstek ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak teknik özellikleri ve mekana katacağı estetik havaya göre tercih yapabilirsiniz.

Yağlı Radyatör Seçimi Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tercih edilecek bir radyatör modeli için mutlaka ele alınması gereken bazı unsurlar bulunmaktadır. Örneğin radyatörler ne kadar fazla konvektör paleti bulunduruyorsa uzunluğuna bağlı olarak mekan o kadar fazla ısınır. Dar alanlar için daha çok tek panel radyatörleri tercih etmek önemlidir. Bu ürünler çok fazla ısı vermeseler dahi, ince bir tasarım altında hazırlandıklarından dolayı dar mekanlarda etkili olurlar. Fakat mekan büyük ise o zaman çift konvektör ya da çift panel tasarımı ile hazırlanan ürünleri tercih etmek gerekir. Böylece mekandaki ısı derecesi eşit olarak yayılabilir ve kaliteli bir ısınma etkisi yakalanabilir. Farklı model ve tasarımlarla dünyaca bilindik markaların ürünlerini, hemen kategori üzerinden seçebilir ve uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.

Görsel Açıdan Şıklık Sağlayan Radyatörler

Radyatör modelleri sadece sundukları teknik özellikleriyle ön plana çıkmaz. Aynı zamanda mekanda fazla yer kaplamayan dizaynı ve estetik görünümüyle mekanlara uyum sağlar. Örneğin radyatör modellerinin üst kısmında ızgara bulunması önemlidir. Bu sayede konvektör panelleri kapandığından dolayı estetik bir görsel yakalanır. Yani konvektör panellerin meydana getireceği kötü görüntü ortadan kalkar ve şık bir görünüm yakalanır.

Panel radyatör tasarımı ile gerçekleştirilmiş olan ürünler genel olarak doğalgaz sistemi ile çalışır. Radyatör içerisinde bulunan su aracılığıyla doğalgaz etkili olur ve mekanın arzu edilen kalitede ısıtılmasına olanak tanır. Bazı zamanlarda radyatörlerin içerisinde hava birikimi ile bazı kir ve toz problemleri ortaya çıkar. Böyle durumlarda radyatörlerin içerisindeki havanın alınması için anahtar kullanarak bunu kendiniz yapabilirsiniz. Dilerseniz bir uzman çağırabilir ve radyotörün tam olarak temizlendiğine emin olabilirsiniz. Her markanın değişik teknik özellikleri ve görsel yapısı bulunan modelleri bulunduğundan dolayı, mekanınızın büyüklüğüne ve şehrin ne kadar soğuk olduğuna bağlı olarak bu ürünlerden hemen tercih yapabilirsiniz. Kategori üzerindeki uygun fiyatlarla birbirinden değişik modeller sizleri bekliyor.

Özelliklerine Bağlı Olarak Değişik Fiyatlarla Radyatör Modelleri

Marka, model ve kalite ile teknik özelliklerine bağlı olarak radyatörlerin fiyatları değişebilmektedir. Çift konvektör ya da çift panelli tasarımı altında hazırlanmış modeller fiyat olarak biraz daha yüksektir. Ancak mekana sağladıkları ısı yaşam standardını daha üst seviyeye çıkarır. Havlupan olarak da bilinen panel radyatörler daha çok mutfak ve banyo gibi alanlarda etkindir. Ayrıca doğal gaz ile çalışan enerji çeşitlerinin yanı sıra elektrikli radyatörler de bulunmaktadır. Daha portatif bir yapı altında tasarımları gerçekleştirildiği için rahatlıkla farklı odalara taşınma özelliği sunar. Beklentilerinizi karşılayacak ihtiyacınıza göre ürünler arasından tercih yapabilir, bütçenize uygun seçenekler içerisinden hemen sipariş verebilirsiniz.