10%
Lazimbana.com 10%

Babymol Bebek Kanguru

85,00 ₺

76,50 ₺

Ücretsiz Kargo

21%
Lazimbana.com 21%

Ergonomik Kanguru Bebek Taşıma Gri Renk

150,00 ₺

119,00 ₺

Ücretsiz Kargo

10%
Lazimbana.com 10%

Sevi Bebe Bebek Taşıma Şalı

140,00 ₺

126,00 ₺

Ücretsiz Kargo

10%
Lazimbana.com 10%

Babymol Bebek Kanguru

85,00 ₺

76,50 ₺

Ücretsiz Kargo

Sevi Bebe Kanguru

162,87 ₺

Ücretsiz Kargo

Tripper Lüks Kanguru - Lacivert & Krem

164,18 ₺

Ücretsiz Kargo

Baby2go Kanguru 5052 - Siyah 8697028621151

149,73 ₺

Ücretsiz Kargo

Bebesi Comfy Kanguru

66,00 ₺

Ücretsiz Kargo

ErkaBaby Ergonomik Kanguru - Eller

149,00 ₺

Ücretsiz Kargo

ErkaBaby Ergonomik Kanguru - Kareler

149,00 ₺

Ücretsiz Kargo

ErkaBaby Ergonomik Kanguru - Yıldızlar

149,00 ₺

Ücretsiz Kargo

ErkaBaby Ergonomik Kanguru - İmza

149,00 ₺

Ücretsiz Kargo

ErkaBaby Ergonomik Kanguru - Kartal

149,00 ₺

Ücretsiz Kargo

21%
Lazimbana.com 21%

Ergonomik Kanguru Bebek Taşıma Siyah Renk

150,00 ₺

119,00 ₺

Ücretsiz Kargo

21%
Lazimbana.com 21%

Ergonomik Kanguru Bebek Taşıma Bordo Renk

150,00 ₺

119,00 ₺

Ücretsiz Kargo

21%
Lazimbana.com 21%

Ergonomik Kanguru Bebek Taşıma Lacivert Renk

150,00 ₺

119,00 ₺

Ücretsiz Kargo

25%
Lazimbana.com 25%

Ergonomik Kanguru Bebek Taşıma Yenidoğan Aparatı ile Doğumdan İtibaren Kullanım

200,00 ₺

149,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Kanguru modelleri daha pratik ve inovatif bir kullanım imkanı sağlıyor ve bebeklerin taşınmaları için ebeveynler tarafından çoğu zaman daha fazla tercih ediliyor. Günümüzde bazı anne babalar geleneksel bebek arabalarını pek fazla kullanmazlar. Bunun yerine günümüzün bebek taşıma araçları arasında önde gelen kanguru çeşitlerinin tercih ederler. Modelleri ve özelliklerine bağlı olarak değişkenlik gösteren bu ürünler, bebeklerin güvenle; fazla yorulmadan taşınmasına olanak vermektedir. Üstelik bu taşıma modelleri anne veya baba ile bebek arasında hareket ederken daha özel bir iletişim imkanı sağlamaktadır. Bu da evde veya dışarıda dolaşırken, böyle bir etkileşimi gerçekleştirme imkanı verir. Dünyaca büyük güvenilir markaların farklı modelleri, cıvıl cıvıl renkleriyle kategori üzerinde sizleri bekliyor. Çok uygun fiyatlarla dilediğimiz tasarımları tercih edebilir, bebeğinizi güven içerisinde taşıyabilirsiniz.

Kanguru Ürünü

Kanguru ürünleri evde herhangi bir işiniz varken veya dışarı çıktığınız zaman, bebeğinize güvenle taşımanız konusunda etkin bir çözüm sunmaktadır. Bu model kullanılırken bebeğiniz size dönük olacak şekilde taşıma ürünün içerisine yerleştirilir. Böylece yüz yüze onu rahatça kontrol ederken aynı zamanda taşıma imkanı elde etmeniz mümkün. Özellikle pratik bir avantaj getirmesi ebeveynlerin tercihi konusunda etkilidir. Ebeveynler iki kolu birden boşta kalmak suretiyle bebeğini sürekli gözlem altında tutma imkanı elde etmektedir. Özellikle gündelik işler yapılırken bebeğinizi gözünüzün önünde tutabilirsiniz. Ayrıca onunla daha fazla vakit geçirebilir, ihtiyaçlarını hızlı karşılama şansını elde edebilirsiniz. Tabii daha birçok avantajı da yanında getirdiğini söylemek gerekir. Özellikle bazı bebekler çok huysuz olabiliyor. Onların ağlamalarını dindirmek ve rahatlatmak için çoğu zaman kanguru modelleri ebeveynlere ideal bir çözüm sunmaktadır. Ayrıca doğum sonrası kaygı ve bununla beraber gelen stres bozukluğu ile depresyon gibi sorunlara karşı önlem alınabilmektedir. En önemlisi ebeveynler ile bebek arasında özel bir bağ ve iletişim imkanı sunmasıdır. Bütün bu olanaklar günümüzde anne babaların kanguru modellerine yönelmesinde etkili olmaktadır.

Kanguru Seçerken ve Kullanırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Kanguru modelleri kullanırken dikkat edilmesi gereken bazı kriterler bulunmaktadır. Doğumdan itibaren ilk aylarda bebek 9 veya 10 kiloya gelene kadar bu ürün kullanılabilmektedir. Fakat bu kiloya gelindiğinde bırakılmaktadır. Tabii günümüz kaliteli malzemesi ve farklı tasarımları ile 20 veya 25 kiloya kadar çocuklar da bu modellerle taşınabiliyor. Burada önemli olan ebeveyn ile bebek arasındaki etkileşimdir. Tabii anne ve babaların bebekleri nasıl taşıyacaklarına dair tercihleri de burada etkili olur. Bu modelleri satın alırken yalnızca bebek düşünülerek tercih edilmemelidir. Özellikle annenin daha rahat ve kullanışlı, konforlu bir tasarım altında hazırlanmış bebek kanguru modellerine yönelmesi önerilir. Fiziksel açıdan omurga ve bel yapısını koruyacak bir sırt desteği mutlaka olmalıdır. Ayarlanabilir kayışlar ve değiştirilen tasarımları en çok dikkat edilmesi gereken hususlar arasında yer alır. Getirdiği en ideal çözümlerden biri de emzirme döneminde anneye sağladığı rahatlıktır. Ayrıca farklı hava koşullarına karşı bebeği koruyan aksesuarlarını bulunmasına da dikkat edilmelidir. Bazı modeller ise bebek bakım çantası ile satışa sunulmaktadır.

Uygun Fiyatlarda Birbirinden Farklı Modeller Altında Kanguru Çeşitleri

Kanguru modelleri ürünün markasına, özelliklerine ve donanım yapısına bağlı olarak fiyat açısından değişkenlik gösterebilmektedir. Günümüzün en popüler bebek taşıma araçları arasında yer alan bu ürün, mutlaka fonksiyonel bir yapı altında tercih edilmesi gerekir. Ebeveyn ile bebeğin konforunu en iyi şekilde karşılayan bu ürünler, anne sıcaklığını yaşamak isteyen bebeklere de bu olanağı sağlamaktadır. Üzerinde bulunan ve en çok tercih edilen markaların birbirinden değişik modelleri, kategori üzerinde çok uygun fiyatlarla sizleri bekliyor. Bebeğinizin fiziksel durumuna ve ürünün görsel tasarımına bağlı olarak değişik modeller arasından tercih yapabilirsiniz.