Fiyat Aralığı

Marka

Beden / Numara

Renk

0 Ürün Listeleniyor

    Aramnıza uygun ürün bulunamadı. Lütfen yeni bir arama yapınız.
  • Açıklama
  • Diğer Kategoriler

Kapı Zili

İş yerleri ve evlerin vazgeçilmezleri arasında yer alan kapı zili çeşitleri, günümüzün teknolojisi ile artık çok daha zengin alternatifler sunuyor. Tabii geçmişten günümüze kadar her dönem için değişik tasarımların yer aldığı kapı zilleri, kişisel isteklere göre tercih şansı sağlamış durumda. Klasik modeller günümüz teknolojisi ile birleşiyor ve kullanışlı bir seçenek tanıyor. Özellikle kameralı ve ışıklı zil çeşitleri güven açısından da artık yaşam alanlarında büyük bir rahatlık sağlarken, eski dönemleri hatırlatan o eğlenceli ve keyifli müzikleri bir araya getiriyor. Siz de kendi zevkinize bağlı kalarak seçim yapabilir, ev ya da iş yerleriniz için dilediğiniz modeli seçebilirsiniz. Özellikle iş yerleri adına daha büyük bir saygınlık uyandıracak karizmatik zil sesleriyle, teknolojinin her kısmını sardığı kapı zillerini kategori üzerinden çok uygun fiyatlarla hemen temin edebilirsiniz. Aradığınız en özel ürünler önemli markaların zengin tasarımları altında sizlere sunuluyor.

Kapı Zili Çeşitlerinin Özellikleri

Çağımızın teknolojisi ile birlikte harmanlanmış olan zengin kapı zilleri, isteğe göre ve kullanacak alana bağlı olarak seçim şansı sunuyor. Kablolu ya da kablosuz kapı zilleri, hoparlörlü veya kameralı seçenekler ön plana çıkmaktadır. Kablosuz olarak çalışan kapı zilleri pil vasıtasıyla kullanılmaktadır. Kablolu olanlar ise gücünü elektrikten alır. Ancak montaj konusunda kablolu ürünler için mutlaka tesisatçı gerekli olduğu unutulmamalıdır. Kurulumu biraz daha zor olan bu ürün seçeneklerini yerine dilerseniz kablosuz modeller arasından da tercih yapabilirsiniz.

Ortak şekilde her ikisi de modern bir görünüm sunarken, zil sesini hangi kat olursa olsun anında iletme özelliğine sahiptir. Ayrıca yüksek bir ses gücüne sahip olan bu zil çeşitleri, evin içerisindeki en uç odalardan dahi rahatlıkla duyma imkanı sunuyor. Günümüzde en yaygın ürünler arasında hoparlörlü ve kameralı sistemler de bulunmaktadır. Daha çok güvenlik açısından ön plana çıkan bu modeller, zengin ve güçlü donanımları ile önemli bir işlevsellik sunarlar. Alıcı ve verici sistemler dahilinde çalışan kameralı modeller, sağladığı güvenliğin yanı sıra estetik ve modern yapısıyla da dikkat çeken ürünler içerisinde bulunmaktadır. Artık isim ve soy isimler ile apartman numaraları da zillerin üzerine yazılıyor ve çok daha kullanışlı, yer kaplamayan bir olanak sağlıyor. Işıklı tasarımlar ise özellikle karanlık olduğu zamanlarda cep telefonu veya bir fener kullanmadan, rahatlıkla arzu edilen zilin basılmasına olanak vermektedir.

En Popüler Kapı Zil Çeşitleri

Teknolojiyi arkasına destek almış olan birbirinden farklı kapı zilleri, her gün değişik tasarımlarla kullanıcılara sunuluyor. Özellikle eski dönemlerde sadece tek bir ses tonu bulunurken, şimdilerde farklı melodiler bir araya getirilerek hoş bir tını yakalanmış durumdadır. Ancak yine de günümüzde kuş sesi ya da ding dong sesleri hala popülerliğini kaybetmeden en çok tercih edilen sesler arasında yer almaktadır. Günümüzün kapı zil seslerindeki en önemli avantajlardan biri de sesin ayarlama özelliğidir. Böylece bebekler uyurken rahatsızlık vermez ya da geceleri ses ayarı yapılarak, uykudan uyanma gibi durum anında korkutucu bir yüksek ses ortaya çıkmaz.

Kapı Zil Çeşitlerinde Farklı Fiyatlar

Kapı zili tercihi yaparken kullanılan malzeme ve üzerindeki teknolojik yapılara bağlı olarak fiyatlandırma değişkenlik göstermektedir. Bakıroksit, pirinç ve alüminyum malzeme yapıları ile üretimleri gerçekleştirilen zil çeşitleri, üzerine yerleştirilen farklı teknolojik yapılarla bütçeye uygun olarak tercih edilebilmektedir. Arzu ettiğiniz ve bulunduğunuz mekanın konseptine uygun birbirinden şık ve üstün özelliklere sahip kapı zillerini, şimdi kategori üzerinden çok uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. Klasik ürünler ve günümüzün modern çağını resmeden farklı tasarımlar arasından keyifli bir tercih gerçekleştirmek adına tüm ürünler sizleri bekliyor.