Konsol Aksesuarları

Fiyat Aralığı

Marka

Beden / Numara

Renk

    Ürün Bulunamadı.
  • Açıklama
  • Diğer Kategoriler

Konsol Aksesuarları

Oyun keyiflerine eşlik eden konsol aksesuarları yenilenen özellikleri ve fonksiyonları ile birlikte tercih edilebilir ürünler arasında yer alıyor. Tüm ürünlerin görselleri kataloglarda yer alıp potansiyel alıcılara seçim şansı tanımaktadır. Fiyatlarında bariz bir oranda indirim yapılan bu ürünleri online mağazalardan satın almak ve kapıda ödeme yapmak da mümkün. Çift kişilik ve dört kişilik oyun konsolları da aksesuarları ile birlikte alıcılarına keyifli vakitler vaat etmektedir. Ürünlerin garantileri 2 yıl ile 4 yıl arasında değişebilir. Yedek parçalarını piyasa içerisinde bulmak ve aynı yerlerden satın almak da mümkün.

Fanlı Tetik Konsolları ve Ürün Özellikleri

Power banklı ve fanlı olan bu oyun konsolları aksesuarları ile birlikte desteklenmiş ve yeni nesil hale getirilmiştir. Tutuş gücü ve hareket özgürlüğü son derece gelişkin olan cihazlardır. Ürün yorumlarına bakarak ürün hakkında detaylı bilgiler almak da mümkündür.

Şarj Özelliği de Bulunan Cep Telefonu Oyun Konsolları

Cep telefonlarına özel olarak entegre edilebilen ve akıllı telefonlar vasıtasıyla oynanan multimedya seçeneklerinde değerlendirilebilen bu konsollar aynı zamanda şarj olma özelliğine de sahiptir. Tutma kısmı yaylı olup oyunculara ekstra hareket özgürlüğü sunmaktadır. Sağ ve sol tarafında olmak üzere iki adet fanı bulunmaktadır. Bu sayede uzun saatler boyunca oynansa dahi ısıyı eşit olarak dağıtır ve kullanım konforu sağlar. İsteyenler bu konsolları masa üstüne sabitleyerek de yetkin bir şekilde kullanabilir. Yeni çıkan sürümleri çok daha donanımlı olup 2000 Mah gücündedir. Takriben 2 saat süre ile şarj edildiği takdirde kesintisiz olarak 5 saat boyunca oynanabilir.

Konsol Aksesuarlarında ilk Seçenek: Oyun Kulaklıkları

Kulak yuvası son derece nitelikli olan bu oyunlar birçok farklı konsol türüne entegre olarak kullanılabilir. Sesi yalıtarak dışarı çıkmasına engel olur ve sadece içeride tutar. Özellikle kalabalık alanlarda oyun keyfine devam etmek isteyen kullanıcıların birinci sırada yer alan tercihleri arasında bulunmaktadır. Oyun seslerini ayrı sohbet seslerini ayrı alanda tutan çift taraflı bir iç haznesi de ek özellikleri arasında gösterilebilir. Kulaklığın üstünde yer alan hoparlör vasıtasıyla karşı tarafa seslerin net bir şekilde aktarılması sağlanır. Mikrofon sesleri manuel olarak rahatlıkla ayarlanabilir.

Konsol Aksesuarlarında İkinci Seçenek: Direksiyon Modelleri

Playstation 3 ve 4 için ayrı olarak imal edilmiş direksiyon modelleri yarış oyunlarının tamamında kullanılabilir. Özel bağlantı kabloları sayesinde oyun bilgisayarlarında da çalışma kapasitesi bulunmaktadır. Son derece nitelikli tasarımı ile birlikte elden düşürülmeyecek bir direksiyon modelidir. Titreşimleri sayesinde oyunun ani duygu değişimlerini oyuncularına aktarmayı başarmaktadır. Direksiyon dönüşleri 900 derecelik açılarla sağlanabilir. Bu direksiyonu kullanan oyuncular yarış oyunlarında çok daha başarılı sonuçlar elde ederek liste başı olabilmektedir. Oyunlardan alınan zevki yüzde yüz oranında attıran bu direksiyonları taksitle satın almak da mümkün.

Analog Koruyucular ve Ürün Özellikleri

Konsol aksesuarları aynı zamanda koruyucu içeriklere de sahiptir. Bunun en büyük kanıtı olarak analog koruyucular gösterilebilir. Bu koruyucular silikonlu yapısıyla tüm oyun konsollarını, kollarını ve aksesuarlarını korumaya yönelik olarak geliştirilmiştir. Genellikle dörtlü ya da altılı paketler halinde satılmaktadır. Yüzeyi kaydırmaz ve kolların çok daha randımanlı bir şekilde tutulmasını sağlar. Pati ve iskelet desenli olan modellerinin yanı sıra tutulan takımın amblemlerini taşıyan versiyonları da fiyat farkı ödenmeksizin satın alınabilir.

Son Seçenek: Çiftli Şarj Standı

Oyun konsollarının ikisinin birden şarj olmasını sağlayan bu çok yönlü cihazlar kullanıcılara zaman tasarrufu sağlamaktadır. Çift uçlu girişi sayesinde iki kol da aynı anda şarj edilmektedir. 24 ay garanti kapsamında olan bu cihazların Türkiye'nin her şehrine gönderimi mevcuttur.