çekmeceli kuş üretim kafesi

59,90 ₺

renkli küçük kuş taşıma kafesi

29,90 ₺

cekmeceli çifthane kafes

149,90 ₺

kafes ön teli

24,90 ₺

10%
Lazimbana.com 10%

köşk çekmeceli kuş kafesi

71,91 ₺

79,90 ₺
10%
Lazimbana.com 10%

iki kapılı çekmeceli kuş kafesi

44,91 ₺

49,90 ₺
10%
Lazimbana.com 10%

iki kapılı altı cekmeceli kuş kafesi

44,91 ₺

49,90 ₺
10%
Lazimbana.com 10%

iki kapılı altı çekmeceli kuş kafesi

44,91 ₺

49,90 ₺

büyük boy folluklu kuş yuvası

19,90 ₺

mdf kuş yuvası

14,90 ₺

Verselelaga Nutribird A21 3KG - Elle Besleme Maması

591,74 ₺

Verselelaga Nutribird A21 800gr - Elle Besleme Maması

191,99 ₺

Kuşlar İçin Bağırsak Sistemi Geliştirici - Avi-Diar

22,33 ₺

Güvercin Bağırsak Sistemi Geliştirici - Avi-Diar

22,33 ₺

Papağan Bağırsak Sistemi Geliştirici - Avi-Diar

22,33 ₺

Kanarya Bağırsak Sistemi Geliştirici - Avi-Diar

22,33 ₺

Muhabbet Kuşu Bağırsak Sistemi Geliştirici - Avi-Diar

22,33 ₺

Muhabbet Kuşu - Multivitamin Avi-vit

28,19 ₺

Güvercin - Multivitamin Avi-vit

28,19 ₺

Papağan - Multivitamin Avi-vit

28,19 ₺

Kanarya - Multivitamin Avi-vit

28,19 ₺

Kuşlar İçin - Multivitamin Avi-vit

28,19 ₺

Güvercin - Apex Divitsol Bağırsak Florası (İshal İçin)

18,44 ₺

Kanarya - Apex Divitsol Bağırsak Florası (İshal İçin)

18,44 ₺

Kuşlar İçin - Apex Divitsol Bağırsak Florası (İshal İçin)

18,44 ₺

Kuşlar için B Vitamini - Tüy Dökümü İçindir

16,49 ₺

Güvercin Mantar Giderici - Apex

17,13 ₺

Papağan Mantar Giderici - Apex

17,13 ₺

Muhabbet Kuşu Mantar Giderici - Apex

17,13 ₺

Kuşlar İçin Mantar Giderici - Apex

17,13 ₺

Kuşlar İçin - Apex Axtım ( Kuş Astımı)

18,44 ₺

Papağan - Apex Divitsol Bağırsak Florası (İshal İçin)

18,44 ₺

Saka - Apex Divitsol Bağırsak Florası (İshal İçin)

18,44 ₺

Muhabbet Kuşu - Apex Divitsol Bağırsak Florası (İshal İçin)

18,44 ₺

Kuş Banyo Spreyi - Apex

19,08 ₺

Kuşlar İçin Aromatic ve İştah Açıcı - Apex

17,79 ₺

Kanarya Mantar Giderici - Apex

17,13 ₺

Güvercin B Vitamini - Tüy Dökümü İçindir

16,49 ₺

Saka Kuşu B Vitamini - Tüy Dökümü İçindir

16,49 ₺

Muhabbet Kuşu B Vitamini - Tüy Dökümü İçindir

16,49 ₺

Kuşlar İçin Deri ve Tüy Bakımı - Apex

19,74 ₺

Papağan B Vitamini - Tüy Dökümü İçindir

16,49 ₺

Kanarya B Vitamini - Tüy Dökümü İçindir

16,49 ₺

PERCELL SEPET KUŞ YUVASI

19,33 ₺

PERCELL SEPET KUŞ YUVASI

19,33 ₺

PERCELL KUŞ İÇİN YUVA KEÇESİ

15,18 ₺

PERCELL HASIR YUVA

15,30 ₺

PERCELL HASIR YUVA

15,30 ₺

Kuş kafesi ve kuş aksesurları, yaşam alanlarında beslenen evcil hayvanlar için tasarlanmakta olup farklı kategoriler altında sunulmaktadır. Evlerde bakılan hayvanlar arasında çok hareket kabiliyetli kuşlar, ilk sırada gelmektedir. Birbirinden farklı kuş türlerine özgü geliştirilen ürünler, geniş bir yelpazeye sahip olarak alışveriş sitelerinde bulunmaktadır.

Kuş türlerine göre sınıflandırılan kafesler ve aksesuarlar evcil havan sevenlerin alımlarına sunulmaktadır. Alışveriş alanlarında sergilenen kuş kafesi oldukça farklı tasarımları içermektedir. Kuşlar, evcil hayvanlar arasında an hareketli olanlarıdır. Bu yüzden, kafes çeşitleri arasından hareketlerini kısıtlamayacak tasarıma sahip olanları seçilmelidir.

Kuşların her çeşidi için ideal boyutlarda kafesler sunulmakla birlikte aksesuar alternatifleri de uygun tasarımları içermektedir. Kafeslerin yanı sıra kuş aksesuarları da pek çok model ve marka tasarımı ile sunulmaktadır. Kuşların pek çoğu küçük olsa da hareket yetenekleri bir hayli fazladır. Bunun için en ideal kafes ve aksesuarlar içinde kuşların hareketlerini, yeteneklerini kısıtlamayan ürünlerden alınması gerekmektedir.

Birbirinden Farklı Kuş Kafesi Ve Kuş Aksesuarları

Kafesler ve aksesuarlar kategorisinde envai çeşit ürün yer almaktadır. Bu ürünlerin içinden kuşunuzun türüne göre seçimler yapabilirsiniz. Kuş sevenlerin küçük dostlarına yönelik hazırlanan ve sayıca fazla kategori içinde sunulan çeşitlerinden alımlar rahatlıkla sağlanmaktadır. Birbirinden farklı kuş kafesleri değişen materyaller ile tasarlanıp alışveriş alanlarında tanıtımları yapılmaktadır. Çok özgür bir yapıya sahip olan kuşlar için sağlıklı ve dayanıklı kafesler sunulmaktadır.

Geniş bir alternatif seçeneği ile her alanda bulunan kafesleri özellikleri yönünde alabilirsiniz. Kuş aksesuarları arasında gelişmelerine ve yeteneklerini kavramalarına yardımcı pek çok ürün mevcut olmaktadır. Çeşitleri oldukça fazla olan aksesuarlar arasından alımlarınızı yapabilir ve kuşlarınızın sıkılmasını önleyebilirsiniz. Ayrıca aksesuarlar ile kuşlarınızın kafes içinde de, kafes dışında da özgürce hareket etmesini sağlayabilirsiniz.

Metal Ve Ahşap Tasarımlı Kuş Kafesleri

Kafes alternatifleri içinde metal ve ahşap tasarımlı farklı modeller yer almaktadır. Bu tarz kafesler içinden dilediğinizi alarak, kuşunuzun konforunu sağlayabilirsiniz. Çok konforlu ve görsel olarak ayrıcalıklı kuş kafesleri arasında ahşap tasarımlı çeşitler rahattır. Bu kafeslerin içinde kuşunuza farklı bir oyun alanı açabilirsiniz.

Kuşların kanatlarını çırpmasında ya da takla ve benzeri hareketleri yapabilmesine yönelik çok dayanıklı ürünler arasındadır. Alternatif olarak metal ve kuşların sağlığını etkilemeyen renkli boyalı kafeslerden de alabilirsiniz. Metal kafeslerin ve ahşap kafeslerin her biri kuşların yapıcı hareketlerini kısıtlamayan genişlikte olmaktadır. Kuş kafesleri tercihlerinizi, kuşunuzun türüne ve taklit, hareket yeteneğine göre yapmalısınız.

Taklit yeteneğine sahip ve kelime kavrama yeteneğine sahip kuşlar için çok estetik ürünler sunulmaktadır. Bunların arasından dilediğinizi alışverişini yapabilir ve kuşunuzu konforla yaşam alanınızda yaşamasını sağlayabilirsiniz.

Çok Çeşitli Kuş Aksesuarları

Aksesuarlar; çok çeşitli ve çok yönlü kuş oyuncakları kategorisi içinde yer almaktadır. Kuşların ilgisini çeken birbirinden farklı aksesuarlar geliştirilerek, sunulmaktadır. Kuş aksesuarları içinde aynalar, halkalı salıncaklar, renkli boncuklu yuvarlak salıncaklar, tünekler ve benzeri çeşitlilik olmaktadır.

Bunun gibi aksesuarların beraberinde daha da ilginç kuş aksesuarları seçeneklerle sunulmaktadır. Farklı renkleri, farklı tasarımları içeren bu ürünler ile kuşlarınızın cıvıltısını daha da duyabilirsiniz. Bu kategoriler içinden alışveriş yaparak, kuşunuzla birlikte evinizde rahat ve eğlenceli oyunlar sağlayabilirsiniz.

Ahşap, metal, plastik ya da daha farklı aksesuarlar içinden seçimlerinizi yaparak, kuşlarınızın taklit yeteneklerinin gelişmesinde de etkili alışverişler sağlayabilirsiniz.

Kuşlara Özgü Tasarlanan Kafes Ve Aksesuarların Ekonomik Fiyatları

Evcil hayvan tutkunlarının yanı sıra kuş tutkunlarının alışverişleri için binlerce kategori yayınlanmaktadır. Bunun için kuşlara özgü tasarlanan kafes ve aksesuarlar arasından aranılan ürünü bulabilirsiniz. Ekonomik fiyatlara sahip kuş aksesuarları arasından alımlarınızı güvenle yapabilirsiniz.

Seyahat esnasında kullanılabilecek kafeslerden de tercih ederek, kuşunuzu yanınızdan hiç ayırmadan taşıyabilirsiniz. Kuş kafesleri her biri ideal tasarımları ve ekonomik fiyatları ile sunum alanlarından alabilirsiniz. Küçük toplar ve halkalı aksesuarlar, geniş tasarımlı modern kafesler içinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.