LEM kaskları 15 yıldan sonra tekrar ülkemizde satış yapmaya başlamış durumda. Ünlü İtalyan kask markalarından biri olan LEM, yakında Türkiye’nin 81 ilinde satış bayiliği açmış olacak. Türkiye’de de oldukça popüler olan marka, motosiklet kullanıcılarının önde gelen tercihleri arasındadır. Kapalı, açık, off-road ve modüler kask üretmektedirler.

Açık kasklardan Roger ve Sport modelleri, sürücülere nostaljik bir hava katar. Sade ve şık tasarımıyla şehir hayatına uyum sağlar. Çizilmez ve UV koruyucu vizörü, çıkartılabilir iç astarı ve nefes alan kabuğuyla sürücülere güvenli ve konforlu bir sürüş sunar. Sport Agatha’nın tasarımı çocuksu ruhlu kadınlar için bir tercih sebebi olabilir. Quick modeli ise coolmax teknolojili iç astarıyla kask içerisindeki ter ve ısının çabuk atılmasında yardımcı olur.

Kapalı kask modelleri Star, Bora ve Shadow’dan oluşmaktadır. Bu üç kask da UV korumalı, çizilmez ve geniş vizörlerle rahat bir görüş açısı sağlarlar. Çıkarılıp yıkanabilen iç astarları nefes alan yumuşak bir malzemeden yapılmıştır. Çoklu havalandırma boşlukları ve coolmax teknolojileriyle içerideki nem ve sıcaklığın dışarı atılmasında yardımcı olurlar. Üç model de kapalı kask kullanmak isteyen sürücüler için idealdir.

LEM modüler kasklar ise Multiproposito ve Open It modellerinden oluşmaktadırlar. Bu modellerin özellikleri kapalı modellerle aynıdır. Tek farkları çene kısımlarının çıkartılabiliyor olmasıdır. Böylelikle hem kapalı hem de açık kask olarak kullanılabilirler.

LEM Offroad kategorisinde ise yalnızca Trail modeli vardır. Siyah, beyaz ve “X” desenli üç ayrı tasarım seçeneği bulunur. Nefes alan dış kabuğu ve iç astarıyla kask içerisindeki sıcaklığı düşürmeye yardımcı olur. Buna ek olarak coolmax teknolojili kumaşıyla terlemeyi önler ve içeriyi serin tutar. Böylelikle konforlu bir sürüş sunar. Buna ek olarak UV korumalı çizilmez vizörler, nefes alan kask yapısı gibi kapalı ve modüler kasklarla aynı özellikleri taşır.

Lem Kask Fiyatları

LEM kask fiyatları 350 liradan başlayıp 900 liraya kadar çıkabilmekte. Gerek tasarımları gerekse sağladığı güvenlik ile rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Eldiven, ceket gibi diğer motosiklet aksesuarlarını da LEM güvencesiyle alabilirsiniz.

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /data/lazimbana/public_html/wp-includes/functions.php on line 3743