3D Balaklava Yeni Nesil Forte Gt 5858

34% 45,50 ₺

29,90 ₺

Motosiklet Koruyucu Yarım Yüz Maskesi

50% 25,99 ₺

13,00 ₺

Oxford Deluxe Silk Balaclava - Ca025 İpek Balaklava

131,40 ₺

Ücretsiz Kargo

Oxford Coolmax Balaclava - Ca015

87,60 ₺

Ücretsiz Kargo

Polar Yüz Maskesi

29,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Neopren Maske

46% 39,00 ₺

21,00 ₺

Thermoform Balaklava

35,00 ₺

Oxford Deluxe Merino Balaclava - Ca030 Yünlü Balaklava

116,80 ₺

Ücretsiz Kargo

Oxford Deluxe Micro Fibre Balaclava - Ca040

109,50 ₺

Ücretsiz Kargo

Forte Gt 5858 3D Balaklava Yeni Nesil

22% 65,00 ₺

50,50 ₺

Ücretsiz Kargo

Oxford Ca001 Cotton Balaclava - Koton Balaklava

51,10 ₺

Ücretsiz Kargo

Oxford Deluxe Micro Fleece Balaclava - Ca035

109,50 ₺

Ücretsiz Kargo

Oxford Thermolite Balaclava - Ca020

87,60 ₺

Ücretsiz Kargo

Motor Polar Baf

43,88 ₺

Motosiklet Maske Ergonomik Ve Rahat Tasarımlı Polar Maske

25% 59,50 ₺

44,50 ₺

Ücretsiz Kargo

Nano Teknoloji Filtre Maske - Korumalı Virüs Maskesi

21,00 ₺

Prosev Maske

32,50 ₺

Oxford Lycra Balaclava - Ca005

58,40 ₺

Ücretsiz Kargo

PROSEV NEOPREN MASKE , TERMAL , SU VE RÜZGAR GEÇİRMEZ

45,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Tex 1360 Ergonomik ve Rahat Tasarımlı Siyah Kurukafa Balaklava

19% 65,00 ₺

52,50 ₺

Ücretsiz Kargo

Tex 1362 Esnek ve Rahat Tasarımlı Polar Balaklava

43,90 ₺

Ücretsiz Kargo

M.Kemal Bandana Buff

25,00 ₺

Ücretsiz Kargo

BUFFALO BANDANA

24,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Maske ve balaklava ürünleri özel kumaş seçenekleriyle hazırlanan, soğuk havalarda motosiklet kullanıcılarını soğuktan koruyan ekipmanlardır. Likralı özelliği ile baş kısmını saran ve terletmeyen bu maskeler, renk özelliği bakımından birinci sınıf özelliklere sahiptir. Maske balaklava kategorisindeki özel tasarım kategorisindeki bu ürünler, motosiklet giyim ürünleri ile estetik açıdan oldukça uyumlu özelliklere sahip tasarımlardır. Kask tasarımlarının altına rahatlıkla giyilebilen ve kış aylarında soğuk havanın etkisinin minimuma düşüren bu özel tasarımlar, etkili kullanım özelliği ile tercih edilen seçeneklerdir.

Yıkandığı zaman sünmeyen bu ürünler, dikiş tasarımları oldukça sağlamdır. Baş yapısına göre şekil alan maskeler, her yaşa uygundur. Likralı olması nedeniyle uyum problemi yaşamaz. Kullanım özellikleri bakımından birinci sınıf özelliklere sahip bu ürünlerde, aradığınız bütün etkili özellikler bir arada bulunmaktadır. Balaklava tarzı maske veya kask altı tasarımlarda, kalite üst seviyededir. Terletmeyen, ciltte tahrişe neden olmayan özel kumaşı ile bu ürünler en çok sipariş edilen ürünler içerisinde yer almaktadır. Online sipariş seçenekleriyle adrese teslim edilen bu ürünlerde, aradığınız bütün kullanım özellikleri bir arada bulunuyor. Balaklava ve yarım baklava tasarımları ipek özelliği ile değerlendirilmektedir. Terletmeyen ve aynı zamanda soğuktan koruyan bu tasarımlar, vücut ısını dengelemektedir. İpek malzeme olduğu için kolay yıkanan ve kolay kuruyan bu tasarımlar, uzun yıllar problemsiz bir şekilde kullanılabilmektedir.

Şık ve Estetik

Standart beden özelliğine sahip olan ve likra özelliği nedeniyle uyum problemi yaşamayan bu tasarımlarda, model yapısı özeldir. Çene açılır, çenesi kapalı ve yarım özelliklerin yanı sıra, boyunluk tasarımları da önemlidir. Full face kask ve diğer kask seçenekleri ile kullanılabilen bu ürünler, kış aylarında etkili koruma sağlar. Kar, yağmur, fırtına ve ayaz gibi olumsuz hava koşullarına karşı özel üretilmiştir. Sürüş esnasında yüze vuran sert ve soğuk havayı maksimum engelleyen bu ürünler, yüz felci gibi durumları önleyen etkili özelliklere sahiptir. Renk ve tasarım özellikleri, diğer motosiklet aksesuarları ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Kullanışlı özellikleriyle tercih edilen bu ürünlerde, aradığınız bütün etkili kullanım özelliklerini bir arada bulabilirsiniz. Maske balaklava ürünlerimiz, online ödeme seçenekleri ve kargo seçenekleriyle kapınıza geliyor.

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü

Motosiklet severlerin kış aylarında rahat rahat motosiklet sürmesini sağlayan bu ürünler, kar maskesi kategorisinde bir üründür. Normal kar maskelerine göre daha kaliteli ve daha dayanıklıdır. Sıradan motosiklet maskelerine göre kullanışlı özelliklere sahip bu ürünler, yıkandığı zaman çekme yapmaz. Renk yapısı, yıkanma esnasında bozulmaz. Güneş ışınları ve kar yağışı gibi olumsuz etkilere karşı renk yapısını uzun yıllar koruyabilen bu tasarımlar, ‘almaya değer’ özellikleriyle tercih edilen ürünler içerisinde yer almaktadır.

Boyun ve baş sağlığının korunmasında direkt etkili özelliklere sahip olan bu ürünlerde, ter emici özellik sayesinde etkili koruma özellikleri bir arada bulunmaktadır. Boyun tutulması, sırt bölümünde meydana gelen kask sıkışması, kulunç ve benzeri birçok rahatsızlığı önlemektedir. Ter emen ve soğuk havanın cilde temasını önleyen bu özel maske seçenekleri, sağlığınızı maksimum koruyan özelliklere sahiptir. Maske balaklava motosiklet aksesuarları, birinci sınıf kumaş ve birinci sınıf işçilikle üretilen profesyonel tasarımlardır.

Romatizmal hastalıkların oluşumunu maksimum bir şekilde engelleyen bu tasarım, sinüziti de engelliyor. Baş kısmının ön kısmını, soğuk havanın etkisinden koruyan bu ürünler, kan dolaşımını olumsuz bir şekilde etkilememektedir. Likra sistemi, baş ve boyun kısmındaki kan dolaşımının sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Bu kategoride kullanım problemi meydana getiren kaşınma ve benzeri durumlar, profesyonel özelliklere sahip maske tasarımlarımızda meydana gelmemektedir.