MT Kask yani Manufacturing Thomas 1968 yılında sahaya girmiştir. 95’ten fazla ülkeye satış yapan şirket, ana amacını kalite ve mükemmel hizmet sunmak olarak belirtmiştir. Tüm dünyaya yayılmış başarılı kask markası MT, yılların tecrübesiyle sürücülere güvenli sürüş sağlamaktadır. Yarış takımlarında iki genç sürücü olan Kazuki Masaki22 ve Gabriel Rodrigo19 bulunmaktadır.

Tam kapalı kask modelleri Pinlock sistemini içeriyorlar. Buna ek olarak Targo,Revenge, Thunder3 SV ve Blade2 SV kask modelleri kar motosikletinde de kullanılabilmektedirler. Bu modeller aynı zamanda DOT, ECE ve SNELL sertifikalıdırlar. Farklı coğrafyalarda kullanıma uygundurlar.

MT şu anda yalnızca bir adet flip-up kask üretmektedir: Atom SV. DOT, ECE ve NBR7471 sertifikalarına sahip bu kask, uzun yol sürüşü yapanlar için uygundur. Pinlock sisteminin yanı sıra güneş vizörü de vardır. MT kasklarının çoğunda bulunan yangın geciktirici iç astarı aynı zamanda çıkarılıp yıkanabilmektedir.

MT jet kask modelleri 1350 gramın altında, modern tarzlarıyla şehir kullanıcıları için ideal kask modelleridir. Lemans2 SV modeli içerdiği çeşitli renk ve desenlerle çocuksu bir ruhu olanların tercih sebebidir. Peak ve gözlük uyumludur, seçenekler MT motosiklet aksesuarları arasında bulunabilir. Jet kasklar arasından Street modeli ise yalnızca 900g. olmasıyla hafiflik ve konfor arayanlar için iyi bir tercih olabilir.

Sharp isimli kask güvenlik testinden, Revenge ve Matrix modelleri 5/5, Thunder ve MT Flux modelleri ise 4/5 almıştır. Böylelikle MT kaskları başarısını başka bir şekilde de kanıtlamıştır.

MT aynı zamanda motosiklet aksesuarları da üretmektedir. MX Evo model gözlükler en iyi cross motor gözlüklerinden biridir. Şık deseni ve detaylı tasarımıyla bir gözlükten beklenebilecek her şeyi verir.

MT Kask Fiyat Aralığı

Fiyatlar 300TL ila 650TL bandındadır. Fiyat-performans açısından oldukça iyi bir yere sahiptir. Uluslararası pazarda edindiği yeri, diğer markaların aksine, ulaştığı her yerdeki sertifikalarla desteklemeye çalışır. Farklı kıtalarda işleyen farklı kurallara uyum sağlayarak her sene kasklarını yeniler. Böylelikle hem farklı testlerden geçerek güvenilirliğini kanıtlamakta hem de daha çok sürücüye ulaşmaktadır.

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /data/lazimbana/public_html/wp-includes/functions.php on line 3743