Nazi kask oldukça nostaljik bir görünüme sahip olan bir kask modelidir. Uzun sürecek yolculuklarda kullanılması tavsiye edilmeyen bir üründür. Fakat şehir için kullanımlarda çok pratik ve kullanışlıdır. Nazi kask aslına bakıldığında açık kask olarak da adlandırılabilir. Bu modellerde kaskın çene kısmı açık bırakılmıştır. Çene kısmının açık olması ürünün daha kolay takıp çıkarılmasına olanak tanır. Fakat koruma bağlamında kapalı kask‘a göre güvenliği daha azdır. Çene kısmı açık olduğu için şiddetli bir çarpma anında kafadan çıkması mümkündür. Bu nedenle uzun süreli yolculuklarda ya da sürat yapılacağı zamanlarda kullanımında uzak durulmasında fayda olacaktır.

Nazi Kask Fiyatları

Fiyat araştırması yapıyorsanız, nazi tipi modellerin  fiyatı modele ve modelin vaat ettiği koruma olanaklarına ya da ekstra konfora göre değişkenlik gösterebilmektedir. Fakat kapalı ya da otomatik olarak çalışan kask modellerine göre fiyatları daha uygundur.

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /data/lazimbana/public_html/wp-includes/functions.php on line 3743