Nitro kask, İngiltere’de doğmuş bir işçiliğin ve adanmanın ürünüdür. George Lloyd, motor endüstrisindeki 50 yılının ardından Nitro’yu kurmuştur. 15 yıldan uzun süredir sektörde olan marka, yüksek kalitede uygun fiyatlı kask üretmeye çalışmaktadır. Böylelikle her motosiklet tutkununun rahatlıkla ulaşabileceği bir hizmet sunmaktadır. 60 ülkeye 5 milyonun üzerinde kask satarak dünya çapında adını ve başarısını duyurmayı başarmıştır.

Nitro kask ürün çeşitliliği oldukça zengindir. Yalnızca kapalı kask kategorisinde 20 tane modeli bulunmaktadır. Bunu 10 model açık kask, 9 model motocross ve 2 model flip-up kask takip etmektedir. Her modelde zengin renk seçeneği de bulunmaktadır.

Tüm kaskları ECE 22.05 standardına göre üretilmiştir. Şirket, SHARP kask güvenilirliği testinde 5/5 yıldız alan Aikido, Evo Carbon FF ve N1700VF modellerinin sahibidir. 3/5 ve üstü yıldız alan kask modeli sayısı ise 23’tür. Bu modeller arasında N2100, N2200, N510V, N-PSI vardır.

Kaskların çoğunda gelişmiş havalandırma sistemleri bulunmaktadır. Kimi modellerde çiftler halinde de bulunabilen havalandırma kanalları sürücüye konforlu bir sürüş sağlar. Nemin, burundan çıkan nefesin ve içerideki sıcak havanın dağılmasında yardımcı olur. Kimi modellerinde çift astar bulunur, bu özellik yumuşak bir doku yaratarak yine sürücünün konforunu artırmayı amaçlar. Tüm kaskları mikrometrik kayışlıdır. Pinlock, çift vizör sistemi ve polikarbon dış kabuğu, gerçek deri kaplama ve su geçirmezlik gibi daha pek çok özellikte modelleri bulunmaktadır.

İhtiyacınıza göre size en uygun modeli aralarından seçebilirsiniz. Tüm bu özelliklere ek olarak Nitro teknolojisini de gün geçtikçe geliştirmeyi amaçlamaktadır. Ürettikleri son dönem teknolojilerden biri ise Pressure secured interior (PSI)’dır. PSI teknolojisi, kaskın içindeki PSI sisteminin şişirilip söndürülmesiyle kaskın kafaya tam oturmasını sağlar. Sürücüler mikro değişiklikler yaparak kaskı kendilerine göre ayarlayabilirler. Yüksek konfor ve güvenlik içeren bu teknoloji Nitro’nun ürünüdür.

Nitro Kask ve Diğer Ürünler

Eldiven, pantolon, ceket ve gözlük gibi diğer motosiklet ekipmanlarını da üretmektedir. Nitro kask fiyatları 300 lira ile 500 lira arasında değişmektedir. Kaliteli ve uygun fiyatlı motosiklet kaskı için Nitro tercih sıranızın en üstünde yer almalıdır.

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /data/lazimbana/public_html/wp-includes/functions.php on line 3743