• Omega One SHRIMP ve LOBSTER PELLETS 130ml / 34gr.Balık Yemi

Omega One SHRIMP ve LOBSTER PELLETS 130ml / 34gr.Balık Yemi

Omega One SHRIMP ve LOBSTER PELLETS 130ml / 34gr.Balık Yemi

18,00 ₺

Satıcı - Atlantis Petlife

Paylaş:
Taze, Sürdürülebilir Deniz Ürünleri  - Karidesli ve Istakozlu Pelletlerde yalnızca somon ve pisi balığı gibi taze deniz proteinleri kullanılmaktadır - yemek, hidrolizat veya protein sindirimi yoktur. Sonuç, doğal renk arttırıcılar ve Omega 3 ve 6 yağ asitleri açısından zengin üstün bir diyettir. Ayrıca, deniz ürünlerimizi doğrudan sürdürülebilir Alaska balıkçılığından besliyoruz.
 Elde Kurtarılan Okyanus Kelpi  - Bu lezzetli formül, Güneydoğu Alaskan sahilinde kendimizi topladığımız taze okyanus yosunu içerir. Magnezyum ve diğer önemli eser elementlerde yüksek olması, protein metabolizmasının ve genel sağlığın korunmasına yardımcı olur. 
Güçlü dış iskelet için yükseltilmiş kalsiyum  - kabuklu dış iskeletlerin doğru gelişimini, başarılı bir şekilde kalıplanmayı ve önemli besin maddelerinin emilimini teşvik etmek için kalsiyum takviyesi.
Malzemeler: 

,

Somon, Halibut, Kelp, Pirinç Kepeği, Buğday Unu, Soya Unu, Ringa, Buğday Gluten, Buğday Germi, Pirinç Kabuğu, Spirulina, Kalsiyum Sülfat, Canthaxanthin (renk), Potasyum Sorbat (bir koruyucu), Bitkisel Yağ, BHA (bir koruyucu ), BHT (bir koruyucu), Etoksikin (bir koruyucu), Lesitin, Kalsiyum L-Askorbil-2-Monofosfat (bir C Vitamini kaynağı), A Vitamini Asetat, Vitamin D3 Ek, E Vitamini Desteği, Vitamin B12 Ek, Riboflavin, Niasin, İnositol.

Garantili Analiz:  Min. Ham Protein% 36.0 Min. Ham Yağ ............% 9.0 Maks. Ham Elyaf .......% 6.0 Maks. Nem .............% 8.0 Maks. Kül ......................% 8.5


Yorum Yaz

Yorum yazmak için önce üye olup veya giriş yapmalısınız.