Emsan Ömürlük Evlilik Paketi 4'lü Çeyiz Seti KAMPANYASI

4.645,00 ₺

KORKMAZ A312-06 KOMPAKTO MİDİ TOST MAKİNESİ

299,00 ₺

Flora F347 Bay Havluluk Krom

35,00 ₺

İnter Çelik Hanzade Desenli Çaydanlık Lila Aile Boyu

215,00 ₺

Fonnava Freecook Lüx Metal Saplı Silikon Kilitli Maşa

20,00 ₺

Özel mutfak aletleri kadınların ve aşçıların yemek yapma ve servis etme süreçlerinde bir numaralı destekçisi olup yenilenen yüzleri ve ürün özellikleri ile beraber çok yönlü bir hizmet kalitesi sunmaktadır. Geçmiş zamanın aletlerine ve gereçlerine oranla çok daha portatif ve dekoratif olan bu ürünlerde bütçe dostu indirimler de sıklıkla yapılıyor. Her evin mutfağında ve yemek odasında bulunması gereken bu aletler yemeklerin çok daha leziz bir şekilde pişmesini ve göz zevkine hitap edecek şekilde servis edilmesine de zemin hazırlıyor.

Yeni Nesil Bir Alet: Buharda Pişiriciler

Yemeklerin çok daha sağlıklı ve leziz bir şekilde pişmesini sağlayan buharda pişiriciler henüz yeni bir ürün olmasına rağmen kataloglarda en çok satan aletler arasında yer alıyor. Mor ve pembe gibi canlı renkleri de yüzeyinde bulunduran bu aletlerde temel amaç sadece buharla organik yemeklerin ısınmasını ve pişirilmesini sağlamak. Ergonomik bir yapıya sahip olan bu pişiriciler çalıştırılmadıkları zamanlarda mutfak ve fırın dolaplarında saklanabilir. Az yer kaplaması nedeniyle de tercih sebebidir.

Çay ve Kahve Yapma Makineleri

Ev ortamında çay ve kahve vakitlerini çok daha nitelikli bir seviyeye çıkaran çay ve kahve yapma makineleri birçok ürün özelliğini de bünyesinde barındırıyor. Dış yüzeyi paslanmaz çelikten yapılan bu ürünler her daim parlak ve lüks görüntüsüyle mutfak dekorasyonlarına da eşlik ediyor. Yeni nesil olan bu aletlerin her birinde otomatik olarak kapanma özelliği var. Çayların ve kahvelerin nasıl pişirileceği önceden dokunmatik tuşlar ile belirleniyor ve süre seviyesi de manuel olarak ayarlanıyor. Aynı zamanda çay makinelerinde içilmeye hazır bekletilen çayların her zaman makul bir sıcaklık seviyesinde tutulmasını sağlayan özel bir mekanizma da mevcut. 2 ve 3 yıllık garanti kalitesiyle müşterilere sunulan bu ürünlerde kredi kartına taksit imkanları da arz edilmektedir. 1.8 litreden başlayıp 2.5 litreye kadar uzanan geniş haznesi ile birlikte çay keyfini uzatmak mümkün.

Mutfak Terazileri ve Ürün Özellikleri

5 kiloya kadar tüm gıdaları tartan ve bu özelliği sayesinde kadınları göz kararı hesaplardan kurtaran mutfak terazileri özel mutfak aletleri arasında yer alıyor. Gösterge paneli sayesinde pratik kullanımlar için de ideal olan bu ürünler tamamen yeni nesil cihazlar kapsamında değerlendirilebilir. Renkli cam yüzeyinde tüm gıdaların kilo ölçeklerini saniyeler içerisinde öğrenmek ve buna göre yemekler yapmak mümkün. LCD ekranı ile kaliteli bir yapıya sahip olan bu aletler pil ile çalışmaktadır. Piller zayıfladığı zaman uyarı da vermekte ve akıllı ev sistemlerinde değerlendirilecek bir kullanım kalitesi sunmaktadır. 3 yıl garanti kapsamında satışa çıkarılan teraziler açık unutulduğu takdirde otomatik olarak kapanmaktadır.

Doğrayıcılar ve Taksit Seçenekleri

Meyve ve sebzelerin pratik bir şekilde doğranmasını sağlayan bu cihazlarda 1 litreden başlayıp 2 litreye kadar uzanan geniş bir hazne seçeneği sunulmaktadır. Birçok küçük ve büyük kapları içerisinde bulunduran bu aletler, gıdaların türünü göre kullanılma avantajını da alıcıların beğenisine sunuyor. Aynı zamanda salça ve tarhana hazırlamak için de ideal standartlara sahip olan doğrayıcılar tek bir tuşa basarak rahatlıkla kullanılabilir. Özel koruma sistemi sayesinde mutfakların kirlenmeden temiz bir şekilde değerlendirilmesini sağlar. Paslanmaz çelik malzemesi kullanıldığı için uzun süreli kullanımlara karşı bile dayanıklıdır.

Özel Mutfak Aletlerinde Son Seçenek: Waffle Makineleri

Waffle yapma keyfini evlere getiren waffle makineleri siyah ve kırmızı renkleri ile birlikte üretiliyor. 1000 W ısıtma gücü ile gösterge paneli sayesinde rahat ve pratik kullanımlara açıktır. İç haznesinde yer alan waffle plakaları yapışmaz ve kalitelidir.