Disney Frozen 3 Tekerlekli Scooter Çantalı

184,01 ₺

Ücretsiz Kargo

Cars Scooter 3 Teker Lisanslı Çantalı

153,34 ₺

Ücretsiz Kargo

4 Teker Alıştırma Pateni Alüminyum Işıklı Silikon Teker M Beden 34 39 Mavi

122,67 ₺

Ücretsiz Kargo

Pvc De Kasklı Dirsekli Dizlik Set Pembe

45,34 ₺

Ücretsiz Kargo

Paten Seti

140,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Paten Kirmizi

245,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Ayarli Paten

16% 195,00 ₺

164,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Smart Balance Hoverboard METAL KASA

4% 250,00 ₺

240,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Paten & Kaykay & Scooter Modelleri ve Fiyatları

Çocukların oyun alanları içerisinde çok geniş yer tutan oyun malzemeleri arasında bulunan paten & kaykay & scooter birçok farklı seçenek sunan ürünlerdir. Scooterler ve kaykaylar belli yaş gruplarına hitap eden oyun araç gereçleridir. Güvenli alanlarda çocukların kullanımına sunulan bu ürünler sayesinde her çocuk daha eğlenceli zaman geçirme imkânı buluyor. 

Paten Çeşitleri

Kız ve erkek çocukların ilgisini çeken paten modelleri oyun zamanlarının vazgeçilmezidir. Çocukların sağlıklı ve rahat kullanabilmesi için bu ürünler lisanslı olarak üretilmektedir. Bu ürünlerin 4 farklı ölçü ayarı bulunuyor. Bu da çocuklar büyüdükçe patenlerin ayakları sıkmasının önüne geçilmiş oluyor. Kolay şekilde giyilip çıkarılan ürünlerdir. Alüminyum gövdesi ile başlangıç seviyesindeki çocukların kullanımı için uygun ürünlerdir. Paten çeşitleri içerisinde çocuklar kadar yetişkinlerin de kullanabilecekleri ürünler mevcuttur. Daha profesyonel olan patenler her yaş grubuna hitap edecek şekilde tasarlanmaktadır. İstenildiği takdirde patenler set olarak da tercih edilebilir. Bu setler kullanım açısından tüm güvenlik önlemlerini sunuyor. Kask, dizlik ve kolluk gibi birçok ürün setler içerisinde yer alıyor.

Çocuklar İçin Scooter

Patenler kadar çok sevilen ve güvenli kullanımı olan scooterler de çok ideal oyuncaklardır. Bu ürünler de iki tekerli ve üç tekerli olan modeller bulunuyor. Pembe, mavi ve daha birçok renkte scooter bulabilme imkânınız var. Küçük yaş grubundaki çocukların da güvenle kullanabilecekleri bir üründür.