AHŞAP KATLANIR BAVUL PİKNİK MASA/SEHPA

399,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Piknik Hasırı Kaliteli 180x270 Ebat Plastik hasır kilim

65,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Soğutucu Çanta Soğuk Tutucu Araç Buzluğu Piknik Buzluk Çanta

40,91 ₺

Piknik Sepeti Örgülü - TP4016

51,12 ₺

Ücretsiz Kargo

Piknik Sepeti 32 Parça Yuvarlak - 470

49,19 ₺

Piknik Sepeti Botanica T472

55,95 ₺

Ücretsiz Kargo

Effe Katlanır Ayaklı Tabure Piknik Kamp Taburesi

47,00 ₺

Ebax Katlanır Piknik Masasi

410,50 ₺

Ücretsiz Kargo

BeeHome (Ekalemun) Piknik Seti 6 Kişilik Taşıma Çantalı

10% 37,67 ₺

33,90 ₺

Piknik Sepeti Damla E-681

55,14 ₺

Ücretsiz Kargo

Piknik Malzemeleri Fiyatları

Doğanın yeşillenmesi ve havaların ısınmasıyla birlikte insanlar piknik sezonunu başlatırlar. Kimi insanlar için piknik bir tutku boyutunda olabilir. Evlerinde ve araçlarında bütün piknik teçhizatı tam takım halinde bulunur. Havaların ısınmasıyla birlikte piknik malzemeleri de müşterinin hizmetine sunulur.

Piknik Örtüsü

Piknik alanları daha çok yeşil alanlardan ibarettir. Piknik alanlarının çoğunda artık masalar bulunmaktadır. Bu masalar bazen yetersiz gelebilir ya da bazıları yerde örtü üzerinde piknik yapmayı tercih edebilir. Bu durumlarda piknik örtüleri olmazsa olmaz malzemeler arasında yer alır. Bunun için hasır tarzı su geçirmeyen ürünler tasarlanır. Bazı firmalar çanta toplandığında çanta şeklini alan portatif yerden tasarruflu piknik örtüleri de üretmiştir. 

Piknik Sepeti

Bu kategoride de çok çeşitli ürünlerle karşılaşmak oldukça mümkündür. Kumaş, plastik, çanta şeklinde olmak üzere çok farklı modelleri vardır. Klasik piknik sepetleri iki yandan açılabilir kapaklı ve iki sapı olan modeller şeklindedir. Piknikte kullanılacak malzemelerin ve yiyeceklerin toplu bir şekilde taşınmasını kolaylaştıran kutulardır. 

Piknik Seti

Piknik seti adı altında birçok ürün karşımıza çıkar. Genel olarak set içeriğine bakıldığında 2 adet plastik tabak, 6 adet çatal-kaşık, 6 adet bardak, 6 adet plastik servis tabağı, 2 adet plastik kase ve bu malzemelerin içerisine konulduğu kapaklı kutu şeklinde malzemelerden oluşmaktadır. Bu setler oldukça kullanışlı olup piknik sonrasında yer kaplamaması için piknik sepetine kolaylıkla sığmaktadır. Sert plastikten üretilmiş olmaları ise doğal ortamda olası kazalara karşı kırılma sorununu ortadan kaldırır.