• Powertech  Pro Mass Gainer 3500 Gr

POWERTECH Pro Mass Gainer 3500 Gr

Glisemik indeksleri farklı karbonhidratlar ile kas gelişimi ve

289,00 ₺
Yorum (0) | Yorum Yap

Ücretsiz kargo


Satıcı - VitaSport

En geç 2 gün içerisinde kargoya verilir.


Paylaş:

Bu ürüne bakanların inceledikleri Tümünü Gör

SKT
Menşei Türkiye
Aroma Muz
Servis 30

 


PRO MASS GAİNER 3500 GRAMS

Glisemik indeksleri  farklı karbonhidratlar ile kas gelişimi ve büyümesini destekleyen proteinlerin bir karışımıdır. Daha etkili sonuç için kreatin ile zenginleştirilmiştir. Kreatin tüketimi kısa, çok tekrar içeren yüksek yoğunluklu antrenmanlarda performans artışı sağlar.

POWERTECH Pro Mass Gainerin Özellikleri;

1. Karbonhidrat Bakımından Zengindir

POWERTECH Pro Mass Gainer zengin miktarda karbonhidrat içerirler. Bu karbonhidratlar size yoğun bir egzersiz için çok yararlı olan gerekli enerjiyi sağlar. Gainer kilo ilişkisini göz önünde bulundurduğumuzda, içerdiği karbonhidratların kilo almanızda veya hacim kazanmanızda kilit rol oynayacağı aşikardır.

2. Yüksek Kalitede Whey Protein İçermesi

POWERTECH Pro Mass Gainer vücut geliştirme için harika bir takviye olan yüksek kaliteli amino asit bakımından zengin Whey Protein içıca diyete uygun yağ miktarları içermesiyle de karşımıza çıkmaktadır. Bu diyete uygun yağ miktarı yağsız bir vücut elde etmenize yardımcı olabilir.

3. Kas Toparlanması ve Gelişimine Yardımcı Olur

POWERTECH Pro Mass Gainer kas toparlanması ve gelişmesine yardımcı olur. Düzenli bir vücut geliştirme rejimini takip ettiğinizde çok yararlı sağlayan bir ürün haline bürünür.

4. Vitamin ve Mineral Karışımı İçerir

POWERTECH Pro Mass Gainer sağlıklı ve formda kalmanızı sağlar. Vücudunuzun sağlıklı ve formda kalması için önemli bir besin kaynağı olan farklı mineraller ve vitaminlerin iyi bir karışımıdır.

POWERTECH Pro Mass Gainer sadece en seçkin içeriklerden oluşur. Micellar kazein, izole whey proteini ve yumurta proteini olmak üzere 3 temel protein çeşidi içerir.

Ürünü eşsiz kılan özelliklerinden birisi de içeriğinde bulunan vitamin & mineral takviyesidir. Ürün vitamin ve minerallerle desteklenmiştir bu sayede sindirimi gayet kolaydıızlı kas gelişimi ve güç artışı için gereken bütün önemli besinleri içermektedir.

Yüksek protein oranı ve içeriğindeki zengin protein çeşitleri en dikkat çekici özelliklerinden biridir.

POWERTECH Pro Mass Gainer 3500 gram 30 servistir. Çilek, Çikolata ve Muz olmak üzere 3 farklı aroma seçeneği mevcuttur.

1 servisi  3 ölçek 116 gramdır ve 606 kaloridir. 1 servisinde 3 gram kreatin içerir.

Servis başı 77 gram karbonhidrat, 33 gram protein içerir. Şeker içermez.

Hazırlanışı: 1 Porsiyon 116 gr(3 ölçek) ürünü  400 ml süt ile karıştırınız.

Kullanım bilgisi: Günlük 3-4 porsiyon ürünü öğün aralarında, antrenmandan 1-2 saat önce ve sonra tüketmeniz tavsiye edilir.

Yorum Yaz

Yorum yazmak için önce üye olup veya giriş yapmalısınız.