Revolution kask, esasında Bottari isimli daha geniş çaplı bir şirketin alt koludur. Bottari, otomobil, motosiklet, bisiklet ve ticari araçlar için aksesuarlar satmaktadır. Bottari herkesçe bilinen Goodyear ve Gulf markalarının da ana firmasıdır. Firma kendine görev olarak, güvenliği, estetiği ve kişiliği unutmadan, sürücüye eşsiz bir sürüş deneyimi sunmayı benimsemiştir. Ürünleri bu görevi başarıyla yerine getirdiklerini kanıtlamaktadır.

Revolution yalnızca motosiklet aksesuarları değil kask da üretmektedir. En az diğer markalar kadar başarılı ürünleriyle R.Evolution kaskları dünya pazarında yerini almıştır. Pek çok motosiklet sürücüsünün tercihi olan bu şirket, uygun fiyatlı ürünleriyle cazip bir seçenek sunmaktadır.

Revolution’ın bir alt kategorisi olan Revolution Girl, kadınlara özel bayan kask, otomobil ve motosiklet aksesuarları sunmaktadır. Daha kadınsı, pembelerin, çiçeklerin ve kelebeklerin yoğunlukta olduğu R.Evolution koleksiyonu yolda olmanın yalnızca erkeklere özgü olmadığının kanıtıdır. Ürünler kadın sürücülerin ilgisini kesinlikle çekecektir.

Açık kasklardan biri olan RS2 modeli, termoplastik yapısıyla kaska dayanıklılık katmaktadır. Termoplastik dış kabuk aynı zamanda kaskı hafifletmektedir. Sürücüler böylelikle daha konforlu bir sürüş yaşama şansını yakalamaktadırlar. Bir diğer açık kask Custom modelidir. Bu model de termoplastik dış kabuğa sahiptir. Buna ek olarak gözlük bağlamaya uygun kuşağı da bulunmaktadır. Çünkü kendine ait bir vizörü bulunmamaktadır. Alerjik olmayan iç yüzeyi hassas ciltli sürücüler için rahatlatıcı bir tercih olabilir.

Kapalı kasklardan Extreme Rubber modeli ise yalnızca 720 gramdır. Dış kabuğu hafif ve dayanıklıdır. Özellikle uzun yol giden motosiklet sürücüleri için tasarlanmıştır. Ağırlığı kendi grubunda olan diğer kasklara göre neredeyse yarı yarıyadır. Oldukça hafif oluşu sürücü konforunu maksimuma çıkarmaktadır.

Tüm kaskları hafif termoplastik sentetik maddeden yapılmış dış kabuğa sahiptir. Kayışı mikrometriktir ve hızlı çıkarılabilir. İç astarları çıkarılabilir ve yıkanabilir.

Revolution Kask Fiyatları

Revolution kaskları Avrupa standardındadır ve ECE 22.05 sertifikalıdır. Frimaya Türkiye’de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Benzer firmalara göre oldukça uygun fiyatlıdır. Aynı zamanda en az onlar kadar kalitelidir. Bu nedenle güvenle kullanabilirsiniz. Revolution kask fiyatları 100 ila 300 TL arasında değişmektedir.

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /data/lazimbana/public_html/wp-includes/functions.php on line 3743