Rimel & Maskara

Fiyat Aralığı

Marka

Beden / Numara

Renk

0 Ürün Listeleniyor

    Aramnıza uygun ürün bulunamadı. Lütfen yeni bir arama yapınız.
  • Açıklama
  • Diğer Kategoriler

Rimel & Maskara

En vazgeçilmez makyaj ürünleri arasında kendisine yer bulan rimel-maskara çeşitliliğinin fazla olması, doğru maskarayı seçmek konusunda oldukça zorlu bir süreç yaşanmasına sebebiyet verebilmektedir. Hanımların etkileyici bakışlara sahip olma arzusuyla tercih ettikleri maskaralar: Kirpikleri uzun gösteren, hacim veren ve kalınlaştıran etkiye sahip olan seçenekleriyle yüzlerce çeşitliliği barındırıyor. Bu durumda da bayanların kendileri için en iyi tercihi olan rimel-maskara seçeneğini tercih etmesi biraz tatlı bir yorgunluğa sebep olabiliyor. Ancak kendiniz için en uygun ve ihtiyacınızı en mükemmel şekilde karşılayacak olan en ideal rimel-maskara ürününü seçmek ve bütçenizi için uygun fiyatlı olarak satın alma işlemi gerçekleştirmek için en doğru adreste olduğunuz konusunda içiniz rahat olacaktır.

Rimel-Maskara Seçerken Hangi Hususlara Dikkat Edilmeli?

Konu doğru rimel-maskara seçimi olduğunda etkileyici bakışlara sahip olmak isterken sağlığından da ödün vermek istemeyen herkes, kendisi için en ideal olan rimeli seçmeyi arzu eder. Herhangi bir rimel-maskara ürününü satın almadan önce kirpiklerinizi çok iyi bir şekilde analiz etmeniz ve bu doğrultuda da nasıl bir etkiye sahip olan maskaraya gereksinim duyduğunuz konusunda net bir fikre sahip olmanızda büyük bir yarar olacaktır.

Kirpikleriniz seyrek ve kısa ise maskara seçimi konusu sizin için çok daha kolay bir hal alacaktır. Çünkü hemen hemen tüm rimel-maskara ürünleri böyle bir özelliğe sahip olan kirpiklere daha uzun bir görünüm kazandırmak ve hacimli bir hale getirmek üzere bir etki barındırmaktadır. Diğer yandan kirpikleriniz yeterli bir uzunluğa sahip olabilir; fakat mevcut hacimden dolayı mutlu olmayabilirsiniz. Böyle durumlar için L'Oreal ve Maybelline maskaralar sizin için ideal bir etki yaratacak potansiyele sahip ürünler arasında yerini alıyor. Ancak son derece uzun ve hacimli kirpikleriniz var ise ve abartıdan hoşlanmıyorsanız, takma kirpik görünümü yaratmamak adına standart bir rimel seçmek yerine tercihinizi şeffaf maskaradan yana kullanmanız sizin için yeterli olabilir.

 

 Maskara Kullanırken Bu Hususlara Dikkat!

Kusursuz bir bakış etkisi yaratan göz makyajı için seçmiş olduğunuz rimel-maskara kalitesi kadar o ürünü kirpiklerinize uygulama yönteminiz de büyük bir önem taşımaktadır. Rimel-maskara ürününün kapağını açarken ilk olarak bir miktar sağa ve sola çevirmek suretiyle fırçanın üzerine bol miktarda rimel bulayın. Sonrasında da şişesinden fırçayı çıkarttıktan sonra ucunu hafifçe şişenin ağız kısmına sürüp kirpiklerinizde hoş bir görüntü oluşturmayacak olan topaklar yapacak olan fazlalıklardan kurtulabilirsiniz. Maskarayı kirpiklerinize uygulama esnasında yüzünüzü hafif bir şekilde yukarıya doğru kaldırarak gözler aşağı doğru bakar bir pozisyon alarak rimeli uygulamaya başlayın.

Maskara uygulama esnasında dikkat etmeniz gerekli olan bir başka en önemli hususlardan biri de, bir taraftan yukarıya doğru sürdüğünüz maskara fırçasını aynı anda sola ve sağa doğru sallamanız ve rimeli kirpiklerinize yeterince yedirmenizdir. Konuyla ilgili olarak bir başka önemli nokta bir kat daha rimel sürmek suretiyle ürünün etkisini çok daha fazla arttırabileceğiniz maskaranızı ilk olarak kirpiklerin orta kısmına ve sonrasında da iç kısımlara, en son olarak da dış kısımlara uygulamaya dikkat etmenizde yarar olacaktır. Bu sıralamaya dikkat ederek rimel uygulamanız durumunda istenmeyen bir durum olan topaklanmayı önleyebilir ve her kirpiğe eşit oranda rimel uygulanmasını sağlayarak kusursuz bir bakışa sahip olmanız mümkün hale gelecektir.

Maskarada Fırça Çeşitleri Nelerdir?

Maskara çeşitlilikleri arasından tercih yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli özelliklerin başında maskaranın fırçası öne çıkmaktadır. Kum saati biçimli, spiral, sivri uçlu ve kıvrımlı olmak üzere pek çok birbirinden farklı maskara fırçası bulunuyor.

Rimel-Maskara Fiyatları

Bu adreste karşınıza çıkan rimel-maskara fiyatları ile hem bütçenize, hem gereksinimlerinize, hem de makyaj tercihinize en uygun özellikteki rimeli bulmanız son derece kolay bir hal almaktadır.