Schuberth

Fiyat Aralığı

Marka

Beden / Numara

Renk

0 Ürün Listeleniyor

    Aramnıza uygun ürün bulunamadı. Lütfen yeni bir arama yapınız.
  • Açıklama
  • Diğer Kategoriler

Schuberth

Schuberth kask bir Alman teknolojisi ürünüdür. Oldukça eski bir kökene sahip şirket ilk önce bira sektöründe kendini göstermiştir. 1922 yılında bira üretmeye başlamışlardır. 1929 tarihinde ise askeri kask üretimine geçmişlerdir. 1952 yılında ilk endüstriyel koruma kaskı (madencilik alanında) üretilmiştir. Aynı yıl sınır koruma birliği (Bundesgrenzschutz) ve polis teşkilatı için iç yüzeyi çelikle kaplı kasklar üretmişlerdir.

İlk motosiklet kaskı ise 1954 yılında ürettikleri Aero modelidir. Aynı sene Amerikan tarzındaki itfaiye kasklarını da üretmişlerdir.. Yine aynı yılda hala kullanılmakta olan şok emici iç kabuğu geliştirmişlerdir. 1956 yılında Alman silahlı kuvvetleri için Schuberth M1 modelindeki askeri kaskları, 1968 yılında ilk termoplastik polis kaskını ortaya çıkarmışlardır. 1976 yılında ilk kapalı motosiklet kasklarını piyasaya sürmüşlerdir. 3 sene sonrasında tek elle kontrol edilebilen flip-up vizörünün patent haklarını almışlardır. Dünyadaki rüzgar tünelini motosiklet üretimine katan ilk şirkettir. Hala hem askeri hem de sivil kasklar üreten firma aynı zamanda dünyanın en hafif araba yarış kaskı olan SF1 Pro’nun üreticisidir.

Adeta bir Alman teknolojisi prototipi olan Schuberth, Alman mühendisliğinin mükemmel ürünlerini piyasaya sunmaktadır. Schuberth kask modelleri arasında E1,C4 gibi flip-up; R2,SR2 gibi kapalı ve O1 ve M1 gibi jet kask modelleri bulunmaktadır. Her model, kendi sınıfının en iyilerindendir. Hangi tür kaska ihtiyacınız olursa olsun Schuberth kaskları en güvenilir tercihlerden biridir.

Motosiklet aksesuarlarından SC1, SC10U, SRC gibi iletişim aksesuarları mevcuttur. Buna ek olarak Nuviz Hud Set’i bir sürücünün isteyebileceği her şeyi içermektedir. Uydulu navigasyon, iletişim sistemi, aksiyon kamerası ve müzik çalar. Üstelik tüm bu özellikler gaz kolunda bulunan kumandası ile kablosuz şekilde kontrol edilebilmektedir. C4 ve R2 kask modelleri ile uyumludur.

Schuberth Kask Fiyatları

Schuberth motosiklet kaskı'nın dışında araba yarış kaskları, endüstri güvenlik kaskları ve itfaiye, polis gibi teşkilatların kasklarının üretimini sürdürmektedir. Alman güvencesiyle üretilmiş Schubert kask fiyatları ise 2000 ila 3800 TL arasında değişmektedir.