• Seachem Acid Regulator 250 gr

Seachem Acid Regulator 250 gr

Seachem Acid Regulator 250 gr

71,00 ₺

Satıcı - Atlantis Petlife

Paylaş:
Seachem Acid Regulator 250 gr

Acid regulator, PH'ı asidik aralığa ayarlar (4.5 - 5.5), Kalsiyum ve magnezyum çökelterek suyu yumuşatır, PH'yi hedeflemek için Nötr Regulator® ile kullanılır

Asitli Regülatör ™ pH'ı asidik aralığa (4.5-5.5) ayarlar ve kalsiyum ve magnezyumun çökelmesini sağlayarak suyu yumuşatır. Asit Regülatör ™, asitle bütünleşmiş türler için (örneğin, neons ve diğer tetralar, vs.) optimal ortamın kurulmasını destekler. Daha fazla tatlı su ortamı iyileştirmesi için, uygun eser element seviyesini geri kazanmak ve NutriDiet® Tropical Flakes'i gelişen, sağlıklı tatlı su topluluk balıkları için beslemek için Fresh Trace ™ kullanın .
Talimatlarİstenen pH değerine ulaşılana kadar her 40 L (10 US galon) günlük 1 çay kaşığı (5 g) kullanın. Hassas dozlama için Seachem Dijital Kaşık Ölçeği kullanın . Daha sonra, ayda bir kez veya pH değerini korumak için gereken su değişiklikleriyle kullanın. PH yükseltmek için Nötr Regülatör® kullanın . Grafiği takip eden Nötr Regülatör® ile kombinasyon halinde belirli bir pH kullanımını hedeflemek için. Bu çizelge, arabelleğe alınmamış su (RO veya DI) kullanımını varsayar. Su zaten tamponlanmışsa, grafiği başlangıç ​​kılavuzu olarak kullanın. Su değişimi yapmadan önce klorsuz musluk suyu için Prime® kullanın .
Yorum Yaz

Yorum yazmak için önce üye olup veya giriş yapmalısınız.