• Seachem AmGuard 250 ml Amonyak Giderici

Seachem AmGuard 250 ml Amonyak Giderici

Seachem AmGuard 250 ml Amonyak Giderici

85,00 ₺

Satıcı - Atlantis Petlife

Paylaş:
Seachem AmGuard 250 mlSeachem Amguard, piyasadaki en konsantre üründür.  48 saate kadar amonyak detokslarıAcil durumlar için idealDiğer amonyak bağlayıcı ürünlerden daha etkiliPiyasadaki en konsantre ürün güvenli, hızlı ve etkili bir şekilde zehirli amonyaktan arındırır. Tank bisiklet sürerken kullanılması güvenlidir ve acil durumları tedavi etmek için idealdir. AmGuard ™ piyasadaki en güçlü sıvı amonyak bağlayıcıdır. Serbest amonyağı zehirden arındırmak için birkaç dakika içinde çalışır ve yaklaşık 72 saat boyunca bozulmaz. Rakip ürünlerimizin en az iki katı kadar. Rakip ürünlerden farklı olarak AmGuard ™, onu tankın biyofiltresi tarafından kolayca uzaklaştırılan güvenli, toksik olmayan bir forma dönüştürür. PH'ı değiştirmez. Amonyak iki şekilde bulunabilir: serbest ve iyonize. Sadece toksik olan serbest formdur. Geleneksel amonyak test kitleri pH'ı 12-14'e yükselterek tüm amonyakları serbest amonyağa dönüştürür; Bu pH değerinde AmGuard ™ çalışamaz ve böylece yanlış pozitif okumalar meydana gelir. Uzun süreli amonyak kontrolü için Seachem Stability® kullanınve Matrix ™ . Amonyak Alert® veya MultiTest ™ kullanın : Serbest amonyak düzeylerini direkt olarak izlemek için Free & Total Ammonia . AmGuard ™ ayrıca klor ve kloraminleri de temizler.
TalimatlarHer 200 L (50 US galon) için 1 kapsüllü (5 mL) kullanın veya amonyağı azaltmak için gerektiği gibi kullanın.
GELİŞMİŞ: "Uyarı” yazan bir Ammonia Alert® kullanıyorsanız, her 400 L (100 galon) günlük 1 kaptan (5 mL) kullanın. "Alarm” okursa, günde her 200 L (50 galon) için 1 captlık kullanın. "Zehirli” yazıyorsa, günde her 80 L (20 galon) için 1 kap kullanın.
UZMAN: MultiTest ™ : Free & Total Ammonia test kitimizi kullanıyorsanız, her 40 L'lik (10 galon) 1 kapta (5 mL) 1 mg / L (ppm) serbest amonyak çıkarmak için kullanın. Alternatif olarak, çeşitli amonyak ve su seviyeleri için aşağıdaki formülü kullanabilirsiniz: 0.125AV = m (litre hacim için) veya 0.5AV = m (galon hacim için). A = mg / L amonyak konsantrasyonu, V = muamele edilen suyun hacmi ve m = mL'de kullanılacak AmGuard ™ hacmi. Örneğin, 100 galonluk 1 mg / L amonyak çıkarmak için 0.5 x 1 x 100 = 50 mL kullanacaksınız.
Su sıcaklığı 30 ° C'nin (86 ° F) üstünde ise kullanmayın
Yorum Yaz

Yorum yazmak için önce üye olup veya giriş yapmalısınız.