• Seachem Equilibrium Bitki Gübresi 300 Gram

Seachem Equilibrium Bitki Gübresi 300 Gram

Seachem Equilibrium Bitki Gübresi 300 Gram

72,00 ₺

Satıcı - Atlantis Petlife

Paylaş:
Seachem Equilibrium Bitki Gübresi 300 Gram  
Orjinal Kapalı Kutu Katı Bitki Gübresi


​Equilibrium, bitkili akvaryumlarda, ideal mineral içeriğini sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Equilibrium, sodyum veya klor(bitki akvaryumuna artan derecelerde zararlı) içermez. Equilibrium, RO(ters ozmoz) veya DI(iyonsuz) sularda veya herhangi bir mineral eksikliğinde kullanılabilir.Equilibrium, karbonat sertliğininin dengesini ve sabitliğini sağlamak için, suda ki esansiyel mineral/elektrolit içeriğini(Genel Sertlik) arttırır. KH'nın sağlanması için Alkaline Buffer'ı tavsiye ediyoruz. 


KULLANIMI: Mineral içeriği/genel sertliği 1 meq/L arttırmak için, yeni akvaryum kurarken veya su değişimlerinde(yeni su eklemek), her 80 L(20 galon) suya 16 g(1 çorba kaşığı) Equilibrium ekleyin. Equilibrium direkt eklenebilir yada optimum çözünürlük için yaklaşık 1 litre su ile karıştırmanızı tavsiye ediyoruz(karışım sonucunda beyaz opak bir görünüm oluşur). Bu karışımı akvaryuma eklediğinizde, 15-30 dakika sonra yok olacak, hafif sis/duman oluşur.


TAVSİYELER: Buharlaşan suyun yerine yenisini koyarken Equilibrium kullanmayınız. Bu doz DI veya R/O suyu ; diğer su türleri için önce suyun sertliğini (GH) ölçünüz ve daha sonra ihtiyaca göre Equilibrium ekleyiniz. Bitki tercihleri değişiklik gösterir, fakat en iyisi 1-2 meq/L'dir(3-6 dH) veya varolan yada hedeflenen karbonat sertliği yine ideal olarak 1-2 meq/L'dir(3-6 dKH).


Garanti Analizler (1 gr'da) Çözünür Potasyum (K20) %23.0 Kalsiyum(Ca) 8.06% Magnezyum(Mg) 2.41% Çözünür Demir(Fe) 0.11% Çözünür Manganez(Mn) 0.06%


Potasyum sülfat, kalsiyum sülfat, magnezyum sülfat, demir sülfat, manganez sülfat ‘dan elde edilmiştir.


Potasyum 195,000 ppm(19.5%) konsantrasyon gösterir.


Yorum Yaz

Yorum yazmak için önce üye olup veya giriş yapmalısınız.