• Seachem Flourish Nitrogen 500ml Bitki Güçlendirici Gübre

Seachem Flourish Nitrogen 500ml Bitki Güçlendirici Gübre

Seachem Flourish Nitrogen 500ml Bitki Güçlendirici Gübre

100,00 ₺

Satıcı - Atlantis Petlife

Paylaş:

Seachem Flourish Nitrogen 500ml 
Seachem Flourish Nitrogen

Seachem Flourish Nitrogen, bitkilerin ihtiyaç duyduğu başlıca üç makro besin maddesinden (nitrojen, fosfor, potasyum: NPK) biridir ve sıklıkla bir system bülten sistemindeki büyümenin sınırlayıcı faktörü olabilir. Güzelleştirin Nitrojen  konsantre (15.000 mg / L) azot kaynağının bir karışımıdır. Hem nit rat formunda hem de bitki tercih edilen amonyum formunda azot sağlar. Bununla birlikte, serbest amonyak salınmaz, çünkü Flourish Nitrogen  'daki amonyum karmaşıktır ve bitkiler tarafından kullanılıncaya kadar kullanılamaz. Güzelleştirin Nitrogen , aynı zamanda, nit ratı da kolayca kullanabilen bitkiler için nit rat sağlar. Maksimum fayda için, Flourish Phosphorus  ve Flourish Potassium  ile kullanın.  Flourish Nitrogen, karides gibi omurgasız hayvanlar için güvenlidir. 

Kullanım talimatı; Her bir 160 Litre için haftada iki kez veya azot eksikliği belirtilerine (örn. Bodur büyüme, kloroz) karşılık olarak ihtiyaç duyulduğunda 2,5 mL (yarım kap) kullanın. Daha küçük dozlar için, her başlık parçasının yaklaşık 1 mL olduğunu unutmayın. 

Başlangıç ​​dozu azotu 1 mg / L nit ratın aynı derecede artırır. Bu doz, 1 aylık bir süre boyunca yaklaşık 4 g (kuru) veya yaklaşık 20 g (hidratlanmış) sağlamak için yeterlidir (gerekli diğer tüm besinlerin sağlandığı varsayılarak). Artan büyüme için orantılı olarak daha fazla kullanın. 

Spesifik nitrojen artışını hedeflemek için, aşağıdaki formüle göre doz: 0.25vn = m, burada v = galondaki tank hacmi, n = istenen azot artışı (“nit rat eşdeğeri” değeri “n” için kullanılıyorsa o zaman bir faktör kullanın) formülde 0.25 yerine 0.05 ve m = mL cinsinden ürün hacmi. Örneğin, 20 galonun 0,20 mg / L azot ile yükseltilmesi için: 0.25 * 20 * 0.20 = 1 mL. Flourish Nitrogen'daki nitrojenin yarısı nit rattan geldiği için nit rat okumasını iki katına çıkararak makul bir nitrojen seviyesi tahmin edebilirsiniz. 

Öne çıkan özellikleri;
* Bitkili akvaryumlar için azot takviyesi 
* 15.000 mg / L azot kaynağının karışımı 
* Hem nit rat formunda hem de amonyum formunda azot sağlar. 

Uyarılar; Ciddi göz tahrişine neden olur. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Cilt ile temasından sakının. Cilt yanıklarına neden olabilir. Uygun eldiven giyin.
Yorum Yaz

Yorum yazmak için önce üye olup veya giriş yapmalısınız.