• Seachem Flourish Phosphorus 500ml Sıvı Bitki Gübresi

Seachem Flourish Phosphorus 500ml Sıvı Bitki Gübresi

Seachem Flourish Phosphorus 500ml Sıvı Bitki Gübresi

110,00 ₺

Satıcı - Atlantis Petlife

Paylaş:

Seachem Flourish Phosphorus 500ml 
Seachem Flourish Phosphorus

Seachem Flourish Phosphorus, bitkilerin ihtiyaç duyduğu başlıca üç makro besin maddesinden (nitrojen, fosfor, potasyum: NPK) biridir ve sıklıkla bir fl bülten sistemindeki büyümenin sınırlayıcı faktörü olabilir. Flourish Phosphorus, fosfat dozlama çalışmalarını tahmin etmek için güvenli bir çözüm (4,500 mg / L fosfat) potasyum fosfattır. Nit rat ve fosfatı sabit bir oranda karıştıran rakip ürünlerden farklı olarak, Flourish Phosphorus (nit rat içermeyen), aşırı miktarda nit rat alma riski olmadan, bitkilerin ihtiyaçlarına göre fosforu dozlamanıza izin verir. Yönlendirildiği şekilde kullanıldığında, Flourish Phosphorus, su yosunlarının büyümesini artırmadan su bitkilerinin büyümesini hızlandıracak ve hızlandıracaktır. Maksimum fayda için, Flourish Nitrogen  ve Flourish Potassium ile kullanın. Flourish Phosphorus , karides gibi omurgasız hayvanlar için güvenlidir. 

Kullanım talimatı; Her 80 Litrelik akvaryum suyu için haftada bir veya iki kez ya da fosfor eksikliğinin belirtilerine (örneğin bodurlaşmış büyüme, bitki koyu yeşil) karşılık olarak ihtiyaç duyulduğunda 2,5 mL (yarım kap) kullanın. 

Başlangıç dozu fosforu 0.05 mg / L (0.15 mg / L fosfat) artırır. İdeal fosfat seviyesi değişecektir, ancak genellikle 0.15-1.0 mg / L arasında değişmektedir. Fosfat seviyelerini izlemek için MultiTest : Fosfat kullanın. Belirli bir fosfat artışını hedeflemek için, aşağıdaki formüle göre doz: 0.8vp = m, burada v = galondaki hacim hacmi, p = arzulanan fosfat artışı ve m = mL cinsinden ürün hacmi. Örneğin 80 litre için 0.1 mg / L fosfat yükseltmek için kullanacağınız: 0,8 * 20 * 0,1 = 1,6 mL. 

Öne çıkan özellikleri;
* Ekili akvaryum için fosfor takviyesi, 
* Güvenli bir 4500 mg / L potasyum fosfat çözeltisi, 
* Fosfat dozlamadan tahmin çalışmalarını yapar. 

Uyarılar; Ciddi göz tahrişine neden olur. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Cilt ile temasından sakının. Cilt yanıklarına neden olabilir. Uygun eldiven giyin.
Yorum Yaz

Yorum yazmak için önce üye olup veya giriş yapmalısınız.