• Seachem Flourish Potassium 50 ml Sıvı Bitki Gübre Katkısı

Seachem Flourish Potassium 50 ml Sıvı Bitki Gübre Katkısı

Seachem Flourish Potassium 50 ml Sıvı Bitki Gübre Katkısı

22,00 ₺

Satıcı - Atlantis Petlife

Paylaş:
Seachem Flourish Potassium 50 ml
 
  • Bitkili akvaryum için potasyum takviyesi
  • Son derece konsantre (50.000 mg / L)
  • Fosfat veya nit rat içermez,  Azot ve Güzel Fosfor ile kullanım için idealdir.
Potasyum ™, doğal dikilmiş akvaryum için uygun 50.000 mg / L potasyum içerir. Potasyum, ekili bir akvaryumda güçlü bir büyüme düzeyini sürdürmek için hayati önem taşıyan birçok unsurdan biridir. Potasyum hızla büyüyen bir sistemde veya kaynak su düşük bir mineral içeriğine sahip olduğunda tükenebilir. Bu durumlarda potasyum, büyümeye sınırlayıcı faktör olabilir. Potasyum ™ 'un potasyum tükenmesini önlemek için (eski yapraklarda sararma işaretleri de dahil olmak üzere) Potasyum ™ kullanın ve en yüksek seviyede büyümeyi sürdürün.
En kolay elde edilen potasyum kaynakları potasyum nit rat ve potasyum fosfattır. Bu kaynakların her ikisi de azot veya fosforun yanı sıra potasyum ekleyerek belirli bir NPK oranını hedeflemeyi neredeyse imkansız kılar. Güzelleşir Potasyum ™, potasyum sülfattan türetilir ve kullanıcının potasyum seviyelerini azot veya fosfor etkilemeden ayarlamasına izin verir.
Talimatlar Her 125 L (30 ABD galonu) için 1 kaptan (5 mL) kullanın. Bu doz potasyumu 2 mg / L arttırır. Haftada 2–3 kez ya da yaşlı yapraklardaki potasyum eksikliği belirtilerine yanıt olarak gerektiği gibi tekrarlayın: kloroz (sararma), nekroz (ölüm / esmerleşme), yapraklarda iğne delikleri ve zayıf kökler ve kökler.
Garantili Analiz Çözünebilir Potash (K 2 O)% 5
İçeriği: Potasyum sülfat
Elemental potasyum 50.000 ppm (örneğin% 5) konsantrasyonunda bulunur. Gübre yasaları, potasyumun, basit elemental eşdeğerliliğin bilimsel olarak daha sağlıklı bir yönteminden ziyade, mevcut olmayan bir malzemeye (K2O) eşdeğerlik bakımından listelenmesini gerektirir.     İlgili bilgilerin tamamı üretici firma  Seachem U.S.A.'dan alınmıştır Dikkat: Çocukların ve evcil canlıların erişemeyeceği yerlerde saklanması tavsiyedir. Akvaryum bitkileri kullanımına yöneliktir , elle ve gözle teması halinde derhal bol duru su ile yıkayınız.
Yorum Yaz

Yorum yazmak için önce üye olup veya giriş yapmalısınız.