• Seachem Flourish Potassium 500 ml Sıvı Bitki Gübre Katkısı

Seachem Flourish Potassium 500 ml Sıvı Bitki Gübre Katkısı

Seachem Flourish Potassium 500 ml Sıvı Bitki Gübre Katkısı

110,00 ₺

Satıcı - Atlantis Petlife

Paylaş:
Seachem Flourish Potassium 500 ML  
Akvaryumlar İçin Sıvı Bitki Gübresi  


Bitkili akvaryum için potasyum takviyesi

Son derece konsantre (50.000 mg / L) 
Fosfat veya içermez, Azot ve Güzel Fosfor ile kullanım için idealdir. 

Potasyum ™, doğal dikilmiş akvaryum için uygun 50.000 mg / L potasyum içerir. Potasyum, ekili bir akvaryumda güçlü bir büyüme düzeyini sürdürmek için hayati önem taşıyan birçok unsurdan biridir. Potasyum hızla büyüyen bir sistemde veya kaynak su düşük bir mineral içeriğine sahip olduğunda tükenebilir. Bu durumlarda potasyum, büyümeye sınırlayıcı faktör olabilir. Potasyum ™ 'un potasyum tükenmesini önlemek için (eski yapraklarda sararma işaretleri de dahil olmak üzere) Potasyum ™ kullanın ve en yüksek seviyede büyümeyi sürdürün.

En kolay elde edilen potasyum kaynakları potasyum ve potasyum fosfattır. Bu kaynakların her ikisi de azot veya fosforun yanı sıra potasyum ekleyerek belirli bir NPK oranını hedeflemeyi neredeyse imkansız kılar. Güzelleşir Potasyum ™, potasyum sülfattan türetilir ve kullanıcının potasyum seviyelerini azot veya fosfor etkilemeden ayarlamasına izin verir.

Talimatlar
Her 125 L (30 ABD galonu) için 1 kaptan (5 mL) kullanın. Bu doz potasyumu 2 mg / L arttırır. Haftada 2–3 kez ya da yaşlı yapraklardaki potasyum eksikliği belirtilerine yanıt olarak gerektiği gibi tekrarlayın: kloroz (sararma), nekroz (ölüm / esmerleşme), yapraklarda iğne delikleri ve zayıf kökler ve kökler.

Garantili Analiz
Çözünebilir Potash (K 2 O)% 5

İçeriği: Potasyum sülfat

Elemental potasyum 50.000 ppm (örneğin% 5) konsantrasyonunda bulunur. Gübre yasaları, potasyumun, basit elemental eşdeğerliliğin bilimsel olarak daha sağlıklı bir yönteminden ziyade, mevcut olmayan bir malzemeye (K2O) eşdeğerlik bakımından listelenmesini gerektirir.
Yorum Yaz

Yorum yazmak için önce üye olup veya giriş yapmalısınız.