• Seachem Phyto Plankton 250 ml

Seachem Phyto Plankton 250 ml

Seachem Phyto Plankton 250 ml

75,00 ₺

Satıcı - Atlantis Petlife

Paylaş:
Seachem Phyto Plankton 250 ml Reef Phyto Plankton, Yeşil ve kahverengi deniz fitoplanktonunun konsantre karışımıdır, Boyut 1-20 μm arasında değişir, Önemli besinlerin biyoyararlanımını arttırmak için geliştirilmiştir.Reef Phytoplankton ™, esansiyel yağ asitleri, proteinler, vitaminler, amino asitler ve omurgasız diyet için biyolojik karotenoidler sağlamak üzere tasarlanmış yeşil ve kahverengi deniz fitoplanktonunun konsantre bir karışımıdır. Büyüklükteki tropikal deniz akvaryumu filtre besleyicileri ve omurgasız hayvanlarını beslemek için boyut 1-20 ranm arasında değişmektedir.
Reef Phytoplankton ™, diğer doğal kaynaklar ve sentetik pigmentlerle karşılaştırıldığında, daha fazla biyolojik olarak bulunabilen bir pigmentasyon kaynağının yanı sıra, gerekli proteinleri sağlayan doğal bir karotenoid kaynağı da içerir. Karotenoidler antioksidan aktivitenin ekstra faydasını sağlar.
Ek olarak, Reef Phytoplankton ™, proteinler, lipidler, B vitaminleri ve diğer organik pigmentler gibi önemli besin maddelerinin biyoyararlanımını arttırmak için geliştirilmiştir, bu nedenle, mercanlar besinsel fayda elde etmek için daha az enerji harcarlar.
Yağ asitleri, karbonhidratlar ve proteinlerin uygun oranını içerecek şekilde karıştırılır. Fitoplanktonun karıştırılması daha iyi besin değeri sağlar. Çalışmalar *, tek bir fitoplankton kültürüne karşı karışık kültürler kullanıldığında filtre besleyicilerindeki fitoplankton tüketimini gösterir.
TalimatlarKullanmadan önce iyice çalkalayınız. Her 190 L (50 US galon) su için haftada iki kez veya mercan büyümesini sürdürmek için 5 mL kullanın. (Referans amaçlı, kapak 5 mL tutar.) Açıldıktan sonra soğutma önerilir, ancak gerekli değildir.
Garantili Analiz1 gram için miktarProtein (min)% 0.40Ham yağ (min)% 0.15Bakır (Cu)0,032 mgHam fiber (max)% 0.5Nem (max)% 96.8Kül (max)% 3.0Malzemeler: Su, Thalassiosira weissflogii, Isochrysis sp, Nannochloropsis, karotenoidler, Sitrik Asit, Karboksilik Asit, Metil Paraben, Sodyum Propiyonat ile Protein Hidrolitler
Yorum Yaz

Yorum yazmak için önce üye olup veya giriş yapmalısınız.