• Seachem Reef Dip 250 ml Mercan Dezenfektanı

Seachem Reef Dip 250 ml Mercan Dezenfektanı

Seachem Reef Dip 250 ml

99,00 ₺

Satıcı - Atlantis Petlife

Paylaş:
Seachem Reef Dip 250 ml  Reef Reef Dip, mercan dezenfektanı, Elemental iyot kompleksi, mercanları dezenfekte eder, yeni mercanları akvaryuma yerleştirmeden önce kullanım için oldukça güvenilir bir üründür.   Reef Dip ™, mercanları güvenli ve yumuşak bir şekilde dezenfekte etmek için koruyucu bir balçık tabakası ile kompleks haline getirilmiş element iyot içerir. Bakteri, mantar ve protozoalara karşı etkilidir. Profilaktik olarak (hastalık kanıtı olmadan) veya hastalıklı örneklerin giderilmesinde kullanılabilir. Hem taşlı hem de yumuşak mercanlarla kullanmak güvenlidir. Anemon ve polipler için de güvenlidir.
Reef Dip ™, iyotu uzun süre etkilenmiş bölge ile temas halinde tutarak, mercanı kapsayan koruyucu bir balçık kaplama kompleksi sağlar. Ek olarak, sümüklü palto, enfeksiyonu bölgeye yeniden girmesini önler.
Talimatlar YOL TARİFİ: Akvaryumda kullanmayınız. Ayrı bir kapta kullanın. Kaynak akvaryumdan 4 L (1 galon) suyı daldırma için uygun bir kaba alın. 5–10 mL (1-2 kaptırmalı) Reef Dip ™ ekleyin ve karıştırın. Mercan numunesini, sorunun şiddetine bağlı olarak 15–30 dakika boyunca daldırın. Çok ciddi durumlarda, bir çift doz kullanılabilir. Berrak ve erişilebilir lezyonlar ile daldırma yerleştirmeden hemen önce lezyonlara daldırma konsantresi boyanabilir. Aşırı inceltme gibi olumsuz reaksiyonların kanıtlanması için tedavi sırasında hayvanları gözlemleyin.
Yorum Yaz

Yorum yazmak için önce üye olup veya giriş yapmalısınız.