• Seachem Zoo Plankton 250 ml

Seachem Zoo Plankton 250 ml

Seachem Zoo Plankton 250 ml

75,00 ₺

Satıcı - Atlantis Petlife

Paylaş:
Seachem Zoo Plankton 250 ml  Reef Zoo Plankton, Deniz zooplanktonunun konsantre karışımıdır, Boyut 12.5-500 mikron arasında değişir, önemli besinlerin biyoyararlanımını arttırmak için geliştirilmiştir.  

Reef Zooplankton ™, temel yağ asitleri, proteinler, vitaminler, amino asitler ve mercan gelişimi için biyolojik karotenoidler sağlamak üzere tasarlanmış konsantre bir deniz zooplankton harmanıdır. Çok çeşitli deniz akvaryumu sakinlerini beslemek için parçacık büyüklüğü aralığı 12,5-500 ism'dir.

Reef Zooplankton ™, doğal proteinler ve diğer doğal kaynaklar ve sentetik pigmentlerle kıyaslandığında daha fazla biyolojik olarak kullanılabilir bir pigmentasyon kaynağı sağlayan doğal bir karotenoid kaynağı içerir. Karotenoidler antioksidan aktivitenin ekstra faydasını sağlar.

Ek olarak, Reef Zooplankton ™ proteinler, lipidler, B vitaminleri ve diğer organik pigmentler gibi önemli besin maddelerinin biyoyararlanımını arttırmak için geliştirilmiştir, bu nedenle, mercanlar besinsel fayda elde etmek için daha az enerji harcarlar. Yağ asitleri, karbonhidratlar ve proteinlerin uygun oranını içermek için harmanlanmıştır.

Talimatlar

Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Her 190 L (50 US galon) su için haftada iki kez veya mercan büyümesini sürdürmek için 5 mL kullanın. (Referans amaçlı, kapak 5 mL tutar.) Açıldıktan sonra soğutma önerilir, ancak gerekli değildir.

Garantili Analiz 1 gram için miktar Protein (min)% 2.0 Ham yağ (min)% 0.35 Ham fiber (max)% 0.5 Nem (max)% 96.0 Kül (max)% 1.5
İçindekiler: Fenneropenaeus chinensis, Artemia, Rotifer, karotenoidler, Askorbik Asit, Sitrik Asit, Karboksilik Asit, Sodyum Benzoat, Metilparaben, Propylparaben içeren Protein Hidrolizatları
Yorum Yaz

Yorum yazmak için önce üye olup veya giriş yapmalısınız.