Fiyat Aralığı

Marka

Beden / Numara

Renk

0 Ürün Listeleniyor

    Aramnıza uygun ürün bulunamadı. Lütfen yeni bir arama yapınız.
  • Açıklama
  • Diğer Kategoriler

Suomy

Trafikte güvenlik önlemleri, can güvenliği için oldukça önemlidir. Pratik, etkili ve kullanışlı özelliklere sahip olan bu kasklarda, kullanım özellikleri özel olarak tasarlanmıştır. Trafikte görüş mesafesi, duyma, konuşma ve baş kısmını hareket ettirme gibi konular düşünülmüştür. Bluetooth uyumlu kasklar, kaskı çıkarmadan telefonla konuşma imkanı da sağlıyor. Ayrıca kaskı çıkarmadan radyo dinleyebilirsiniz. Profesyonel motosiklet kullanıcılarına özel tasarlanan Suomy kask seçenekleri, aradığınız kaliteli kullanım seçeneklerini bir araya getiriyor. Pratik kullanım özelliği ile tercih edilen bu kasklarla, kendinizi her zaman için güvende hissedeceksiniz. En üst segment kategorisindeki üretilen bu ürün, profesyonel yarışçıların tercihidir. Karbon fiber ve kevlar birleşiminden meydana gelen bölüm ile Tricarboco materyali arasına sürülen reçine ile esneklik kazandırılmıştır. Sertifikalı olan bu ürün, dirençli özelliklere sahiptir. Burun koruyucu, net görüş özellikleri, eldiven ile kullanım özellikleri, emniyet kilitli vizör sistemi ve emniyet kemeri, özel olarak tasarlanmıştır. Profesyonel Motor Gp yarışçılarının tercihidir. 

Dört Mevsim Kullanım Özelliği

Sıcak havada veya soğukta motosiklet kullanımı, beraberinde birçok problemi getiriyor. Kış aylarında motosiklet kullanmak oldukça zordur. Soğuk havanın yüze çarpması ve bunun sonucunda sinüzit ve benzeri hastalıklar, kask kullanımını zorunlu hale getiriyor. Normal kışlık giyecekler soğuktan tam anlamı ile korumamaktadır. Soğuk rüzgar cilde temas ettiği için, kışlık giyecekler motosiklet kullanımı esnasında etkili koruma sağlamıyor. Suomy kask seçenekleri, karda, yağmurda ve çok düşük sıcaklıklarda, başınızı maksimum koruyor. Soğuğun baş kısmından içeri girmesini engelleyen özel kask tasarımı sayesinde, sinüzit, soğuk algınlığı, grip ve benzeri hastalıklardan korunabilirsiniz. Üst kısmının oval olması ve parlak olması, kar ve yağmur sularının aşağı inmesinde etkili rol oynayacaktır. Kulak ve çene kısmındaki boşlukları, insan kafa yapısına göre tasarlanmıştır. Kaskın arka bölümü, kafa tası yapısına göredir. Ön kısımdaki çıkıntı, çene ve yüz yapısına göre tasarlanmıştır.

Çarpma ve Sürtünmelere Karşı Maksimum Koruma
 
Trafikte güvenli bir şekilde kask kullanımı için tasarlanan bu ürünler, pratik kullanım özelliğine sahiptir. Ölümlü motosiklet kazalarında, kask kullanımının ihmal edilmesi, ciddi sonuçların meydana gelmesinde etkili olmuştur. Beyin sarsıntı, beyin kanaması ve ciddi yaralanmalar, kask kullanımının ihmali ile meydana geliyor. Suomy kask tasarım işlemlerinde, darbe emici özellikler özel olarak hazırlanmıştır. Dış kısımdaki sert ve dayanıklı bölüm, iç kısımdaki darbe emici yumuşak bölümle uyumlu bir şekilde tasarlanmıştır. Çene bölümü, kulak bölümü ve başın arka bölümü, darbelerden minimum etkilenecek şekilde tasarlanmıştır. Profesyonel koruma özelliği ile trafikte güvenli bir şekilde motosiklet kullanabilirsiniz. Ön kısımdaki cam bölüm, darbe esnasında dağılmaz. Böylece gözleriniz için tehlike arz eden durum ortadan kalkar. Çok soğuk havalarda ve çok sıcak havalarda, başınız için ideal sıcaklık ortamını meydana getirir. Isı yalıtım özelliğine sahip olması nedeniyle, bütün hava koşullarında güvenli bir şekilde kullanılabilir. 

Estetik Özellikler Göz Dolduruyor

Bu kategoride diğer önemli bir konu estetik görünüştür. Motosiklet elbise seçenekleri ile uyumlu özelliklere sahip olan bu tasarımlarda, renk ve şekilsel özellikle göz kamaştırıcıdır. Özellikle beyaz tasarım oldukça şık. Birbirinden etkileyici tasarım özelliği ile tercih edilen kasklarda, aradığınız görsel özellikler bir arada bulunuyor. Güvenli ve kullanışlı olmasının yanı sıra renk seçeneklerine de sahip olan Suomy kask ürünleri bu kategorinin en neşeli ürünleri içerisinde yer alıyor. Yeni nesil orijinal tasarımları, her zaman güncelleniyor. ‘Görmeye değer’ modern tasarım seçenekleriyle, motosiklet kullanıcılarının en çok tercih ettiği ürünler içerisindedir. Profesyonel sürücülerin tercihi haline gelen bu kasklarla, motosiklet kullanmak daha zevkli hale gelecektir.