Ürün Bulunamadı.

Tavan Vantilatörü, elektronik ürünler arasında yer alan elektrikle bağıntılı ve tavana kurulabilen yaşam alanlarının hava değişimini sağlayan önemli bir portatif soğutucudur. Birbirinden farklı alternatifleri ile kullanım alanında özel ve şık bir görünüm sağlayan ürünlerden olmaktadır. Tasarım mekanizması ile motor dengesi kuran pervanenin çalışma işlevi son derece pratiklik içermektedir. Kurulumu yapıldığı her ortama şık görüntü veren çeşitleri içermekle birlikte ortamın serinletilmesi için oldukça faydalıdır. İşlev açısından elektronik araçlar içinde tutulan serinletme ürünlerinden birisidir. Tavan vantilatörü türleri değişen model aralıkları ile her yaşam noktasının tavanının en ortasına yerleştirilerek, nitelikli kullanımı sağlanmaktadır.

Tavan Vantilatörü Kullanımı

Tavan vantilatörünün kullanımı oldukça kolay ve rahat olmaktadır. İçerdiği mekanik gövdesi ile kaliteli tasarımların bir parçası olarak kullanım yönelimi bir hayli çoktur. Evlerin, mekanların ve toplu yaşam merkezlerinin içinde tavanın merkezi alanına kurulan pervane ürününün kullanım kılavuzu kapsamında kolaylıkları ön planda olmaktadır. Tavan vantilatörü her alan içinde sıcak havayı serinliğe dönüştürmesi için kullanılmaktadır. Fonksiyonel kullanım artıları yönünde çok çeşitli alternatifleri, tasarımları içinde yer almaktadır. Mekanların iç dekoru çerçevesinde de nitelikli bir ürün olmaktadır. Bunun için bu ürünün kullanımı artış göstermektedir. Pervane montesinden sonraki dönüş hızı ya da gücü sayesinde doğal ve sağlıklı serinlik vermektedir.

Tavan Vantilatörü Kullanım Özellikleri

Evlerin kaliteli hava değişiminde etkili olan vantilatör kurulduğu andan itibaren özelliğini alana yansıtan bir cihaz olmaktadır. Kullanım özellikleri açısında hem avantajlı, hem de pratiklik katmanlarına sahiptir. Aktif bir şekilde çalışma düzeneğine hakim olarak doğal yöntemlerle serinlik sunan elektronik cihazlar arasında ilgi görmektedir. Tavanın en uç noktasına takılmasının ardı sıra istenilen an çalıştırılıp, istenilen anda durdurulabilen mekanik mekanizmaya sahip olmaktadır. Ortak kullanım alanları gibi pek çok alanda serinletici özelliğiyle tercih edilen cihaz, yaz aylarında kullanılmaktadır.

Tavan Pervanesi Modellerinin Çeşitleri

Birbirinden farklı mekanların iç dekorasyonuna yönelik envai çeşit modeli bulunmaktadır. Farklı zamanlarda takılabilen ve çıkartılabilen ürün tavan dekoru için oldukça uygun seçeneklere sahiptir. Tavan pervanesi modellerinin çeşitleri içinde ikili, üçlü, dörtlü vb. gibi pervane ucu bulunmaktadır. Bu ürünün modelleri içinde dekoratif ve renkli pervane tasarımları yer almaktadır. Bunun için her mekanda ve yaşam noktasında diğer eşyalarla bağıntılı renkleriyle, tasarım özelliliği çerçevesinde alımları sağlamaktadır. Pervane ucunun renkli tasarımlarının yanı sıra tavana asılan mekanik gövdesinin renkli tasarımları içinde tercihler yapılabilmektedir. Mevsim şartları dolayısıyla pervane ürünün modelleri geniş yelpazede tasarlanmaktadır. Tavana monte edildikten sonra dekoratif olarak da kış aylarında görsellik sunmaktadır. Kullanım alanına göre küçük ve orta büyüklükteki tasarımları geniş ve dar mekan tavanlarına kurulmaktadır.

Tavan Vantilatörü Fiyatları

Yaz aylarında yoğun olarak talep gören tavan vantilatörlerinin fiyatları model farklılıkları yönünde değişmektedir. Çok yönlü ve çok amaçlı kullanım seçeneğine hakim ürünün değişen özellikleri kapsamında fiyatları oldukça uygun indirimlere sahiptir. Yaz mevsiminde mekan içlerinde serinlik sağlanması için alınan pervane; sezonluk indirim avantajıyla sunulmaktadır. Tavan vantilatörü kaliteli opsiyonları ile birlikte bütçeye uygun tasarım fiyatlarına sahip üründür. Bu yüzden pervane, her özelliği kapsamında şık dekor içinde kusursuz bir tasarıma hakim olmaktadır. Özellikli çalıştırma işlevine bağlı olarak kumandalı modelleri de bulunmakta ve istenilen zamanlarda hızı ayarlanmaktadır. Serin hava dönüşümüne sahip bu ürününün kullanım elverişliği açısında uzun ömürlü bir cihaz olmaktadır. Her yerde ve her an kullanılabilen dekoratif, renkli ya da düz tasarımları ile tavana montesi uygulanmaktadır. Beyaz, şeffaf renklerin beraberinde daha canlı renk tonlarına hakim pervane renkleri mevcut olmaktadır.